automoto.ee foorumid

Täisversioon: Teeks GAZ 21 varuosade panka.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4 5 6
Jäi üle "komplott" Gaz21 st. 2 põlvkonna masin aga russitsisme hulgaliselt. Autol on
-2 põlvkonna pagasnik
-motot pole
-käigukast ripub all uksed koos 3põlve liistudega
-istmed paigas
-armatuur paigas(sinist klaasi ei ole)
-rattad all
-3 põlve stanged
-parem esiukseklaas katki.
-kapott olemas
Auto ostsin kuna metallikratid tahtsid teda tükeldada (kahju hakkas).
Kuna maksin 1700- eek selle eest siis sama raha eest annan edas kogu kupatuse.Ei müü tükkideks.Selle raha eest võin anda kaasa ka uksi mis vedelevad lakapeal (4tk).
twist Kirjutas:Oleks vaja GAZ 22 eksportmudeli tagumistel poritiivadel käivaid kroomliiste.

Tagumistel tiibadel? Tagumistel tiibadel ei ole ühtegi liistu, ei lihtmudelil ega eksportmudelil.
taruvaras Kirjutas:
twist Kirjutas:Oleks vaja GAZ 22 eksportmudeli tagumistel poritiivadel käivaid kroomliiste.

Tagumistel tiibadel? Tagumistel tiibadel ei ole ühtegi liistu, ei lihtmudelil ega eksportmudelil.

Eeeee,
http://www.volga.ee/modules/Content/Imag...az22_7.jpg
Kadjakas Kirjutas:
taruvaras Kirjutas:
twist Kirjutas:Oleks vaja GAZ 22 eksportmudeli tagumistel poritiivadel käivaid kroomliiste.

Tagumistel tiibadel? Tagumistel tiibadel ei ole ühtegi liistu, ei lihtmudelil ega eksportmudelil.

Eeeee,
http://www.volga.ee/modules/Content/Imag...az22_7.jpg
See on lisakroom vööna ja kinnitub kerele, mitte tiivaleToungue. Lisaks veel, et 22 tagauste vööliistud on erinevad 21 omadest ja ei maksa neilt doonoreilt neid otsida
Nojah.
Mõtlesin siis ikkagi vööliiste(vabandust et ennast valesti väljendasin).
Ja sellest, et 22 tagaukse vööliistud on erinevad, sain ma juba aru ning need saime just täna kroomimisest tagasi. Aga kahjuks peale eeltöö tegemist selgus, et nende pikkade vööliistudega pole eriti midagi teha, sest nendest on põhimõtteliselt järgi ainult sõel.
Nii et, kui keegi oskab rääkida kustkohast neid liiste leiab või on neid pakkuda, võiks teada anda.
Kadjakas Kirjutas:
taruvaras Kirjutas:
Kadjakas Kirjutas:
taruvaras Kirjutas:
twist Kirjutas:Oleks vaja GAZ 22 eksportmudeli tagumistel poritiivadel käivaid kroomliiste.

Tagumistel tiibadel? Tagumistel tiibadel ei ole ühtegi liistu, ei lihtmudelil ega eksportmudelil.

Eeeee,
http://www.volga.ee/modules/Content/Imag...az22_7.jpg
See on lisakroom vööna ja kinnitub kerele, mitte tiivaleToungue. Lisaks veel, et 22 tagauste vööliistud on erinevad 21 omadest ja ei maksa neilt doonoreilt neid otsida

Muuseas, sellist läminat nimetataks demagoogiaks. Usun, et kõik, ka sina, Taruvaras, said aru, mida kasutaja Twist oma kommiga mõtles. Samas paukuda selle üle, et keski 21.-e teemast 22.-e või 23.-e jupp otsib, pole kah tarvis.
Edu!

