automoto.ee foorumid

Täisversioon: rating
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3
ei, minu meelest olex isegi lahe, kui carratingu vennad teeksid mingisuguse sektsiooni ka tsiklite jaoks...

PS! välismaalt näitex yx tsiklitehindamise sait on www.bikeornot.com
nagu ma mainisin on selline baikide rating olemas Smile biker.ee/gallery ja siis oleks see nagu rohkem lääne baikide koht Smile aga see on siin tegelikult ju rohkem idabloki toodanguga jne Smile biker.ee rohkem lääne pilli meeste koht ja siin on siis muud tegelased SmileSmile

nottt

Jah, nad võiksid carratingus teha vena tsiklite jaoks veeru Vene raud ja olekski mure murtud

scratchy

See on ju lihtne!
Näiteks selline süsteem mis biker.ee-s kasutusel on, on üks kõige tavalisem \"thumbnail creator\"-i progega tehtud leht, millel on lihtne lisafunktsioon pilte hinnata.
Põhimõtteliselt pole siin midagi rasket, otsida üks progejupike kuhu sisestad mis värvi taustapilti tahad ja kuhu pilte üles pannakse jne.

Kui natuke loogiliselt mõelda siis saab selle proge nime bikeri galerii kõige alumiselt realt (Powered by Coppermine Photo Gallery).
:rull

scratchy

ja tõmbamiseks kasutada www.downloads.com

HHHkalm

heh....kui se olex nii lihtne....aga mõte on ea...on inimesi kes teex selle paari soti eest äraSmile

scratchy

Ok teen valmis selle asja! Vastutasuks võiks keegi nt. mu masina korralikult ära reguleerida:yes

HHHkalm

Big Grin tore et ära teed......

scratchy

katsun siis leida koha kus seda värki testida, tasuta veebiruum ei toeta mysql-i
asi on mul põhimõtteliselt olemas nüüd, saan isa firma serveris testida, aga sinna see igaveseks jääda ei saa:keersilm
võibolla saab automoto.ee alla selle tuua kunagi?!
äkki oleks võimalik kuidagi seda testivarianti vaadelda juba? ja kes ytles siin, et automoto serverisse võimalik asi paigutada..

scratchy

kahjuks seda teiega jagada ei saa, sain testida seal sellisel kokkuleppel, et teen seda üksiSad
aga sain asja tööle, nüüd tuleb leida veel koht. vaevalt keegi mulle siia ligipääsu lubab, aga kes on huvitatud näiteks domeeni soetamisest, siis kamba peale oleks see ju täitsa mõeldav:keersilm
kes ütles, et ei saa?

PRIITO

Teevad juba rate süsteemi agaralt... miks ma asjast midagi ei teadnud? A mõte on väga hea. Katsuge siis ikka ilusa kujundusega leht teha, et värvid oleks kooskõlas. Muidu, vahest hakkavad kohe vastu igast roosad ja rohelised valesti valitud toonid. Kas remondijärgus tsikleid võib kaa pildistada Big Grin
miks mitte, neidki ju täitsa huvitav vaadata, hinnataBig Grin

harley

ma proovisin kah seda asja... Coppermine Photo Gallery\'ga
Tahab php-d, mysql-i ja programmi nimega ImageMagic
kahjuks ei leia kuskilt sellist serveriruumi kus katsetada...
scratchy, kui palju sul see asi tehtud on ?...kui viitsimist eriti ei ole võin ise asja käsile võtta... aga siis oleks hea kui saaks siinsamas foorumis ka katsetada (need eelpool nimetatud programmid peavad olema installitud)
muidu võime neid asju koos ka teha kui huvi on ? Big Grin
ma kodulehekülgi ja muud kraami arvutiga teinud küll ja küll...ei tohiks seegi asi raskusi valmistada.
kas sa harley zone.ee -s ei saa testida ?

võrrihunt

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Raigo
kas sa harley zone.ee -s ei saa testida ?

Zone.ee ei toeta MySQL andmebaase.

PS! Huvitav ettevõttmine..
leidsin uno.ee alt täiesti töötava tsiklite hindamismootori. http://www.uno.ee/autoline/
PS! kaugel scratchy oma syteemiga on?

scratchy

Ma testisin isa servus, sain tööle... nüüd kui keegi mulle ligipääsu automoto servusse teeks siis hakkaks asjaga tegelema kui aega on.
Eks vaatab, võibolla annab hoopis midagi paremat leiutada... endale tegelikult see coppermine ei meeldi- selline imelik.

mysql-st niipalju, et jah zone tasuta ruum seda ei toeta.
Pilt.ee-s on mootorrataste rubriik olemasWink
Lehti: 1 2 3