automoto.ee foorumid

Täisversioon: Muhk ja 968
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Et kas muhule uuemate zazide mootor läheb (kinnitused)?
muhu (965) käigukast ja 968 mootor kokku ei sobi. kuid muhule saab panna 968 mootori koos käigukastiga selle opi juures tuleks panna 968 käigukasti muhu poolaasid vist. kuna mootor ja käimakott \"ripuvad\" ühe kinnituse küljes siis peaks sobima 968 mootori kinnitus kah

selline on minu teooria....:smug
Stretch-müügiplaani sul on?
Mind mootor ja muud vidinad ei huvitagi,peaasi,et kere ei oleks väga läbiWink

Muidu mootor istub küll,aind 968 sidur peaks õliga olema ja 965 oma trossiga:smugÜhesõnaga kast on teine
Ega mul endal ei ole midagi pakkuda.Tulevikus oleks plaan muhk soetada ja lihtasalt küsisin seda mootori asja, sest 27 hj jääb vist ikka natuke lahjaks. Ma olen ise ka igasugustest muhu asjadest huvitatud. Ja kui mul kere oleks olemas, ega ma teda vist ei müüks.
Niipalju kui mina asjast tean, istub 968 mootor 965le päris hästi (koos kastiga) aga poolassidega oli mingi kamm... lühikeseks jäid vist. Ja teine jama on see, et 968 ei taha kapoti alla ära mahtuda ja sis tuleb geneka kohapeale auk lõigata, või ei käi kapott kinni korralikult.
A kas keegi üldse on kunagi 965-le 968 mootorit pannud?
Seesama asi millest ma rääkisin, ongi tüüpide kogemus... Kuna assid ei sobinud, siis projekt seisis, ma ei teagi kas sai kunagi liikuma ka. Arvatavasti ikka sai, sest ega asside taha see ka jääda ei saand
968 kastile tuleb muhu kasti poollassid panna.
muhu assid jäid lühikesex, sellest probleem tekkiski
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: stretch
Et kas muhule uuemate zazide mootor läheb (kinnitused)?

Vaata seda ,sel muhul on 40hj mootor ja väliselt suurexjäämisi näha pole. Võta vennaga ühendustWink http://www.varjend.ee/zaz/users.php?w=Kaur