automoto.ee foorumid

Täisversioon: K-175 krossikas
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kas kellelgi on kokkupuudet k 175 krossikatega, tehnilist infot, kataloog, pildid jne?
Mingeid joonistusi paarist raamatust ma ehk leian, aga krossirataste varuosakatalooge ja muud detailsemat infot pole tõenäoliselt kunagi korralikult eksisteerinud.

Asp
Pane äkki mingid pildid ülesse, ehk on siis võimalik mingeid oletusi teha.

Asp

Rando916

Mis asi on K-175 krossikas?

:???
see on 175cc krossiratas mis oli siis nagu voshod või kavross Smile raam sarnane cz-iga
ühes 65 või 67 aasta A.Palu \"piiblis\" oli paara sõna sellest krossikast ja vist oli isegi pilt ja see masin oli kindlalt kovorovets aga mingi index oli järgi.

Rando916

seda ma mötlengi et see pole ju mingi asi
Iga masin on mingis mõttes \"asi\", olgu siis tehnilise kurioosumi või tehnikaajaloo verstapostina. K-175 tehase krossiratas on vähemalt ajalooline väärtus küll.

NB! See ei ole miski ise juppidest kokku pandud kahtlase väärtusega liikur, mida tavaliselt \"krossikaks\" nimetatakse.

Laiemat silmaringi, härrased.

Asp

Kovrovets ringraja masin, jälgige käiguvahetuse kuju Smile

[Pilt: KOVROVEC_175.jpg]
Palu piibli järgi on unicmani otsitava krossika nimi K-175CK. Ehk lihtsustab otsninguid!

Aga siukese ringraja Kovrovetsi mootor võiks küll omalgi olla. Peedistaks vist nii mõnegi Jawa ja Izhimehe.:rull
raam, rattad, mootor, lenks, mingi paak ja sadul ka aga ma arvan et need on valed
paak on rohkem mingi 125 moodi, aga küljed on keegi meistrimees sisse pressinud, nüüd on kaks suurt lohku aint. ees on 21 tolli ratas ja taga on 18 tolli
mootor on ikka tehase oma, ühe sumpsiga, suur silinder, lahtine sidurimäng, käib ülespoole, tead ise ju küll...
pane see kuskile üles, või kust sind kätte saab?
kui sa oma U2U-d loed siis näed et ma jõudsin ka sellele järeldusele...Smile
pilt nüüd
päris vinge pill Smile