automoto.ee foorumid

Täisversioon: Gaz 2410 mootorile Gaz 21 käigukast
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
On see väga raske yritus ja on asjal yltse mõtet ? Panna gaz 2410 mootor gaz 21\'le ning jätta originaal käigukast.
Originaal käigukasti ma tahan selle pärast et saaks jätta käsikäigud Smile kuna 24 käigukastile ei ole eriti võimalik seda käsikäigude mehanismi peale aretada (vähemalt mulle nii öeldi) aga kui on võimalik , siis palun öelge kuidas :???
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: korgits
On see väga raske yritus ja on asjal yltse mõtet ? Panna gaz 2410 mootor gaz 21\'le ning jätta originaal käigukast.
Originaal käigukasti ma tahan selle pärast et saaks jätta käsikäigud Smile kuna 24 käigukastile ei ole eriti võimalik seda käsikäigude mehanismi peale aretada (vähemalt mulle nii öeldi) aga kui on võimalik , siis palun öelge kuidas :???
*******************************************
Hästilihtsalt. 2410 sidurikorv teistsugune siduriketas (seest GAZ21 ja väljast GAZ24
mõõtudega UAZi oma läheb mingi mudeli oma 240-eek) ja GAZ21 survelaager.:rull:rull
krt....unustasin kysida ,et kas ma pean mingid mootori kinnitused ka muutma gaz 21\'l kui tahan gaz 24 mootori peale panna ?
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: korgits
krt....unustasin kysida ,et kas ma pean mingid mootori kinnitused ka muutma gaz 21\'l kui tahan gaz 24 mootori peale panna ?

Igatahes üks tuttav pani 21-le peale 24 mootori ja kasti, kõik läks suht valatult, põrandasse vaid käigukangi auk...

Minuteada läheb. Smile
Las keegi kinnitab üle.
et kas ma pean mingid mootori kinnitused ka muutma gaz 21\'l kui tahan gaz 24 mootori peale panna ? [/quote]

Igatahes üks tuttav pani 21-le peale 24 mootori ja kasti, kõik läks suht valatult, põrandasse vaid käigukangi auk...

Minuteada läheb. Smile
Las keegi kinnitab üle. [/quote]
****************************
Päris ei sobi aga natuke tuleb ümber teha
neid kõrvu mis mootori küljest lähevad patjade külge. Kalde nurk on vale. Kuid NB. eelnev jutt kehtib GAZ24(2410) mootori paigalduse puhul. Ringi liigub ka UAZ mootoreid ja neil on kinnitused erinevad.Tuleb kapitaalselt ümber teha.
Kas käsipiduri jätad sama?
minu arvates kas mitte uutematel gaz21-del ei olnud juba käigu kang põrandal:??? ja siis mul selline küsimus kas gaz24-le on võimalik panna 21-e käigukasti see mis roolisambal on, ning veel selline küsimus kas keegi oskab infot anda sellise asja kohta nagu hüdrauliline amortisatsioon/ vedrustus. [LOWRIDER] kas neid eestist osta on võimalik , kus neid paigaldatakse , kallid on ja kas üldse on võimalik neid gaz 24-le võimalik panna:???
Milleks Sul Gaz-24-le kolmekäigulist 21 kasti ja lülitust roolil? 21-l oli muide põrandal kang vaid taksodel.

Aga iga asi on võimalik. Küsimus on vaid ajas ja rahas.

Asp
ja siis mul selline küsimus kas gaz24-le on võimalik panna 21-e käigukasti see mis roolisambal on,************************************************ON VÕIMALIK AGA KÄIGUKASTI TALA TULEB TEISE KOHTA PANNA JA TEINE SIDURI KETAS************************************** ning veel selline küsimus kas keegi oskab infot anda sellise asja kohta nagu hüdrauliline amortisatsioon/ vedrustus.********************************* OLI VAHEPEAL SAADA KASUTATUD 13000-EEK [LOWRIDER] kas neid eestist osta on võimalik , kus neid paigaldatakse , kallid on ja kas üldse on võimalik neid gaz 24-le võimalik panna:??? [/quote]**************************
SAAB KÜLL. VAATASIN TAMPERES JÄRGI.
[Pilt: man3110_03_HR.jpg]

[Pilt: man3110_04_HR.jpg]

[Pilt: man3110_02_HR.jpg]

Eelnevad olid 3110 GAZ andmed. Kuna 2410 kasutab mootoreid 402.10 ja 4021.10 mootoreid, läheb otsa ka ilmselt 5-manuaalkast. Ja ka GAZ 24 blokile... ja...

Ülekannetega:
1)3,618
2)2,188
3)1,304
4)1,000
5)0,794

5 - overdraiv manuaal = ökonoomsus ja mõni lisa km/h lõppkiirust.

