automoto.ee foorumid

Täisversioon: KADETT B 71.a. 2uksega sedaan
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Pakutakse sellist autot kuid puudu esituled,esisuunad,tulede ümber asetsevad iluvõred.
Kas kellelgi oleks pakkuda puuduvaid juppe või saab neid kuskilt veel tellida.
Kui palju seliseid Kadette eestis olla võib.
Ja teine varjant on see et kui selgub et ma seda ise ehitama ei hakka kas siis kellelgi oleks huvi siukse auto vastu:???
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: ints
Pakutakse sellist autot kuid puudu esituled,esisuunad,tulede ümber asetsevad iluvõred.
Kas kellelgi oleks pakkuda puuduvaid juppe või saab neid kuskilt veel tellida.
Kui palju seliseid Kadette eestis olla võib.
Ja teine varjant on see et kui selgub et ma seda ise ehitama ei hakka kas siis kellelgi oleks huvi siukse auto vastu:???

See on siis selline ?
[Pilt: kadett-b-coupe-jne.jpg]
Selline päriselt pole ,ikka pagasnikuga varjant antud pildil vist tegu kupee kerega .Esiosa on jah selline.Mootor oli pandud vahele 73.a. kadetilt kuid mootori kinnitused ei sobi st.vaja need ka leida orig kuskilt.
\"Astronal\"peaks olema käsil just sellise Kadett sedaani ehitus ja\"uglyantil\"Kadett caravani taastamine:yes
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: ints
Pakutakse sellist autot kuid puudu esituled,esisuunad,tulede ümber asetsevad iluvõred.
Kas kellelgi oleks pakkuda puuduvaid juppe või saab neid kuskilt veel tellida.
Kui palju seliseid Kadette eestis olla võib.
Ja teine varjant on see et kui selgub et ma seda ise ehitama ei hakka kas siis kellelgi oleks huvi siukse auto vastu:???
***************************************************************
Soovid originaalis taastada või modida?
Ei tea päris täpselt veel isegi mida teha ,tõenäoliselt kui osta siis ikka orig taastada.
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: ints
Ei tea päris täpselt veel isegi mida teha ,tõenäoliselt kui osta siis ikka orig taastada.
**************************************************************************************
Seisukor+hind+tööde teostamise koht panevad asja paika. Tean ühte sarnast Kadetti mis müügis aga pole sinnani jõudnud.
Mida rohkem ma selle Kadetti peale mõtlen seda rohkem on tunne et peaks ikka ära päästma.Sest alternatiiv on ilmselt kellegile põlluromurallikas.
Uurisin Vengi ja Baltilaagri katalooge,plekkitükke on veel saada mootori ja silla pulkade seisu ei tea:???
Tervist,
neid Kadett B\'sid oli 1998a seisuga arvel mingi 50tk. Liikumas pole aga ühtegi näinud. Mu oma kah seisab alles keretööde taga.
Antud 2D variant on kõige levinum, st et kui Eestis oli neid 50tk, siis nendest 30tk on kuskil puu all, 10tk EMEXisse viidud. Ja 10tk on siis kas korras, või saavad korda.
Ja neist 10\'st peaks siis juba 7tk olema 2D variandid.
Mul nimelt õnnestus hankida 2tk selliseid. 1 kõva plekiga ja teine eest ja põrandalt mädanenud.

Kahjuks neid juppe, mis tahtsid, mul pole. Äärmisel juhul pool esilaternat. Mul endalgi parempoolne suunatuleklaas vasakpoole oma.

Ühte nägin veel tee ääres mädanemas - sel oli kah esi osa otsas. Tiibasid njetu. Mul kah tiivad kõige nõrgem koht.

