automoto.ee foorumid

Täisversioon: Huvitavad asjad
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
I EW ajal eksporti minev puit vastuvõtmisel markeeriti sellise riistapuuga otsale löömisega. Kui mõni suller saagis jupi maha ja püüdis uuesti müüa, siis praakeri kogenud pilk nägi endiselt markeeringut. Puidukiud nihkusid markeerimisnuia löögist sügavalt. See metallist, varrega ümar asi tõenäoliselt vahvliküpseti, minu kogus küll kandiline, kuid võidi ka muu kujuga teha. Auto-motost kaugel...
(12-09-2011, 21:10 PM)pen.skar Kirjutas: [ -> ]I EW ajal eksporti minev puit vastuvõtmisel markeeriti sellise riistapuuga otsale löömisega. Kui mõni suller saagis jupi maha ja püüdis uuesti müüa, siis praakeri kogenud pilk nägi endiselt markeeringut. Puidukiud nihkusid markeerimisnuia löögist sügavalt. See metallist, varrega ümar asi tõenäoliselt vahvliküpseti, minu kogus küll kandiline, kuid võidi ka muu kujuga teha. Auto-motost kaugel...

Esimese asja kohta liikus oma mõte ka sama rada,et mingi asja markeerimine.Samas kettal olevate numbritel ei ole mingeid lõõgijälgi.Pigem siis mingi värviga.Teine asi on vahvliküpsetist küll väga kaugel.Ise arvan,et mingi markeeringu tegemiseks nt.nahale,vineerile jne.
(12-09-2011, 21:32 PM)einz15 Kirjutas: [ -> ]
(12-09-2011, 21:10 PM)pen.skar Kirjutas: [ -> ]I EW ajal eksporti minev puit vastuvõtmisel markeeriti sellise riistapuuga otsale löömisega. Kui mõni suller saagis jupi maha ja püüdis uuesti müüa, siis praakeri kogenud pilk nägi endiselt markeeringut. Puidukiud nihkusid markeerimisnuia löögist sügavalt. See metallist, varrega ümar asi tõenäoliselt vahvliküpseti, minu kogus küll kandiline, kuid võidi ka muu kujuga teha. Auto-motost kaugel...

Esimese asja kohta liikus oma mõte ka sama rada,et mingi asja markeerimine.Samas kettal olevate numbritel ei ole mingeid lõõgijälgi.Pigem siis mingi värviga.Teine asi on vahvliküpsetist küll väga kaugel.Ise arvan,et mustri tegemiseks nt.vineer,nahk.

tere,see esimene jah puidu nummerdaja,käepidemel asuva hoova abil võimalik numbreid edasi kerida peale igat lööki,teine jah vähvli-biskviidi küpsetaja.Mul kogus neid erinevai päris palju.