   Sry kõikide asjaosaliste ees, kelle tunded said riivatud.
   Kas nüüd seda demagoogiaks saab lausa nimetada, lihtsalt on komme asju õigesti nimetada, et ei oleks vääriti arusaama. Usun, et ka nendes teemades on hulganisti noori lugejaid- volgahuvilisi, kes saavad just siit oma teadmistepagasile väärt täiendust. Antud teemagi otsa "komistas" esmalt minu 16. a. poeg, kes tuli pärast minu käest selgitust saama. See aga ajendaski mind siia "plõksima". Oma postitusi pean ma enamuses just informatiivseteks, millest noortel huvilistel oleks midagi ammutada juurde. Sellest tulenes ka viimane "torge"  usteliistude sobitumisest. Muuseas septembris Rootsis idablokki vanasõidukite kokkutulekul nägin sellist sealset kohalikku  Gaz-21-te, mille tagaustele olid poogitud ülalpoolnimetatud Gaz-22 tagauste liistud, mis on tagaosa poolt laienevad, tekitades 21-le vööl silmariivava astme. Samal kokkutulekul oli ka üks kohalik Gaz 22, mis kere-värvi poolest hästi säilinud, kuid mille kroomdetailid olid tõest kehvakesed. Et need 2 masinat seisid pea kõrvuti, sai kumbagi volgaomaniku tähelepanu suunatud konkreetsetele liistukesele.  Peagi asjaosalised sõlmisid tehingu, milles 22 omanik saab oma masinale korralikud tagaukse liistud tollelt 21-lt ja 21 omanik jääb ootama Eestist saadetud pakikest 21 õigete liistudega. Tulemuseks oli kaks õnnelikkuBig GrinBig Grin omanikku.
   Samast 22-st (1967) sai tehtud hulga ülesvõtteid, mind köitis eriti tehasesisustus. Kas on siinsetel asjaosalistel huvi, võiks need Gaz- 22 teemasse üles panna?
   Jõudu ja visadust kõigile poolikute projektide lõpuniviimisel,
     Väino Karu- taruvaras
taruvaras Kirjutas:
Kadjakas Kirjutas:
taruvaras Kirjutas:
Kadjakas Kirjutas:
taruvaras Kirjutas:
twist Kirjutas:Oleks vaja GAZ 22 eksportmudeli tagumistel poritiivadel käivaid kroomliiste.

Tagumistel tiibadel? Tagumistel tiibadel ei ole ühtegi liistu, ei lihtmudelil ega eksportmudelil.

Eeeee,
http://www.volga.ee/modules/Content/Imag...az22_7.jpg
See on lisakroom vööna ja kinnitub kerele, mitte tiivaleToungue. Lisaks veel, et 22 tagauste vööliistud on erinevad 21 omadest ja ei maksa neilt doonoreilt neid otsida

Muuseas, sellist läminat nimetataks demagoogiaks. Usun, et kõik, ka sina, Taruvaras, said aru, mida kasutaja Twist oma kommiga mõtles. Samas paukuda selle üle, et keski 21.-e teemast 22.-e või 23.-e jupp otsib, pole kah tarvis.
Edu!

