automoto.ee foorumid

Täisversioon: Hallitamine
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Sõitsin oma uunikustaatusse jõudva 1982a Vaz 2106`ga päiksevalguse kätte. muidu kena aga jessas-lagi hallituseplekiline! Farmist mul käes desovedelik F261 Kloriti Forte. Juhendi viimane lause: sobib ka vee desinfitseerimiseks ja pesu valgendamiseks. Naatriumhüpokloriidi lahus. Polstrivahetust ei oska-julge ette võtta. On kellegil pleegitamisega kogemust?
Kodus olen hallituse vastu võidelnud ja ühekorraga ka pleegitanud ehituspoes saada oleva kloori sisaldava ainega. Nime ei mäleta, aga pihustiga pudelis. Toimib hästi, valge pind saab jälle valgeks. Proovida siiski enne väiksel pinnal!
Minul on olnud sama probleem Caddyga.
Jah, cloriididi tapavad seent, aga arvesta sellega, et hallitus mis on LAEPOLSTRI TAGUMISEL POOLEL jääb alles ning mõne aja pärast ilmutab ennast jälle.

Nii et soovitan Sul - võta polster täiega maha, ning puhasta tagantpoolt.
Olen proovinud Volga laepolstriga, võtsin maha ja pesin vannis puhtaks, toimis.
Kas on keegi kokku puutunud osoonigeneraatoriga. See sihuke kipa aparaat, mis suletud ruumi Oo kolme täis puhub ja "kõik elusa" ära tapab. Igasugu hallitused ja muud seened ning satikad. Soomes tegid kuivatusteenuse tüübid müügiautodele nõnda "uue auto lõhna".
Miski paar-kolm tundi vist võttis aega too protseduur.

Kiire googeldus:
Midagi sellist - http://www.ozone.ee/et/o3-info

ja näe, teenuse hind trehvas ka ette: http://www.ozone.ee/et/hinnad

**** Sõiduk (eriti hea enne sõiduki müümist või peale ostmist, kasulik ka tava kasutajale)

Bakterite, viiruste, hallituse ning haisu eemaldamine

5.1 Auto 150.-
Kas ta suitsumehe autost sigaretihaisu ka eemaldab, see pole elusorganism.
84/nda aasta MB s tehti palju sutsu ja haisu polnudki, uuematel polstrid haisevad peale ainsat sigaretti aasta p'rast veel, nt VW touran.
Osoon aitab ka sigaretihaisu vastu. See eemaldab mitte ainult elusorganisme, vaid kõike lõhna molekuleid. Et osooni mõju tugevdada, oleks hea auto salongi puhtaks teha (lihtsalt mitte vajalikke asju ära visata). Igal juhul helistage 58175115, leiame Teile sobiva aega ja vaatame mis Teie autos toimub. Hind on 150-300 EEK, sõltuvalt salongi seisukorrast.
Huvitav kas Tartukandis ka seda osooni värki keegi teeb. Või on keegi millegist sellisest kuulnud.
(Taksopargi tegelased tahavad sellist hinda, et peaaegu tuleks odavam tallinnas käia)