automoto.ee foorumid

Täisversioon: Tellimine: Venekeelne Tartu Autoremonditehase ajalugu
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3
Tere!

On tekkinud võimalus tellida Venemaalt seal napis tiraažis ilmunud raamatut Tartu autoremonditehasest.

[Pilt: dscn4373m.jpg]

[Pilt: dscn4374.jpg]

[Pilt: dscn4375b.jpg]

Jutt ja rohkem pilte kirjeldatud teosest: http://www.avtoar.com/index.php?id=88

Autoriks siis Nikolai Markov ja Tarvo Puusepp (meie foorumis tuntud kui TAR).

Raamatu hind peaks jääma suurusjärku 20 eurot pluss postikulu, viimase suurus sõltub tellimuse suurusest.

Seega: paluksin huvilistel mulle oma soovist ja kogusest teada anda. Siis ma saan edastada info Aleksandr Sadovskile (omaaegne tuntud vormeliehitaja, kelle kaudu pakkumine raamatutele tuli) ja tellimuse Tuulasse ära saata.

Asp
Olen huvitatud kahes tk-st.

Denis
Soovin ühte.

Eno Hermann
Võtan soovijad arvesse.

Parimat
A.
Soovin ka ühte.
Paluks minulegi üks eksemplar!
Ein eksemplär für Mufff bitte.
Palun varjupaigale ühe eksemplari.
Ka mina olen ühest huvitatud.
Mulle palun ka üks.
Siin ka - ühe eksemplari vastu on huvi olemas.
Maanteemuuseumile palun ka üks eksemplar.
Palun mulle ka 1 eksemplar


Kui veel hilja ei ole, siis sooviks ka Mootorispordi Muuseum ühe raamatu tellida.
Terv.
Arno
Sooviks ka ühe eksemplari tellida.
Meil raamat käes, väga asjalik!
Sooviks ka infot, kuidas raamatu kätte saab ja kuhu/kuidas toimub maksmine (ehkki see niiviisi asjaajamine tundub ausalt öelda veidi imelik, et mõnel on raamat juba käes, teistele aga pole samal ajal veel mingit infot jagatud...).
EMSA sai omad Aleksandr Sadovskilt otse kätte, eur 25/tk. Kontakt: saas@land.ru
(13-03-2012, 23:29 PM)emsa Kirjutas: [ -> ]EMSA sai omad Aleksandr Sadovskilt otse kätte, eur 25/tk. Kontakt: saas@land.ru
Sel juhul vabandan veidi ennatliku reaktsiooni pärast. Sellegipoolest sooviks teada, mis seisus asjad on ja mis võimalused on foorumi kaudu raamatu tellinutel seda kätte saada.
Hr. Sadovski kurtis veidi, et keegi pole raamatutele järgi tulnud. Nii on ta neid vähehaaval müünud, kellel huvi olnud. Venemaalt pidi juurde ka saama, kui raamatud otsas.
Lehti: 1 2 3