automoto.ee foorumid

Täisversioon: Iz Planeta 4
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tervist, olen siis foorumis alles uus ja mul on siis selline mure, et mul on IZ Planeta 4 kõlgkorviga ja sooviks osta uusi kolvi rõngaid!! aga kuna olen uurinud siis neid suht võimatu saada!! äkki oskate soovitada kust saada oleks võimalik!! kuna pill on 1984 aasta välja lase siis ei oska öelda ka mis kubatuuriga pill on ja oleks väärt info eest tänulik!!
Kõik IZ-d on 350cm,olenemata on ta Jupiter kahe silindriline või Planeta ühe pütane,Kolvirõngaid liigub ja mul ka neid riiulil.
aga et kas on võimalik sisi ka osta?Smile ja kui ongi siis mis hinnaga? ja kas on uued v6i kasutatud??
No Iz Planeta rõngad nüüd küll selline defitsiit pole, et neid kuskilt saada pole.
Näiteks on olemas Tartus bussijaama turul Rattapoe nimelises asutuses ja
Põlva turu juures poes.
Kindlasti ka veel paljudes teistes poodides ja Venemaal.
(29-07-2011, 14:33 PM)fatduck Kirjutas: [ -> ]aga et kas on võimalik sisi ka osta?Smile ja kui ongi siis mis hinnaga? ja kas on uued v6i kasutatud??
Osta ikka võimalik,, leti hind on olnud 1,3-1,5 euri tk.aga kas oled kindel et kolb korralik,silder ei ole kulunud,mis korras kepsu laager ja puks.Kui lahti võtad siis vaata mis mõõtus on kolb, äkki rem.mõõt sees.Minu tel.56644605
Jõdu tööle