automoto.ee foorumid

Täisversioon: volga originaalne kabriolet ?????
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Täna öösel kanaleid vahetades märkasin stv\'e kanalil kabriolet volgat ! Ta nägi välja nagu pobedagi katus . Aga tahaks teada ,et kas tõesti on siukseid asju ehitatud tehase poolt või see on lihtsalt mingi venelase oma käte töö ? ......seda ma nägin kella kahe paiku öösel ning stv\'e kanalil on siuke haige komme korrata filme umbes 100 x, et kui keegi juhtumisi jääb öösel teleka taha siis kindlasti natuke enne kaht heitke pilk stv kanalile Smile
ühte autosse ei mahu mitte kuidagi sõnad kabriolett ja katus :smug
Peredelkin kindlalt. Osavad käed on Venes
kõik autod ära proovinud.


Parimat,

Valdo
Mingi paar asstat tagasi kui Sauga kolmnurk veel vana moodi ehitusega oli sõidutati 2 uksega cabrio volgas võitjat, see oli Lätsit pärit minu meelest õeldi ,et see on üks väga vähestest tehasetoodangust. Mul isegi veel pilt olemasBig Grin

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: korgits
Täna öösel kanaleid vahetades märkasin stv\'e kanalil kabriolet volgat ! Ta nägi välja nagu pobedagi katus . Aga tahaks teada ,et kas tõesti on siukseid asju ehitatud tehase poolt või see on lihtsalt mingi venelase oma käte töö ? ......seda ma nägin kella kahe paiku öösel ning stv\'e kanalil on siuke haige komme korrata filme umbes 100 x, et kui keegi juhtumisi jääb öösel teleka taha siis kindlasti natuke enne kaht heitke pilk stv kanalile Smile
2 uksega kabrio Volga?
Kui seesama, siis see on küll kohapealne osavate käte looming.

[Pilt: volga.jpg]
Minu esimene postitus siia foorumisse oli et, sõber 10-12 aastat tagasi suvalt joonistas Gaz 21 cabrio ja küsimus, et kus selline liigub, sest aastaid peale pildi joonistamist sain tänaval kreepsu, kui nägin samasugust masinat Tartus sõitmas Smile

see on imeilus volga ! :smug
tahaks endale ka siukest väga Sad
Kahjuks neid gaz 21 cabrioid tehasest välja ei sõitnud, vähemalt pole küll kunagi seda kuulnud ega näinud, 24 cabrioid isegi mõned olid tehtud. Aga eks neid osavaid tegijaid on eestis küll kes asjast cabrio teinud on - olen ise ka ühte sõitmas näinud.
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Marcello
2 uksega kabrio Volga?
Kui seesama, siis see on küll kohapealne osavate käte looming.

[Pilt: volga.jpg]

Vot just täpselt see Volga oligi 99 või 2000 aastal Pärnus.
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: korgits
Täna öösel kanaleid vahetades märkasin stv\'e kanalil kabriolet volgat ! Ta nägi välja nagu pobedagi katus . Aga tahaks teada ,et kas tõesti on siukseid asju ehitatud tehase poolt või see on lihtsalt mingi venelase oma käte töö ? ......seda ma nägin kella kahe paiku öösel ning stv\'e kanalil on siuke haige komme korrata filme umbes 100 x, et kui keegi juhtumisi jääb öösel teleka taha siis kindlasti natuke enne kaht heitke pilk stv kanalile Smile
sellised presentkatusega volgasi oli olemas küll. need liikusid rohkem lõunapoolsetesse vennasvabariikidesse.
24 kabriolette minu teada tehti mõned täitsa ametlikult tehases,kuid need kõik rändasid vist kõrgete Moskva sõjahärrade paraadidel sõidutamiseks.
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: mrali
24 kabriolette minu teada tehti mõned täitsa ametlikult tehases,kuid need kõik rändasid vist kõrgete Moskva sõjahärrade paraadidel sõidutamiseks.
Niipalju kui ise mäletan, siis Moskva paraadidel kasutati ikka klass kõrgemaid masinaid kui Volgad. Aga kuhu nad siis said? Ääremaadele? Ise olen Gaz 24 cabriost ainult 2-3 pilti näinud :???
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Alts
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: mrali
24 kabriolette minu teada tehti mõned täitsa ametlikult tehases,kuid need kõik rändasid vist kõrgete Moskva sõjahärrade paraadidel sõidutamiseks.
Niipalju kui ise mäletan, siis Moskva paraadidel kasutati ikka klass kõrgemaid masinaid kui Volgad. Aga kuhu nad siis said? Ääremaadele? Ise olen Gaz 24 cabriost ainult 2-3 pilti näinud :???
paraade tehti ka madalamatel astmetel ja ega igale natsalnikule siis tzaikat jagu mina olen 24ja cabrio varjandi pilte näinud ainult soomlaste käes olevast masinast, eriti seff aparaat on see esiistme kyljes olev toru, et vanakestel olex millest kinni hoida


Avatud luksus autokohta veel niipalju, et eriti halenaljakas on see et kuni kenedini sõidsid US presitendid avatud katusega soomus autodega, järsku on mõnel nõukogude \"tipp\" juhil sama nali
Kas JFK \"surmaauto\" oli tõesti alaosas
soomustet?

Ma ei näe mõtet, miks soomustada lahtist
autot... suvaline \"toru\" teeb ju ülalt asja
ära. Konkreetsel juhul siis raamatulao
aknast... Sad


Parimat,

Valdo
veidi off topic, kuid kas keegi teab mis on saanud v8 volgadest? neid oli ka kunagi eestis KGB käsututuses.
Hiljem kopeeriti neid autosid ning mingi 10-15 aastat tagasi nägin ühte sellist koopiat auto turul müügisSmile
kabrio volga oli ka mitu aastat tagasi põltsamaal lossihoovis, kui koos põrnikate kolonniga sõittis Big Grin

tegin pildi ka Wink

volga

ja ka selline kena mersu sõitis koos põrnikate ja volgaga

mersu :duh
Hee, see \'Mersu\' Big Grin Big Grin
se on tegelikult plastmassist kit-car, Põrnika alusraami ja tehnikaga, pesitseb Tartus.

[Pilt: 36_ZEH.jpg]

Aga jah, kabrio-Volga on seesama, millest ka eespool juttu. Autoriks on Tarmo Rosenberg, kes oma lahingu-põrnikaga ka ringrada sõidab.

http://www.rally.ee/?a=a009&b=1591