Igatahes 3102 (ka 3110) mudel versioonis 402.10 mootoriga (ehk \"2410\" mootor 8,2 surveastmega) on küll tihti 5 - manuaaliga. Smile
kas 13k terve komplekt [ süsteemid ja ja amosdid jmv] koos paigaldusega. ning kuidas jääb kerega , olen kuulnud et üks vend tahtis enda sierrale panna ja kui jõudis kätte katsetuse päev siis poole ``hüppe``peal andis kere lihtsalt järgiSad kus juures kere oli korralik. minu volgal on kere korralik ja väga vähe sõitnud ja min arvan et kere pole vaja tugevdada, aga mida arvavad asjatundjad....:???
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: k2rpman
kas 13k terve komplekt [ süsteemid ja ja amosdid jmv] koos paigaldusega. ning kuidas jääb kerega , olen kuulnud et üks vend tahtis enda sierrale panna ja kui jõudis kätte katsetuse päev siis poole ``hüppe``peal andis kere lihtsalt järgiSad kus juures kere oli korralik. minu volgal on kere korralik ja väga vähe sõitnud ja min arvan et kere pole vaja tugevdada, aga mida arvavad asjatundjad....:???
***************************
13000- maksis ainult süsteem. Paigaldus peale selle.Nii see auto millelt shnitti võtsin oli yänky ja GAZi gabariitidega (VALIANT).Aga kere oli kka koledal kombel tugevdatud.Noh võta tavaauto ja lase ta umb 10korda 50cm kõrguselt vastu maad ja ainult ninaga.:??? Mis tast järgi jääb?
Ega ei uksed ega miski muu ei käi. NB.seda systeemi pakuti eestis.
Minu teada tuleb vahetada ka sidurikoda
sest 21´l on käigukast 4 poldiga aga 24´l on 6 poldiga!
_________________________________
TEAN SEST JUST VAHETASIN 24 MOOTORITSmile
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: ivar73
Minu teada tuleb vahetada ka sidurikoda
sest 21´l on käigukast 4 poldiga aga 24´l on 6 poldiga!
_________________________________
TEAN SEST JUST VAHETASIN 24 MOOTORITSmile
*****************************************+
EI TULE VAHETADA. 100% KINDEL.Olen ise proovinud.
sry ma 2410 ei tea aga Gaz 24 on käigukast 6 poldiga ja Gaz21 on 4 poldiga
võibolla kui sa keerad 2 polti välja siis kyll
ja see on 101% sest nädalaega tagasi vahetasin volgal mootorit ja oli ka mõttes 21 peale panna aga jäi just selle taha seisma! nyyd aga villise mootor peal:smug
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: ivar73
sry ma 2410 ei tea aga Gaz 24 on käigukast 6 poldiga ja Gaz21 on 4 poldiga
võibolla kui sa keerad 2 polti välja siis kyll
ja see on 101% sest nädalaega tagasi vahetasin volgal mootorit ja oli ka mõttes 21 peale panna aga jäi just selle taha seisma! nyyd aga villise mootor peal:smug
******************************************************************
Ei ole vahet kas on Willise UAZi või mõne muu gazi mootor (24,2410) GAZ21 käigugast istub otsa 4 poldiga jätad 2polti keeramata. Keegi küsib kuidas peab? Peab (sest ma olen see paha inime foorumlaste silmis kes autosid lõhub)4aastat üks ja sama süsteem romurallis.
Seal saab see system katsetatud selliste jõududega mis tava olukorras mõeldamatud. Kombinattsioon sama kas UAZ i või 24 mootor ja 21käigukast.Toimib.WinkWink
:eureka kle targem olex ikkagi sidurikoda ära vahetada mis see siis vahetada on (aint 8 polti vist)

______________________________
aga ära volgaga nyyd kyll romu rallile mine volgast hakkab kahjuSad
K2rpman,ma arvan,et sul küllaltki orig.Volga ja ei ole mõtet seda \"Peesse keerata\"Originaalsus ennekõikeWinkta ei maksa sul siis m...igi!:yes
See on muidugi minu arvamus!:smug
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Aspelund
Milleks Sul Gaz-24-le kolmekäigulist 21 kasti ja lülitust roolil? 21-l oli muide põrandal kang vaid taksodel.

Aga iga asi on võimalik. Küsimus on vaid ajas ja rahas.

Asp
käigukang roolil mulle üldiselt meeldib rohkem(omapärane)
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Tziklivend
K2rpman,ma arvan,et sul küllaltki orig.Volga ja ei ole mõtet seda \"Peesse keerata\"Originaalsus ennekõikeWinkta ei maksa sul siis m...igi!:yes
See on muidugi minu arvamus!:smug
sinu arvamus on muidugi tõsiselt hea , ja ma olen sinuga täisa nõus .....CoolCoolCool


ega mul polegi enam selliseid mõtteid peas , vaid taastamise/korrastamise(kuna auto seisnud juba 4 aastat vist) mõte vaikselt mõlkumas peasWinkCoolWinkCool