   Sry kõikide asjaosaliste ees, kelle tunded said riivatud.
   Kas nüüd seda demagoogiaks saab lausa nimetada, lihtsalt on komme asju õigesti nimetada, et ei oleks vääriti arusaama. Usun, et ka nendes teemades on hulganisti noori lugejaid- volgahuvilisi, kes saavad just siit oma teadmistepagasile väärt täiendust. Antud teemagi otsa "komistas" esmalt minu 16. a. poeg, kes tuli pärast minu käest selgitust saama. See aga ajendaski mind siia "plõksima". Oma postitusi pean ma enamuses just informatiivseteks, millest noortel huvilistel oleks midagi ammutada juurde. Sellest tulenes ka viimane "torge"  usteliistude sobitumisest. Muuseas septembris Rootsis idablokki vanasõidukite kokkutulekul nägin sellist sealset kohalikku  Gaz-21-te, mille tagaustele olid poogitud ülalpoolnimetatud Gaz-22 tagauste liistud, mis on tagaosa poolt laienevad, tekitades 21-le vööl silmariivava astme. Samal kokkutulekul oli ka üks kohalik Gaz 22, mis kere-värvi poolest hästi säilinud, kuid mille kroomdetailid olid tõest kehvakesed. Et need 2 masinat seisid pea kõrvuti, sai kumbagi volgaomaniku tähelepanu suunatud konkreetsetele liistukesele.  Peagi asjaosalised sõlmisid tehingu, milles 22 omanik saab oma masinale korralikud tagaukse liistud tollelt 21-lt ja 21 omanik jääb ootama Eestist saadetud pakikest 21 õigete liistudega. Tulemuseks oli kaks õnnelikkuBig GrinBig Grin omanikku.
   Samast 22-st (1967) sai tehtud hulga ülesvõtteid, mind köitis eriti tehasesisustus. Kas on siinsetel asjaosalistel huvi, võiks need Gaz- 22 teemasse üles panna?
   Jõudu ja visadust kõigile poolikute projektide lõpuniviimisel,
     Väino Karu- taruvaras
Olgu-olgu,
viska parem pilk 22.-e teemasse, panin sinna ühe veidra universaali pildi ja lingi. Ilmselt jagad seda Volga-matsu hästi, mis arvad sellest isendist?
Kuuris vedelevad jalus 21 minu meelest esiklaas, neli või viis velge, esisilla tala ja mingi üksik kumm veel vist ka sellelt masinalt mingeid tihendeid. Äkki oleks kellelgi huvi. 56242242
Pakkuda gaz 21 armatuurlaua plekk osa tel nr 56567948
Just sai lammutatud III põlvkonna (1964 a.) GAZ 21 jäänused.
Isend kannatas raskekujulise roostetõve all kuid oli samas 75% ulatuses komplektne.
Seega võib küsida erinevaid osi. Tel.. 56489030
Pakkuda on 21 esi ja tagatiivad,kannel 3seerija oma ja oranzid suunateled koos kroomitud pesadega.Tagumine laineline stange aga ilma puhvriteta.Ühe ilukilbi korraliku nikliga leian ka.[/font]
On olemas GAZ-21 Istmed kui huvi võta ühendust tel 5544629
Remondi käigus jäid üle Gaz-21 paak ja radikatala,ikka kasutatud aga läbi veel ei paista.
http://www.album.ee/album/16873674/16988851

asju on liiga palju, et siia kõike kirjutada!

kontakt: papli14@hot.ee

kirvega ma kedagi ei löö!Rolleyes
nymmik Kirjutas:Pakkuda Salongi ajanäitaja e. kell (uus)http://www.muhuklubi.ee/image/kell.jpg

terekest
kas see Kell-Vanaisa on veel alles? Pöörduks siis omandamispalvega! Kirjuta v parem helista otse - 52 50 622
Sooviks saada oma gaz 21 uut rooli, värvus ei ole oluline. tel. 5049797
Tere.
Mul pakkuda 21 mootor(peaaegu täis komp.) ei ole veel tööd teinud!!
esisild(kap.rem.klhooside aegu 100%)
esisilla eksentrikuid(? tk.)
piduri töösilindreid(? tk.)uued!!
On olemas originaalvärvi spidomeetrikuppel e. sfäär või kuidas teda keegi nimetab. Alati võimalus mulle vastu pakkuda Zim osi e. teha partertehing.
Oleks siiani huvitatud GAZ 21 roolist. Kui keegi teab, kust seda saada, siis andke teada.
Foorumlane AXEL juba tykk aega müüb ühte.
K
rait126 Kirjutas:Oleks siiani huvitatud GAZ 21 roolist. Kui keegi teab, kust seda saada, siis andke teada.
Lehti: 1 2 3 4 5 6