automoto.ee foorumid

Täisversioon: kovrovets
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2

Rainx666

küsimus selles..et kas keegi on üritand sellist pilli kuidagi paremaks muuta...nn forssida... et miz võtteid tuleks kasutada?
tänud Smile
paremaks saad nii et ostad lääne tsikli
Ära riku head masinat ära!
Rullnokk! Osta parem omale Bemm,millega \"Kärnatada\"Big Grin

Rainx666

heh...kuda see veel paremaks muudab ma ei saa aru

Rainx666

ja kust ta hea masin on..kui hakkab tasapisi lahjaks jäääma...niipalju on head et 99% originaal Big Grin ja vändast läp tööle ilusti
sõbral oli kah kovrovets..a tal oli vobðee pill...sõitis nokapeal pidevalt..minek oli jõhker...kündis maad sellega..ja 2käiguga kaevas auke maasisse Big Grin
kauaks ?
Kui sellised ajuhiinlased ajalugu hävitavad,siis ei jää tulevastele põlvedele mingisugust ettekujutust vana hea NSVL-liidu masinatest:mad:
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Rainx666
heh...kuda see veel paremaks muudab ma ei saa aru

Kolvile augu puurimine on siin foorumis AASTA NALI 2003!:lol

Rainx666

njaa..mida iganes....
aga nagu jah..oskab keegi üelda kuda sõidumõnu juurde saada?
võta naine ka kaasa Smile sõida paljalt jne
Mida sa kuulda tahad siis . Pne gondel voshodile peale. 21 tollised rattad alla või mida sa selle all mõtled ? lai mõiste nagu :mad: ma ei hakka ropendama kuda sõidumõnu saada

matix

kovrovets on kovrovets, osta mingi roller vms kui tahad sõidumõnu saada:???
t6esti see möga siin foorumis, kuidas forssida, hakkab viimaks siibrisse viskama:mad: Tra sepad ei tunne ise mootorratta ehitustki ja ise tahavad mootorratast forssida. Minge raamatukokku või mujale, lugege A.Palu üx esimesi \"piibleid\" (seal oli pikk peatükk tavamootorratta ettevalmistamisest võidusõitudeks) korralikult läbi ja siis jääb seda lolli möginat siin ka vähemaks. Ma saaks aru, et inimesel on juba mingi ettekujutus forssimisest ja ta uurib selle peenemaid nüansse, aga see mis siin toimub:haige
mis aastast see kovrovets on? Mul on 1965 ja 100% originaal! Kui raha oleks siis viiks kroomitud osad kroomimisele ja värviks yle ka aga rikkuma ma seda masinat kyll ei hakka!!

Rainx666

kle..ei mäleta..vist 1962a pärit..on kah originaal kõik peale värvi...
Müü see masin kodanik Valtsile,ehk saab siis headesse kätesse......Toungue

Rainx666

ehh...headesse kätesse...usun et hakkan ise sellega tasapisi tegelema...kevadel lääb autovärvikotta värvimisele:rull
varusta ikka piltidega ka vahepääl Smile

Rainx666

kle...usun et lähiajal varustangi...kui digika kusagilt saaks Big Grin
Lehti: 1 2