automoto.ee foorumid

Täisversioon: "Nutumüür" ehk kas kellelgi on selline vidin ülearu?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
(10-12-2012, 11:22 AM)Roland Kirjutas: [ -> ]Kes siin hiljuti otsis eterniiti! Kae kuulutus terve ports pakkumisel tasuta!
http://www.soov.ee/tartumaa/Kasutatud_et...m?ca=1&w=3

Aga mul on endiselt tarvis eterniiti ja Tallinnas või Harjumaal. Alates 100m2

Ranno
53737486
ranno.kybar@gmail.com
Puudu Delli läpaka laadija. 19,5V pingega, voolu võiks välja anda vähemalt 3A.
EDIT: laadija leitud.
Seoses sulava lumega oleks vaja natuke vihmaveesüsteemi täiustada majal. Aga kogu praegune süsteem on veneaegsest ümmargusest tsingitud plekktorust. Toru välismõõduks mõõtsin 105 mm. Teab keegi, kas sellist toru on veel saada kusagilt? Huvitaks ka paar põlve. Või oleks ainuke variant lasta plekkseppadel teha? Otsin just torusid, mis mööda seina alla tulevad, mitte veerenne.
Mul on lakapeal kaks valmis tehtud ja kasutamata toru. Üleval lehter, siis põlved ja torud. Ma arvan, et aastat 3-40 vanad. Asuvad Ida-Virumaal. Kui on huvi, siis helista 55670500
Alles on jäänud ainult sirgeid torusid... Läbimõõt ca 95mm, suuremad olid ehk 120mm?

[attachment=41480]
(01-01-2013, 16:36 PM)sass Kirjutas: [ -> ]Mul on lakapeal kaks valmis tehtud ja kasutamata toru. Üleval lehter, siis põlved ja torud. Ma arvan, et aastat 3-40 vanad. Asuvad Ida-Virumaal. Kui on huvi, siis helista 55670500

Oskad ehk läbimõõtu ka öelda? Muidu kui keegi Tartumaale lähemalt ei paku, siis oleks huvi.

mlsluik, mu torud näevad samasugused välja küll. Aga võtsid läbimõõdu peenemast otsast või ongi nagu kogus pikkuses umbes sellised?
(01-01-2013, 17:47 PM)olli Kirjutas: [ -> ]mlsluik, mu torud näevad samasugused välja küll. Aga võtsid läbimõõdu peenemast otsast või ongi nagu kogus pikkuses umbes sellised?

Umbes täpselt sai võetud, kuid mõlemad otsad on praktiliselt sama suured(paar mm siia-sinna) Pildi peal kõige vasakpoolne toru on teistest grammike suurema läbimõõduga...
Kellelgi äkki vedeleb aiafrees KROT käivitusmehanismi? Sai kevadeks soodsalt selline masin soetatud, aga sellel tõmbamisvärgil on nn kutsikad kadunud seest. Või kui keegi oskab öelda millega oleks mõistlik seda asendada kui üldse võimalik on? Käima sain ta hetkel nööri ümber selle ketta kerides ja tõmmates, aga pole just kõige mugavam variant.
(01-01-2013, 15:48 PM)olli Kirjutas: [ -> ]Seoses sulava lumega oleks vaja natuke vihmaveesüsteemi täiustada majal. Aga kogu praegune süsteem on veneaegsest ümmargusest tsingitud plekktorust. Toru välismõõduks mõõtsin 105 mm. Teab keegi, kas sellist toru on veel saada kusagilt? Huvitaks ka paar põlve. Või oleks ainuke variant lasta plekkseppadel teha? Otsin just torusid, mis mööda seina alla tulevad, mitte veerenne.

