automoto.ee foorumid

Täisversioon: Mille kell?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tervitus! Paluks siis natukeseks tähelepanu! Minu ZAZ-965A 1967 a. on armatuuri paigaldatud mingi masina kell. Kas kellegil on mingeid mõtteid või on sellist ajanäitajat kusagil kohanud?
Tänud ette!

[Pilt: 17498387e33dfa_l.jpg]


(16-01-2011, 20:06 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas: [ -> ]Kas kellegil on mingeid mõtteid või on sellist ajanäitajat kusagil kohanud?

Mälu võib petta aga pakun ikka. Äkki mõnes vanemas bussis olen näinud. Ikarus 55 või elektriZIC (see kiirbuss, mis Tallinn- Riia ja muid liine sõitis ja mille taha oli kirjutatud: Möödasõit keelatud!).

Muidugi, paljukest ma oma algkooliajast ikka mäletan.
Selle viimase jutu järel tahaks hüüda: Ikaruse mehed, aaaeee....järsku kellegi bussil on selline kell küljes?
No ma ise vaatasin ka algul seda kella nigu imelooma. On nagu kindlasti auto pealt. Samas istus sapika külge ka ilusti,kuigi ei ole kuulnud,et sellel autol kunagi kella oleks tehase poolt olnud.
Kas see ei olnud mitte üleval lae all ees keskel miskil bussil..Kas nüüd just Ikarusel.`?
Laz Turist oli sarnase siferplaadiga aga ümbris võib olla mujalt kombineeritud.
Panen sellest kellast veel paar paremat pilti välja:


[Pilt: 1751601145cd70_l.jpg]



[Pilt: 17516177d9e012_l.jpg]



Kella sihverplaadi läbimõõt on 7 cm. Kopsik ise 10 cm. Ehk on sellest abi.
(19-01-2011, 19:25 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas: [ -> ]Kella sihverplaadi läbimõõt on 7 cm. Kopsik ise 10 cm. Ehk on sellest abi.

7 ja 10? Siis nii pisikesed asjad? Muidu oleks äärepealt mõne sõiduauto esitule iluvõru välja pakkunud. Nüüd jääb loota mõne mopeedi peale.
(19-01-2011, 19:35 PM)aavu Kirjutas: [ -> ]
(19-01-2011, 19:25 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas: [ -> ]Kella sihverplaadi läbimõõt on 7 cm. Kopsik ise 10 cm. Ehk on sellest abi.

7 ja 10? Siis nii pisikesed asjad? Muidu oleks äärepealt mõne sõiduauto esitule iluvõru välja pakkunud. Nüüd jääb loota mõne mopeedi peale.

Millisel mopeedil selline kopsik? Pole siinkandis sellist kohanud. Võibolla mingi vällamaalase küljest. Huvitav mõttelend....
Gaz 21 kell numbrilaua ja korpuseta ning see samune korpus on isetehtud??