automoto.ee foorumid

Täisversioon: "Nutumüür" ehk kas kellelgi on selline vidin ülearu?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
(07-12-2012, 12:23 PM)umm Kirjutas: [ -> ]
(07-12-2012, 11:35 AM)Alts Kirjutas: [ -> ]See jäätmejaamade teema. Tartus korduvalt palunud ühte või teist elektri jõul töötavad jurni kasvõi müüa aga ütlesid, et mööblit võivad niisama anda, kuid muud isegi müüa ei tohi. Kogun teatud vana elektroonikat ja süda on mõnel korral lausa verd jooksnud...

Edit. Esimene kord küsisin lihtsalt tolmuimeja toru, kuna enda oma oli kogemata üles sulanud. Ei saanud. Taaskasutus my ass.

Müügimeeste lobitöö. Vanad eest ära, et uued müüdud saaks. Rohelist ja taaskasutust ei ole seal midagi.

Tehke ikka vahet, mis on JÄÄTMEjaam ja mis taaskasutuskeskus.
Koristage pisut kuurialust, viige hunnik kola jäätmejaama ja tehke lihtsalt vahetust. Üks asi maha, teine peale. Kui te ei esita küsimusi, siis ei saa te ka kohalike ülemuste dikteeritud tüüpvastuseid.
Üldiselt ongi millegi omandamine küsimuseks tulnud, kui sinna kraami olen viinud (vanad telekad jmt.) Ei saa. Tartus vähemasti.
(07-12-2012, 12:35 PM)isandpauk Kirjutas: [ -> ]Tehke ikka vahet, mis on JÄÄTMEjaam ja mis taaskasutuskeskus.
Koristage pisut kuurialust, viige hunnik kola jäätmejaama ja tehke lihtsalt vahetust. Üks asi maha, teine peale. Kui te ei esita küsimusi, siis ei saa te ka kohalike ülemuste dikteeritud tüüpvastuseid.
Vanaraua platsidel saab samasugust tegevust harrastada, mõnikord isegi töötajate juuresolekul.
(07-12-2012, 10:56 AM)hulgus Kirjutas: [ -> ]
(07-12-2012, 00:48 AM)Tambets Kirjutas: [ -> ]
(06-12-2012, 21:43 PM)ronny25 Kirjutas: [ -> ]Kas kellegil vedeleb nõuka aegset vahvli küpsetamis masinat?
Pakun, et ca 30 eur lugu. Võid osta.ee -l silma peal hoida, aegajalt neid liigub...
http://www.osta.ee/vahvlikupsetaja-volta...89160.html

sry ot. kurbtusega meenutan kolimise ajal prügikasti kõrvale tõstetud isendit ja homme lähen toon keldrist viimase välja, pesen puhtaks ja panen Vana-Tooma lambi kõrvale.
50,50€ ületas ka minu pessimistlikud prognoosid, ehk oli oma osa ka hiljaaegu meedias tehtud "mul on nõuka aegne vahvliküpsetaja" kampaanial.
Aegajalt on ostas ka kasutamata isendeid. Nende puhul ei ole 70-80e ka midagi utoopilist.
Ega kellegil juhuslikult pole kodus vedelemas vanu vene gaasimaske GP-5. Tore kui oleks koos filtriga. Vaja oleks kaks tükki ja veel toredam oleks kui keegi loovutaks need tasuta ära.
(08-12-2012, 04:01 AM)HrElmo Kirjutas: [ -> ]Ega kellegil juhuslikult pole kodus vedelemas vanu vene gaasimaske GP-5. Tore kui oleks koos filtriga. Vaja oleks kaks tükki ja veel toredam oleks kui keegi loovutaks need tasuta ära.
Kuressaare täikapoes "Harakapesa" müüdi selliseid täitsa uusi. Oli terve kast, hinnaks taheti 10eur komplekti eest. Kauplesin 5 peale, mis on isegi üle makstud tegelikult.
Jah, osta.ee-s on neid samuti 5-7€ eest müügil, kuid see on ka minu jaoks ülemakstud sellise asja eest. Endal oli kah neid gaasimaske kunagi uusi terve kastijagu kui isa või keegi viskas need juba aastaid tagasi minema.
Kui keegi päris tasuta ära ei taha anda, siis kuni 2€ olen tüki eest nõus maksma.
Vaja oleks:
Uazi või Lada kitsamaks tehtud tagasilda. (võib ka Moskvitchi oma olla)
kuni 1,0l mootorit (ka tsikli oma sobiks (tsikli omal kubatuuri 250ne kanti))

