automoto.ee foorumid

Täisversioon: iz külgkorvi
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
et siis oleks vaja teada mis läbimõõduga on jupiteri külgkorvi kinnituse punni diameeter. mõtlen seda punni mis on mootori eesmise kinnituse küljes. mille külge korv kinnitub. ja mis läbimõõduga on ülemise kinnituse ülemises otsas oleva hargi augu diameeter. ja kahe hargiosa vaheline kaugus. vaja kinnitused teha lasta raami külge.


ja selline mõte ka, selleks et korvi ratas keeramise aeg külg ees lohisema ei hakkaks tuleb see mootorratta tsentri suhtes paika panna? või kuna paremale ja vasakule keeramise aeg läbib korvi ratas erineva diameetriga ringe, ei olegi võimalik ratta külgsuunalist lohisemist ära hoida.
Kas need jupiteri külka kinnitused on siis nii defkad või?
jupiteri kinnituste defitssidsuse kohta ei oska öelda.pole uurinudki. nimelt vaja kinnitused yamaha ja iz külgkorvi vahele teha. mõtlesin et alumised kinnitused saaks sarnase munakasüsteemiga teha. vähem lõtkub kui poltühendus.
Nii, nagu aoto esisillal on kokkujooks ja muud kalded, nii peab ka külgvankriga ratas olema reguleeritud. Külgvankri rattal peab olema kokkujooks ratta pikkitelje suhtes, kui palju, ei julge peast pakkuda ja eks see sõltub konkreetsest isendist ka. Sama on kaldega, ratas peaks olema natuke väljapoole kaldu. Kui need paika saad, peaks ratas ilusti otse sõitma, ei kisu kummalegi poole. Eks see kurvi läbimine ole võimalik libisedes ja ilma, võid ka kõigi kolme rattaga libistadaBig Grin
Ilmselt võib tekitada probleeme ka raskel rattal olev kerge külgvanker. Mingeid numbrilisi näitajaid mul pakkuda ei ole, ehk kribab mõni mees, kellel raamat käepärast võtta.