automoto.ee foorumid

Täisversioon: Süütemäng vanale aiatraktorile
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tervitus, sugulane pöördus mõnda aega tagasi minu poole murega, ehk leian tema vanale traktorile asenduseks süütemängu - või suudan vanast asja saada.

Tegemist on 2 silindrilise süütemänguga nagu ma asjast aru saan, näpu vahel keerutades on kontaktide vahel isegi säde olemas, puudu on rootor kui selline, mis sädet edasi kandma peaks. Kui keegi oskab öelda, kust saaks sinna rootori või tervikliku süütemängu, siis oleksin supertänulik!

Paar pilti ka:
Kui mujalt ei saa, siis mul on olemas, aga ausalt öeldes ei tahaks ära anda. Aga aitan hädast välja , kui teist võimalust ei ole.
sass
556 70 500
Sul on siis olemas tervik? Kui nõustud loobuma, siis mis oleks selle asja hind? Saaksin traktori omanikuga läbi rääkida, mis tema asjast arvab. Smile
Mul on analoogne magneeto, kuid mitte päris sama. Minul on niinimetetud "Jossi" käivitusmootori magneeto. See kaane ja jagaja osa on natuke teise lahendusega, aga see ei ole oluline. Mõlemal on kaks küünlajuhet. Kui tahad täpselt sama , siis minu oma ei sobi.
http://album.ee/node/90735429/16920301
http://album.ee/node/90735432/16920301
nende piltide peal on näha. Mul on see tagavaraks ja annaksin laenuks, mitte päriseks. Ei ole kindel, kas rootor on sama - üks rootor peaks mul veel eraldi kusagil olema.

(20-05-2011, 16:16 PM)Lauri_s Kirjutas: [ -> ]Sul on siis olemas tervik? Kui nõustud loobuma, siis mis oleks selle asja hind? Saaksin traktori omanikuga läbi rääkida, mis tema asjast arvab. Smile

Laenuks võtta ei ole väga mõtet, sest vaja oleks ikkagist püsivat lahendustSad
Aga ilma rootorita ei anna panna? Nii et mõlemad küünlas süttiks korraga?
Küsi Saukost. Neil seal igasugu traktorite kraami.
Põhimõtteliselt peaks kaks uut kahesilindrilise magneetot kusagil kolakasti resideeruma..kui asi huvi pakub.

A.
(23-05-2011, 09:20 AM)Aspelund Kirjutas: [ -> ]Põhimõtteliselt peaks kaks uut kahesilindrilise magneetot kusagil kolakasti resideeruma..kui asi huvi pakub.

A.


Pakub kindlasti huvi, kas on ehk aega 1 üles otsida?Rolleyes
Mõni hetk on mööda läinud, kas oli mahti uurida?