Ovaalne veidi 105 X 98, otsad peenemaks valtsitud ca 50 pikkuselt. Torud 2m pikkused ja 7 tk. Põlved pildil ja 12 tk. Pärnus.
ehk on kellegil vana-tooli(e) pakkuda.
ei pea olema ühesugused aga siiski sarnased
eeskujuks on selline

[Pilt: 20121006_223207.jpg]
(02-01-2013, 17:08 PM)MeelisV Kirjutas: [ -> ]ehk on kellegil vana-tooli(e) pakkuda.
ei pea olema ühesugused aga siiski sarnased
eeskujuks on selline
Nice try, mr. MeelisV, (head uut aastat! muuseas
) , selliseid võtaks ise kah, vahest isegi väikse raha eest Smile! Kaks tükki on mu riiulil ootamas seltsi, tahaks vähemalt neljast seltskonda kokku saada, et siis korraga kasutuskõlblikuks teha. Aga kiiret ju pole..Cool
(02-01-2013, 18:07 PM)Tift Kirjutas: [ -> ]
(02-01-2013, 17:08 PM)MeelisV Kirjutas: [ -> ]ehk on kellegil vana-tooli(e) pakkuda.
ei pea olema ühesugused aga siiski sarnased
eeskujuks on selline
Nice try, mr. MeelisV, (head uut aastat! muuseas
) , selliseid võtaks ise kah, vahest isegi väikse raha eest Smile! Kaks tükki on mu riiulil ootamas seltsi, tahaks vähemalt neljast seltskonda kokku saada, et siis korraga kasutuskõlblikuks teha. Aga kiiret ju pole..Cool

Head uut aastat omalegi !
aga palve oli siiras, olemas on 2tk selliseid vanu
ja 1 juba tänapäevane koopia
laud on kah ilus ja vana
Loomulikult pakun vastu meelehead mida küsitakse aga mÖistlikult
iga üksikut sarnast tooli võib pakkuda ei pea olema paaris
vana ja kulunud on ilus
(02-01-2013, 20:42 PM)MeelisV Kirjutas: [ -> ]vana ja kulunud on ilus

Hää maitse teeb rõõmu!Smile Kui sul üle kipub jääma, siis tead, kes tahab... Facebookis on siuke leht, nagu "Taaskasutus Tartus", seal vahel pakutakse igast asju...
Vajan väga ühte vändaga õhuhäire pasunat (sireeni).
Kui kellelgi sihukene asjandus ülearu, siis äkki saame kuidagi kaubale?
Samas, kui pasun niisama vedeleb, aga ära müüa ei ole huvi, siis piisaks ka kui saaks seda ühe episoodi tarbeks paariks päevaks kokkuleppeliselt laenutada et tema toimivust kontrollida Big Grin

U2U vihjete ja pakkumiste eest tänulik,
kodanik kavalpea
Tunnen jätkuvalt puudust muravei / invakäru pooltelje kummileevenditest. Vaja ainult sisu ehk neid kaht kummist taldrikut, kuid võib olla ka komplektne. Peavad kindlasti olema nõuka-aegsed, poes müüdavad uued on saast.
Tunnen puudust vanemat sorti kuivainetopsist, millle peal kiri suhkur. Topsid näevad välja sellised nagu pildil: http://public.fotki.com/saarrand/suhkrut...10144.html Info nagu ikka PS, saarrand[ät]gmail.com
(02-01-2013, 17:08 PM)MeelisV Kirjutas: [ -> ]ehk on kellegil vana-tooli(e) pakkuda.
ei pea olema ühesugused aga siiski sarnased
eeskujuks on selline

Taastamiseks pakkuda 4 tooli, umbes 10€ tükk või vahetus mingi vana kola vastu. Asuvad Ida-Virumaal. Kaks nendest on ümmarguse põhjaga nn. Viini toolid. Kõik 4 vajavad remonti, mõni vähem, teine rohkem.

raudpats1@hot.ee
55670500
Ei oska kohe õiget teemat leida,kuhu postitada.
Nimelt selline mure,et otsin taga ühte peakatet, sellist nagu sellel fotol,
https://lh3.googleusercontent.com/-1sbbX...201985.jpg
äärmisel parempoolsel sellil peas.
Kuna seda peakatet on tarvis ühe suvel tuleva ürituse jaoks ,siis ehk kellegil on selline asi täitsa üle ja mõistliku summa eest müüa?

Kontakti saab PS ja/või emaili vahendusel.
Mütsihuvilised leiaks täiesti uue toote Tondilt.
Nii see "siin me oleme " stiilis nokats kui ka 8-kandiline autojuhimüts, samuti meremehe mütsid on tootevalikus täitsa olemas.

http://www.velmard.ee/peakate/index.php?id=20
Aitäh viite eest,kui mujalt ei leia kevadeks. Võtan kas või selle,mida interneti pood välja pakub.