automoto.ee foorumid

Täisversioon: K: JAWA rehv
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Nimelt küsimus et kust osta sootsalt 16'' rehvi
Jawa, tondi ja torni poed on teada, et kas on veel häid kohti
Turgudelt tasub vaadata, sealt kus igasugu huvitavat nodi müüakse!
Viljandi turul oli mõnda aega tagasi pidevalt letikaup...Smile
Unustasin mainida et kohad võiksid olla tallinnas
Mina aastaid tagasi tellisin. Tuli odavam kui Tallinna poodidest. Ostsin Mitas H-06... Ma enam hindu ei tea kuigi peaks jälle ühe ostma.

http://www.rehvikuller.ee/?p=7&auto_tuup...taaeg=koik

Ma isegi ei süvenenud postikulusse aga igaljuhul toodi mulle kulleriga uksetaha ja tuli odavam kui poest.

Rehv ise on normaalne. Vihmaga kole libe aga muidu täitsa sõidetav. 97% liigun nagunii kõvakattega teel. Kruusal võtab alt jahedaks kui esimene ratas ujuma hakkab. Smile
Kui hull see Mitas H-05 / H-06 libeduse probleem märjal asfaldil on? Äkki keegi oskab hoopis midagi muud soovitada? Mõõtudelt peaksid sobima nt

Duro HF348 45P
Duro HF314A 45P
Michelin M 45 80/80-16 RF TT/TL 45S M/C
Michelin M 45 90/80-16 RF TT/TL 51S M/C

On kellelgi kogemusi?
Välimus võiks ideaalis muidugi vähemalt natukenegi omaaegset Barumit/Pneumanti meenutada.

Palju päris bike rehvid ohutuse/mugavuse mõttes paremad oleksid? Äkki oleks ikkagi mõttekas välimuse osas järeleandmisi teha?


Kirjutasin igavesti pika jutu aga ühendus kukkus ära ja nii ta kaotsi läksi. Võtan väga lühidalt kokku:

Sõidad rahulikult (ja/või dress seljas ja munakoor peas) - mitas hea hinna ja kvaliteediga.

Mõtled tänapäevaselt - parem rehv ei ole kunagi halb mõte.

kui ostad uued rehvid, siis vihmaga mine proovi kuskil ohutumas kohas äkkpidurdust ja muid "trikke". Kui tead millega sõidad, siis oskad ka arvestada. Esimest korda kõhuli autode vahel lohiseda ei ole kõige vahvam. Wink 100km/h äkkpidurdust tehes annab aimu kas kehvemad on jawa pidurid või mitase rehvid. Minu valik muutub kui tee on märg. Smile