automoto.ee foorumid

Täisversioon: Bagidest üldse
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

kaak

KAs keegi oskab öelda, kus siin maarjamaal ka bagiharrastajaid on. Mul ka üks ZAZ-bagi ning sooviks saada kontakti teiste harrastajatega, et rääkida bagide teemal. Seega andke endast märku.

buggy

Eestimaal neid harrastajaid ikka peax leiduma...
Kohe kohe on meil valmimas BAGI_SAAB_FORD 2.0L ..eks näis mis hääli ta tegema hakkab.....

www.zone.ee/bagi
svenson@hot.ee
zwen345@hotmail.com

diugu

vast hetkel kõikse "kuumemad" bagimehed(sõiduautode baasil loomulikult) on tõrvas rs motorspordi tegeleased...samas oli haapsalu poolt ...vist perenimega rääli...ja ex neid mehi on veel...no need muidugi nii öelda profid...kes võistlevad....
kusjuures lugesin just alles rs-i kodukalt...et tahetaxe sel aastal hakata korraldama taas bagidele balti meistrikaid...kuna siiani sõidetaxe praktiliselt ainult lätis...siis ehk oodata ka eestisse jällegi normaalseid võistlusi...
hetkel vast kõise parem bagirada tääxis...

deemon1989

Tere ...Mul on ka üks Zaz Bagi (mootorit on võimsamaks tehtud)
ja päris edukalt sõidab igas olukorras.
Ma proovisin sellega nalja pärast ford scorpioga võidu panna ja ma võitsin selle zaz bagiga ära..(400 meetrit kiirendust)

hawker

Mul on Zaz bagi, mille ise tegin, praegu fiati mootori ja zaz käigukastiga. Hetkel ehitan järgmist Audi mootoriga 2- kohalist. Asun Idas
Meil Saaremal sellineRolleyes

[Pilt: normal_IM000107.JPG]
Valmimas üks 1,6l 16v Nissani mootori ja käigukastiga bagi. Omega rummud+ õõtsad taga; Raf bussi omad ees. Mai keskpaigas loodaks sõitma hakata.
Need viimased pildid sellest targast raamatust on kül huvitavad mis raamatust need pärit on?
ise ehitasin muravei raamist neljaratalise ja vahetasin mootori izh-i oma vastu
raamatuks on siis M. M. Nazarov cpešialnõe kroccovõe avtomobili-BAGGI
kuna see on vene keelne siis ma sealt ise midagi suurt aru ei saa
kust sellist saaks?
et mina sain töökaaslase käest laenuks aga muidu ei tea küll kust saab
aga kui kellegil veel midagi huvitavat on siis võiks siis siin jagada