automoto.ee foorumid

Täisversioon: Sadul tundmatu
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Mis marki raudruuna võidi sellisel sadulal istudes ruunata?
[Pilt: 180117634e5a67_o.jpg]
[Pilt: 18011767ef59d7_o.jpg]

Iseloomulik on sadulal sadulatoru sujuv paine, muidu ikka nurk terav. Esimene vedru kah imelik(omalooming?)
Peaks naiste Dürkopp olema. Esi vedru küllalt tavapärane,nii nagu neid tehti.
Lepper Lux ei ole või? Esivedru on minu meelest vahetatud, seal peab oluliselt lühem vedru olema. Need murdusid sageli ja tavaliselt võeti mõne teise sadula tagavedru ja sõit läks edasi. Olen palju niimoodi lapitud sadulaid näinud.
Nagu öeldud, toru viitab kindlalt Dürkoppi tehasele, ilmselt ka nahk, kuigi sel juhul peaks seal ovaali sees olema Dürkoppi kiri, see oli seal juba 20-ndatel (parandan, tegelikult ei olnud vist 20-ndatel seda Dürkopi kirja, ajasin Brennaboriga segamini), 30-ndatest rääkimata. See sadul peaks jääma 30-ndatesse. Kasutas Dürkopp nii Lepperi kui ka Witkoppi sadulaid, vb ka muid, naha tagaosas oleks võinud olla metall-silt mis viitaks tootjale...esivedru võib olla vahetatud.
(02-04-2011, 10:54 AM)kass Kirjutas: [ -> ]Nagu öeldud, toru viitab kindlalt Dürkoppi tehasele, ilmselt ka nahk, kuigi sel juhul peaks seal ovaali sees olema Dürkoppi kiri, see oli seal juba 20-ndatel, 30-ndatest rääkimata. See sadul peaks jääma 30-ndatesse.

Pakun 1930ndate teist poolt..

(02-04-2011, 10:54 AM)kass Kirjutas: [ -> ]Kasutas Dürkopp nii Lepperi kui ka Witkoppi sadulaid,

Mõnedel 1930ndate lõpu Wittkop sadulatel oli kirja Wittkop asemel WICO. Tõenäoliselt kaubamärgi või mudeli nimetus. Minu kahel Dürkopil on sellised peal.

(02-04-2011, 10:54 AM)kass Kirjutas: [ -> ]...esivedru võib olla vahetatud.

Esivedru ON vahetatud. Esiteks on see liiga pikk naisterahvaratta esivedruks. Teiseks pole ma kunagi näinud tagant topeltvedrudega naisterahvaratta lühikesel sadulal kolmest traadist kokkukeeratud vedru.


(02-04-2011, 10:54 AM)kass Kirjutas: [ -> ]...esivedru võib olla vahetatud.

Esivedru ON vahetatud. Esiteks on see liiga pikk naisterahvaratta esivedruks. Teiseks pole ma kunagi näinud tagant topeltvedrudega naisterahvaratta lühikesel sadulal kolmest traadist kokkukeeratud vedru.


[/quote]

eh, Valdo, vedru vedruks, aga sõprus on rohkem väärt kui mingi vedru, olgu keeratud või vahetatud! Wink