automoto.ee foorumid

Täisversioon: XXII vanaveokate kokkutulek
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kas keegi siinviibijatest oskab täpsemalt rääkida XXII vanaveokate kokkutulekust? Minu eelinfo kohaselt peaks see toimuma juuli lõpu poole Kuusalu kandis. Sooviks teada täpsemat aega ja võimalikku kava, et suveks suuri plaane tegema hakata! ;-)
-------------
Seal, kus lõppeb asfalt...
www.6x6.ee
Eks oskajaid on siin foorumiski, seekord vast ksf! Näkisepal käpp sügavalt sees, aga loe
http://vanatehnika.ee/foorum/viewtopic.php?f=15&t=2048
terre õdagut,et orgun veel alles algastmes,siis ei taha eriti midagi veel maha hõikuda,aga Tiidu ja Tõnuga oleme kontakteerund ja esialgne selline versioon on maha märgitud nagu eelnevalt hr.Kass päevavalgele tõi,olen vestelnud Kuusalu Autoremonditehase viimase direktoriga ja tehase ühe kõvema mootorimehega,lubasivad tulla ja ühe tunnise jutluse maha rääkida,praegu käivad läbirääkimised Loksa laevaremonditehase kõvemate tegijatega,et üks tunnine jutt ära kuulata laevade loost.Kiiu mõisa esisele kutsume valla taidlejad,et vanasõidukitele särtsu ning nooruslikust läbi tansu ja laulu sisse puhuda.Ja muidugi mu rauahunniku vahel saab siis õhtul üks korralik vanatehnika pidu maha peetud,loodame.
Tänan info eest. Plaan oli kohale liikuda Zil157 + Zillisaun.

----------
Seal, kus lõppeb asfalt...
www.6x6.ee
Osaleks ka.
Kaberneeme ekipaaž osaleb.
GAZ 63
1968