automoto.ee foorumid

Täisversioon: visual tuning
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2

alkazar

nonii pole pikka aega siin rääkinud juba..aga teemax see kord siis see et rääkige mis plaaanid teil oma mopidega on visual tuning ma mõtlen..et nagu tahax teada kellel siis on põhjavalgustus:lol.jne...kellel läikivad veljed..spidokas valustatud..jne...kui kellelgi on plaanis midagi teha siis rääkige oma plaanidest kah..:yes...siiis teistel kah inspiratsiooni rohkem..Smile..ja pange pilt kah kui on..

valek9

Mina panin rollerile sinise valguse ette
pildi peal ei ole stiilne aga pimedas kui vastu tuleb siis on kaugelt juba näha. Toungue
pilt pilt2

alkazar

mittme voldised need lambid on 12?Ja palju maxid?yli tuus muidu..:yes

valek9

12 volti jah, 150 eeki maksid, need on tglt auto need veepritsimis värgeldised mis käivad kapotti peale. Big Grin Algul panin need põhja alla aga sealt nad ei paistnud eriti välja.

alkazar

aga kle kas suuremaid kah oli vä?....ma mõtlen angu nacca pikkemaid..:rull....ja kuckohast ostsid?..mega tuus on muidu..(Y)

valek9

Vist oli kyll, suuremad olid odavamad vist.
Ausalt öeldes ma ei tea kust need ostetud on sest sõber ostis need mulle,

alkazar

aitymm:yes

alkazar

noh pange jurde oam mõtteid!Kas siis tõesti ei ole mingisuguseid unistusigi mida võx teha?:???

HHHkalm

pane tiiwadWink

alkazar

irw kallan benapaaki RedBulli..Big Grin..siis saab tiivad aga kellegil veel mingid tegusid on?

Rainx666

njaa...kavas panna spidokale paar sinist led`i..ja esituleks üks valge killer led...mis nagu kõvasti võimsam tavalisest 6v pirnist...ise tarbib aint 3,2v ja 350mA :bounce

alkazar

nja...ei tea kas venemootorattaste..ma mõtlen mopide spidokale saab ka mingi moodusega sinised leedid taha lykkata?

Rainx666

kusjuures..mul oli jutt kovrost..aga eriti ei tahtnud mainida...sest siin teemad alla125ccm mootorratastest Big Grin

matix

mina kavatsen kevadel vms delta spidole mingi valguse kylge panna, ei tea kuidas, ei tea millal, aga kavatsen:bounce

HHHkalm

pane sumpsi siss sinine tuli nii et tagnt näebCoolkudagi ma nägin et bmw oli welje küljes sinine tuli mis wilkus kudagi see panna aga ei tea kuda:???

alkazar

irw vähekle päigast karbusiiga vms syyte or something ...LED kohe varsti tahma täis..Toungue

HHHkalm

njaaa....wäike tagasilöök:duh
kas neil lambikestel mingi asjalik otstarve kah on???

alkazar

NJAAH...valgustavad..:smug...ning tekkib stiilne tunne minuarust...ex igayx teab mis talle kõige paremini meele järgi...on..jne...a tegelt kui sa oled selle kõik ise ära teinud oma moppi algusest peale(ei pruugi teeemaga kokku minna)ma mõtlen täitsa rondina ja siis värvid yle jne..teed mootori korda mida iganes..ning paned põhjavalgustuse igale poole siis sa võid lõptulmusega endaga väga rahul olla..:yes
need lisatuled jms. on maitse asi. Mõnele meeldib mõnele ei. aga praktilist kasu neist vist ei ole!?
Lehti: 1 2