automoto.ee foorumid

Täisversioon: GAZ 24 universaal
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4
Vaatasin foorumis ringi aga Gaz 24 kohta eraldi teemat ei leidnud.
Kas keegi oskaks valgustada sellel teemal?Palju neid üldse toodeti ,palju neid registris olla võib,mida tasuks uurida kere juures (on plaan selline auto osta 75.a kereremont tehtud,mootor sõitnud 40 000 km.)kas need masinad olid 7 kohalised ,palju bensu kulu võib olla keskmine jne...
Ühesõnaga huvitaks igasugune info ja lingid :???
Mõnedel universaal-Volgadel Gaz 2402 olid tõesti pagasnikus lisaistmed sees!
Võimsus sama mis gaz 24-l s.o. 98 hobust,kuid bensukulu sedaanist paar liitrit suurem, muidu ka ikka igati Volga oma tehnikaga, aga universaalvariant on kindlasti soliidsema väljanägemisega. Universaali kandejõud peaks sedaani omast paarsada kg suurem olema, seega jäigema vedrustusega. Roostetab nagu teisedki \"Volgad\"ja salong läheb soojaks veelgi aeglasemalt.

Jah, taga olid nõ. 2 lisaistet tihti, tegi kokku 7 istet...

Kandevõime suurem, põhuiliselt sellest, et ruumi enam, kui sedaanil. Vedrud on kindlasti erinevad taga! Jäigemad!

Kui koralik auto norm hinnaga, tasub vast osta küll!!!

Noh jäik vedrustus :lol pole nii jäik ühti.
Tavalisele GAZ24 vedrupakile on lisatud
üks vedruleht juurde ja kogu lugu. 7kohta kõva sõna aga tagumine iste (juhi taga) pole miski korralik iste vaid toruraamipeal miski istumise koht.
Volga läheb soojaks ikk vähe kehvemini kui \"Lääne\" masinad aga tavaliselt aitab uus soojendusradikas 350-eek.
Roostetab nagu tavaliselt taga poolraamid ja küljekarp ja uste alumine osa. Muidu hea kulgur.:bounce
Mina juhtusin hiljuti nägema teletorni all 7 kohalist universaal gaz 24. Nii lisaistmed, kui tagumised istmed olid kõik toruraamil ja kunstnahaga kaetud. Peale vaadates ei tundund nad väga mugavad, aga mine tea välimus võib olla petlik. Tagumised kaks lisaistet tundusid veel olema kokku käivad, juhi taga oli kõrvuti kahene pink ja kõrvalistuja taga oli üksik ilmselt üleskäiv pink, taha minemiseks. Mul aga tekkis küsimus, et kas kõikidel universaalidel oli taga selline toruraamist pink või oli osadel ka tavaline tagaiste?
Üks mu kallis sõber sõidab siiani sellisega, masin on saadud päranduseks tema vanaisalt, mingit sorti export varjant, mingi prantsuse diisliga( sirdrun oli vist). põhiprobleemiks on see et ARK ei tahtnud kuulda võtta et lisa iste on tehases paigaldatud ja võttis masina registrisse 5 kohalisena, ex vanaisa olnud tal laisk mees ei viitsind sõdida.
Nii lisaistmed, kui tagumised istmed olid kõik toruraamil ja kunstnahaga kaetud. Peale vaadates ei tundund nad väga mugavad, aga mine tea välimus võib olla petlik. Tagumised kaks lisaistet tundusid veel olema kokku käivad, juhi taga oli kõrvuti kahene pink ja kõrvalistuja taga oli üksik ilmselt üleskäiv pink, taha minemiseks. Mul aga tekkis küsimus, et kas kõikidel universaalidel oli taga selline toruraamist pink või oli osadel ka tavaline tagaiste? [/quote]
********************************************
Lisaiste ehk\"ämmapink\" ei ole toruraamil vaid plekk+poroloon10mm+kunstnahk.:bounce
Tagaiste e.juhitagune on küll toruraamil
valemiga2+1 ja mitte eriti mugav.Tavaline tagaiste on ümberehitatud massinatel tehasest tuli toruraam 3-5 koht ja plekk6ja7koht. Üldiselt regatakse nad ikkagi 7kohaliseks kui just kiirabivariandist ümber pole ehitatud.Toungue
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: pvr
Üks mu kallis sõber sõidab siiani sellisega, masin on saadud päranduseks tema vanaisalt, mingit sorti export varjant, mingi prantsuse diisliga( sirdrun oli vist).

