automoto.ee foorumid

Täisversioon: "Nutumüür" ehk kas kellelgi on selline vidin ülearu?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Minu viga. Jätsin kirjutamata, et nii palju juba lahti võetud,et laagri välimine saale ja koonusrullid välja nokitud ja sisemine saale võlli peal ja loksub koos võlliga. Aga las praegu olla, muidu kisub juba eraldi teemaks.
Kel vedeleb juppe riga 11-le andke julgelt postkasti teada(koos hinnaga).
Eriti oleks vaja karburaatorit, kuid pakkuda võib kõike!

Hea kui asuks Harjumaal.
Vaja oleks Muravei tagareduktorit ja pakkuda võib ka kahe väljundiga magneetot. Nagu ikka- soodsalt. Pakkumised PS
EDIT: olemas
Otsin VAZ tagasilda, mida lähemal Tartule, seda parem.
(24-07-2013, 17:04 PM)omaenergia Kirjutas: [ -> ]Otsin VAZ tagasilda, mida lähemal Tartule, seda parem.

Helistage numbril 566171 null üks, ühel mehel elvas üks tagasild täitsa üle. Endal huvi seda osta polnud,sest polnud ka tarvis. Usun,et veel on alles.
Homme sooviks leida Tartumaalt Vana Jawa külgkorvi kinnitusi.
Esimene munakas on üle, tagumised kinnitused puudu.
Pöördun kh siia siis oma murega Big Grin
On äkki kellegil üle üksikut või paari Toyota HJ60(länkar) plekkvelge,(PILDIL)
[Pilt: DSC_0318.jpg]
[Pilt: DSC_0316.jpg]
Andmed kõrgus 16", laius 6", aukude vahe 6x139,7
Pakub täpselt selline kuju, huvi ei paku dotz dakarid, mangelsid vms.
Mõõdud seltsimehed...mõõdud, mitu tolli ja kas täpselt selliste õhutusavadega, või mangelsid???
Mul on üks selline velg üle.
Oleks vaja gaz 51,52,53 kardaani toru ca 80 cm pikk jupp,äkki kellegil vedeleb kuskil?
Kas on kellegil 50-60date jalgratta lenksu üle. Sellist korralikult kõverikku nagu ajastul kohane oli.
vahetaks ntx 6paki või millegi sellise vastu.
otsin vanale mtz 82-le käivitusmootori paagile korki ning diislipaagile samamoodi. Kui kellelgi on need asjad olemas, siis ma olen valmis nende eest monetaarseid vahendeid loovutama. Käivitusmootoripaagil on selline peene keermega kork.
(19-08-2013, 18:24 PM)muska71 Kirjutas: [ -> ]Oleks vaja gaz 51,52,53 kardaani toru ca 80 cm pikk jupp,äkki kellegil vedeleb kuskil?
Kui sa kuskilt EI SAA, siis tuleb sul Tartumaalt saada Smile . Mul "peaks" olema terve krdunn, aga pool on kindlasti... Mul mudugi "ei vedele", ootab hädalisi Big Grin Lähen vaatan ta üle ..igaks juhuks.
OLEMAS! Hirmsasti on vaja kodaraid pikkusega 145 mm (26 tk) või 16" jalgratta rattaid, kus korralikud kodarad küljes. Tasu garanteerin Smile

Kirjutage palun siia, margusz@hotmail.com või tlf 5111447.

Tänud ette!
Velorex 562 istet või sinna libedalt sobituv oleks hädasti tarvilik lähiajal.
Netist ei leia enam uut isegi.
Otsin MTZ 80 väikse kabiinile katuseluuki ja tagumist akent raamiga.
Marko
53806079
Tere! Kas kellelgi vedeleb Tallinn/Harju piires B&S 3,5hj mootori bensiinipaaki?
tel. 53416511 või erasõnum.
(19-08-2013, 21:09 PM)ryblik1 Kirjutas: [ -> ]Kas on kellegil 50-60date jalgratta lenksu üle. Sellist korralikult kõverikku nagu ajastul kohane oli.
vahetaks ntx 6paki või millegi sellise vastu.
Selline lenks olemas,üks pisut vanem ka,kuju sama.
Kas kellegil on üle äkki T40 küttemõõte varrast Big Grin
Ega kellelgi ei juhtu vedelema mõnd RIGA pesumasina pesukuivatusrullikute süsteemi? Tahaks teha höövlimasinale väikese abinõu, surumaks lauda kenasti vastu trumlit. Info: PS, saarrand@gmail.com