automoto.ee foorumid

Täisversioon: Oskab keegi öelda mis kavala asjaga võiks tegu olla??
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
[Pilt: ec5903f5ab4a8a6d57c64989eb766b6c.jpg]
Paistab olema mingi regulaatori moodi asi.
Volga mootoriga keevitusagregaadil oli miskit sarnast peal. Kas täpselt selline, ei mäleta.
Ma täpselt ei tea, mis masina oma see on, aga see on mootori pööreteregulaator, mis hoiab sisepõlemismootori pöörded stabiilsed olenemata koormusest, näiteks generaatoril hoiab see sageduse paigas. Küsin ise kohe vastu, ega omanik asja müügist huvitatud ei ole.
(20-11-2011, 23:49 PM)USSR V4 Kirjutas: [ -> ]Ma täpselt ei tea, mis masina oma see on, aga see on mootori pööreteregulaator, mis hoiab sisepõlemismootori pöörded stabiilsed olenemata koormusest, näiteks generaatoril hoiab see sageduse paigas. Küsin ise kohe vastu, ega omanik asja müügist huvitatud ei ole.

Ühe sõnaga, cruise control
(20-11-2011, 23:49 PM)USSR V4 Kirjutas: [ -> ]Ma täpselt ei tea, mis masina oma see on, aga see on mootori pööreteregulaator, mis hoiab sisepõlemismootori pöörded stabiilsed olenemata koormusest, näiteks generaatoril hoiab see sageduse paigas. Küsin ise kohe vastu, ega omanik asja müügist huvitatud ei ole.

Sobiva hinna eest võiks asja ikka käest ära anda küll. Ese jummala uus ja kasutusel pole kunagi olnud.