Paar projekti on jäänud unarusse koguks osad kokku ja saaks valmis.
Soovitavalt Viljandi Valga Tartu piirkond
Midagi sellist...
http://nagi.ee/photos/pildidplatsil/2076...et/240872/
Poolassid jämeda nuudiga ja uuesti freesitud...järelikult reduktor on alates M 402-M408 ülekande arvu ei tea.
Tallinn-Lasna 5157923...või zen kõnekaart 56734537
Selle jäätmejaama teema jätkuks. Tartu Turu tänava jäätmejaamas on elektroonika vahetusvõimalus täitsa olemas. Ja enne jäätmejaama viimist tasuks kindlasti mõelda, kas mitte pole asjale parem koht taaskasutuskeskus (Tartu puhul siis Tartu Taaskasutuskeskus ja Korduvkasutuskeskus).
Kes siin hiljuti otsis eterniiti! Kae kuulutus terve ports pakkumisel tasuta!
http://www.soov.ee/tartumaa/Kasutatud_et...m?ca=1&w=3
Vajadus tekkis MTZ 80 -ne roolivõimu korpuse järgi. Ehk on kellegil pakkuda.
(10-12-2012, 13:06 PM)MANKS Kirjutas: [ -> ]Vajadus tekkis MTZ 80 -ne roolivõimu korpuse järgi. Ehk on kellegil pakkuda.
http://www.soov.ee/polvamaa/MTZ_82_rooli...m?ca=1&w=3
Ehk sellest on abi.
Tervitused, mul oleks hädasti tarvis co2 keevitusballooni reduktorit, vastu võin anda hapniku ballooni oma....
Ma panin kah hapniku reduktori peale,kas miskit ümber tegin ei mäletagi!!

(13-12-2012, 22:44 PM)Jossu Kirjutas: [ -> ]Tervitused, mul oleks hädasti tarvis co2 keevitusballooni reduktorit, vastu võin anda hapniku ballooni oma....
Ega kellelgi pole ripakil vaheust koos lengidega, laiusega 90cm?
Võib-olla putitamist/värvimist vajav, kuid päris renoveerida ka ei tahaks.

Ideaalis võiks asuda Rakvere/Tallinna kandis.

Tänud ette!
(08-12-2012, 04:01 AM)HrElmo Kirjutas: [ -> ]Ega kellegil juhuslikult pole kodus vedelemas vanu vene gaasimaske GP-5. Tore kui oleks koos filtriga. Vaja oleks kaks tükki ja veel toredam oleks kui keegi loovutaks need tasuta ära.

Gaasimaske peaks nii mõnigi olema täitsa kasutamata. londiga, londita tagant lahtised ja üleni kummist. Filtreid ei pruugi leida aga neid riidest kotte on ka hulgim. Tartusse transpordin tasuta ja ära annan ka tasuta.
Nutaks 14" 2 vw polo velge viisaka vedela või väikse rubla eest.
Veljed mõlkis ja selline vibra tagasillas, et korralikumad veljed ei teeks paha.
Soov oleks kahe MAZ sõiduautohaagisele sobiva velje järgi. Peaksid olema minimaalselt 14". Plekk- või valuvelg, vahet ei ole, kuigi valuvelg sobiks paremini. Auguvahe peaks 5x114,3 olema, keskava suurust ei tea...

Mõistliku tasu eest muidugi...