Kas see on see kollast värvi masin? Ma olen seda ikka aegajalt näinud ja tahtnud pilti teha ning kapoti alla piiluda Smile
Kui asi peaks kunagi nii halvasti minema, et masin Emexisse läheb, siis oleks nõus mingi papi välja käima nikeldatud kirja \"Volga Diesel\" eest, mis tal taga luugil ladina tähtedes ilutseb.
ALTS sülita kohe üle vasaku õla ja mitukorda paluks, kuna tegu on selle kollase iludusega. Ma kaldun arvama et see võimalus et see masin sinna kohta mille nime ei tohi nimetada läheb on väga väike ja kui mina saan midagi parata siis veel väiksem
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: pvr
ALTS sülita kohe üle vasaku õla ja mitukorda paluks, kuna tegu on selle kollase iludusega. Ma kaldun arvama et see võimalus et see masin sinna kohta mille nime ei tohi nimetada läheb on väga väike ja kui mina saan midagi parata siis veel väiksem
Ma kribasin oma eelmise postituse lõppu umbes kümme minutit. Asi selles, et see masin seisab tihti kohas, kus pättidel võivad \"näpud taha jääda\" millegile. Loodame kõige paremat. Ptüi-ptüi-ptüi!
aga kas kellegil on infot gaz22-de kohta eestis mina tean kolme ja needki pole just kõige paremas seisukorras

audifan

ühte gaz 22 tean järvamaal asub..kindlas kohas kuuriall..kruntvärviga värvitud väga heas korras...kindlas kohas omanik ära ei anna mingil juhul
Siinkohal ka gaz24 kastika pilti hea näidata, neid peaks eestis mitu tükki olema ja üks kindlasti ka veel teedel-tänavatel liikumas
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: k2rpman
aga kas kellegil on infot gaz22-de kohta eestis
üritame siis Gaz-22 jutu hoida SEAL!

TEEMASSE: üks Gaz-2402 vedeleb mul sõbralgi. Kardetavasti mädaneb veel mõned aastad - mina otsustasin seda siiski mitte torkida (tööd liiga palju) ning mehel endal on tegemise puhul prioriteediks Gaz-21. Iseasi, millalSad
sõbral oli vaz karbuss peal. Muidu ju volga nagu volga ikka! See tagaiste pole vist täiskasvanule kõige mugavam - aga 7kohta ikka 7kohta!
Möödunud kevadel ja suvel nägin mitu korda Pärnu vahel tiirutamas ka üht universaalkerega Volgat. Oli vist rohelist värvi ja mingi suure katuseraamiga. Kui ei eksi,siis vedas ka korduvalt mingit suurt käru. Ise nägin sellist oma silmaga esimest korda ja pean ütlema, et mulle see auto täitsa meeldib.
ma tean kus seisab mahajäetuna üks GAZ24(universaal) väga korralik ja ls on 67tuhat ja nati piale
Viljandis,Uueveski kandis on ka üks 24 universaal,musta värvi ja paistab korralik kuid vist ei ole pikemat aega sõidus.
Ostsin paar aastat tagasi 2402-e (tehnika 2412) sai remonditud ja vnatuke värvitud ja nüüd vedeleb kuuri all. Ei tea palju sellise eest siin ka pakutakse.:keersilm
Mõni pilt universaal-24\'st
Omanik tahab saada 20k
Mees ei lasnud talvel vettki välja-arvata võib,et selle rahaeest pole seal mootoritki enamSad
Lehti: 1 2 3 4