automoto.ee foorumid

Täisversioon: Kes müüb automaatkasti varuosi?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere

On siis kodus laiali võetud üks automaatkast, millel üks siduripakk kinni põlenud(eelmise omaniku lollus). Ja otsiks siis ettevõtet või eraisikut, kes suudaks mind varustada sellele kastile sobiva remontkomplektiga. Olen pöördunud mitmete autovaruosi müüvate eraisikute poole, aga seni tulutult.

Ettevõtted on aga sellised, kes kas ei oska/taha mind aidata, või ütlevad et too kast meile ja teeme ise korda. Sestap pöördungi kaasfoorumlaste poole, et ehk oskate soovitada kedagi kes suudaks mulle hankida siis rem. komplekti. Või on siin foorumis keegi, kes töötab sellisel ettevõttes.

Sisaldama peaks see siis sidureid, ja kummist/papist tihendeid.
Leidsin analoogi müüdavat rockautost, aga see kahjuks üle lombi ja sellega ei tea kas see ka 100% sobib. Seega otsiks esialgu lähemalt...

Autoks siis Hyundai Scoupe, 1993a väljalase 1,5(mootorit täpselt ei tea, kuna mootor ilmselt ei kuulu sellele autole, aga arvatavalt 65kw), ilma turbota mootor. Kast 4 käiguline.

Kasti pealt sain veel sellised kirjad; GPPAD ja II367(või 11367)

Ette tänades

Toivo
tel. 5045555

nimi oli Indrek, ku õieti mäletan. Remondib autom. k. kaste, hea spetsialist.
(25-12-2010, 16:29 PM)peeterk Kirjutas: [ -> ]tel. 5045555

nimi oli Indrek, ku õieti mäletan. Remondib autom. k. kaste, hea spetsialist.


Antud telefoninumber kuulub siiski Imre nimelise härrale, kes on töesti spetsialist automaatkastide remontimisel.
Küll aga on tema leivaks Usa autode k.kastid, niiet Hundayga ma arvan et ta tegeleda ei viitsi.

Remontkomplekte olen ise saanud Taketi nimelisest käitisest Tallinnas.
automaatide juppe müüb Taket (japanparts) ja seda kõigile masinatele olenematta päritolumaast (ma ise töötan selles firmas), rohkem nagu vägapalju selle ala firmasid eestis pole, on küll kes filtri kola müüvad aga sisu asju vist peale taketi pole, vist kg knuttson pakub ka midagi, aga pead ei anna
Selge siis, lasen enda ettevõttel Taketisse varuosapäringu saata.

Aitäh

Ja lisainfiks, et sõiduk on toodetud USA turule, mitte euroopasse...
tere,üks kõva tegija automaat-käigukastide alal oli Tallinnas kadaka tee vaz teeninduse taga asuvas bussipargis Saku mees Aare,minu riistapuu tegi küll sõitvaks ja mees jagas matsu päris hästi.