Ülehomme näen jällegi oma kallikest üle tüki aja. Smile


www.hot.ee/slyy/auto/
Tänud Astrona!Helistasin veel täna ja leppisin auto praeguse omanikuga kokku millal ma masinale järgi lähen.Eks see üks pikaajaline projekt tuleb:yesVaruosade leidmine võtab kindlast aega tuleb ilmselt Põhjanaabrite abile ka lootaSmileja selliste autode puhul on nii et aastatega lähevad naad paremaks:yes
kuda plaanid edenevad?
millal ehitama hakkab, millal valmis saab Smile?
Ühe laterna saad, aga sellel pole iluvõre. Mingi närune suunatule korpus on kah aga ilma klaasita - soovitan suunakad mingi levinuma margi omad panna, kui praktilisus tähtsam kui originaalsus.
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Astrona
kuda plaanid edenevad?
millal ehitama hakkab, millal valmis saab Smile?
Ühe laterna saad, aga sellel pole iluvõre. Mingi närune suunatule korpus on kah aga ilma klaasita - soovitan suunakad mingi levinuma margi omad panna, kui praktilisus tähtsam kui originaalsus.
Plaanid on masin kuu lõpus ära tuua ,lihtsalt Xmas hulluses oleks nagu tolmuimeja pangaarvele ja rahakotile ligi unustatud ja nüüd vaja pisut kosuda.
Auto tausta uurisin ka :auto toodi eestisse 91.a.suvel ja siis oli masin läbind
70 000 km paberid esimese omaniku arvepidamisega kõik alles.Hiiumaal auto käinud läbi 2 perest maaletooja vahetas 3-4 aastat hiljem külgkorviga M vastu ja see uus omanik rallis selle Kadetti 1,1 mootori kokku,praegune auto omanik on sinna vahele tõstnud kadett C mootori mis ei istu ilmselt mootori kinnitus kronsade erinevuste pärast õieti ja juhtmed ka ühendamatta.Ehitama hakkan ilmselt kevadel ja eks ta üheks Kevadeks ka valmis saab.:eureka
Kas teen orig või aretan midagi tõsist sinna vahele pole veel otsustand vaataks ringi ja mõtleks eks kevadel paistab kuidas Astrona masin välja kukub.:yes
mul on peaaegu, et üle peaaegu 1 terve ja 2 poolikut mootorit.
No eks ma tulen ja vaatan neid mootoreid,ja külakostiks toon siis Omega tunneliBig Grin aga täpsemalt u2u kaudu.:eureka
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: ints
No eks ma tulen ja vaatan neid mootoreid,ja külakostiks toon siis Omega tunneliBig Grin aga täpsemalt u2u kaudu.:eureka
Mis siin varjata :yes
* Mu doonor kadettil olevat olnud vaid elektriviga.
* mu kadettil olevat olnud plokis pragu
* kaasa anti 2. plokk koos kõigega
Kõik on 1.1 mootorid.
Põhimõtteliselt on 2 komplekti. Saad kõik endale, kui tunneli tood, ja ise mootorid ära viid.
No nii \"ei läind poolt aastatki\" et auto ühest saare otsast teise vedada!Big Grin
Lõpuks siis üks liikur jälle juures kuid kahjuks ei sõida omal jõul aga see eest \"paela otsas\" kulges vääga mugavalt .
Plaanid : järgmiseks suveks teha sõidukorda (kere ja veermiku&mootori remont ning värvimine)ja kasutada igapäeva liikurina.Et miks nii vana autoga jändama hakata?

See auto nääb lihtsalt nii hea välja \"2 in 1\" e. \"ugly & fun\"
Vinge... \"ugly & fun\" täpselt see mis kirjeldab muarust auto välimust. Samal põhjusel sai ka endale selline hangitud. Smile
ints Kirjutas:No nii \"ei läind poolt aastatki\" et auto ühest saare otsast teise vedada!Big Grin
Lõpuks siis üks liikur jälle juures kuid kahjuks ei sõida omal jõul aga see eest \"paela otsas\" kulges vääga mugavalt .
Plaanid : järgmiseks suveks teha sõidukorda (kere ja veermiku&mootori remont ning värvimine)ja kasutada igapäeva liikurina.Et miks nii vana autoga jändama hakata?

See auto nääb lihtsalt nii hea välja \"2 in 1\" e. \"ugly & fun\"

Noh nii nüüd võib siis öelda et \"2ugly & 2fun\" st siis et olemas ka teine sarnane isend ei teagi kohe öelda kas doonoriks või saab sellest veel kunagi auto!

\"2ugly & 2fun\" sellest saaks vääga hea kleepsu tagaklaasile...Big Grin