automoto.ee foorumid

Täisversioon: "Nutumüür" ehk kas kellelgi on selline vidin ülearu?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
(09-09-2013, 23:06 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas: [ -> ]
(09-09-2013, 22:50 PM)Roland Kirjutas: [ -> ]
(09-09-2013, 22:48 PM)gaz6964 Kirjutas: [ -> ]samaka ajamiseks


Täpselt sama mõte tekkis,kuid natuke väike selleksBig Grin

Jaa, minu kadunud vanaisa oli juba siberis samakat ajanud ja kodumaale tagasi tulles oli kuskil Tänassilma kandis ühes talus pliidi puruks ajanud.....aga kahjuks järjepidevus on katkenud ja mina näe ei tunne asja....Sad Tuleks hea meelega kursustele. Kui keegi parasjagu ajab,kutsuge palun kampa! Toungue

Seekord siis avaldan suure saladuskatte all,et miks mul sihukest samakaajamise potti vaja on..... aga ärge siis seda kellegile edasi rääkige Wink
Tahan sellesse potti panna atsetooni ja sisse likku visata värvipüstoli.....et leotada vanat kõntsa maha ja ka saaks äsja kasutuses olnud värvipüstoli ööseks ......likku pista,et järgmine päev uuesti välja võtta..... Samuti tahan selles potis leotada Mosse karbussi....ehk siis sama lugu.....likku ja kõik kõnts tuleb lahti ja saab asjad puhtaks.
No nüüd peale seda juttu muutuvad sellised potid populaarseks ja kaovad jäljetult.......Big Grin
.. ja kui sa juhtud mõnes teises teemas seljakottidest juttu tegema võib juhtuda ,et sul ükspäev uksetaga ehvbiai, siaiei ja mehed mustas,ning kuulutavad sind paetänava või bostoni pommimeheks. teada ju on , rahvavaenlane ei magaCool
Ei ole tegemist küll metallse asjaga, aga kas kellegi juhtub vedelema Tartu või Otepää ümbruses 110mm kanalisatsioonitoru juppe? Mul on vaja sellest lõigata 150mm pikkuseid juppe 8 tk. Võib olla ilma otsteta, lõigatud jupid vms. INFO: PS!
Otsin 200l täis metallvaate, sisuks peaks olema: kasutatud mootoriõli, hüdroõli, õliemulsioon või toiduõli.

Hind kokkuleppel.


Eesti piires.
Sooviks osta LADA bensiini taseme näidikut. Seda mis eraldi asetseb. Näiteks null kolmel või kuuel. Hea asukoht oleks Tallinn või Harjumaa. Või vahetada mingi teise Lada jupiga. Näidik peab ikka töökorras ka olema.

53 454 450, hellrix@gmail.com, PS.
Vaja sellist asja nagu Pottsepa käsiraamatut. Vanaisast jäänud käsiraamat läks külapeale rändama ja tänaseni pole keegi seda tagasi toonud. Aga kuna pliit on vana ja juba tulekoldena kasutuskõlbmatu, üsna varsti. Siis ehk on mõnel heal inimesel võimalik seda raamatut paljundada või müüa/vahetada miski muu eseme/raamatu vastu?

Kontakt PS või emaili kaudu.
(21-09-2013, 21:47 PM)MAZ Kirjutas: [ -> ]Vaja sellist asja nagu Pottsepa käsiraamatut. Vanaisast jäänud käsiraamat läks külapeale rändama ja tänaseni pole keegi seda tagasi toonud. Aga kuna pliit on vana ja juba tulekoldena kasutuskõlbmatu, üsna varsti. Siis ehk on mõnel heal inimesel võimalik seda raamatut paljundada või müüa/vahetada miski muu eseme/raamatu vastu?

Kontakt PS või emaili kaudu.

Vaata Ostasse, seal on momendil palju ''Ahjud, pliidid, kaminad. Arvo Veski'' raamatuid müügis, suht mõtetute hindadega. Ehk on abiks.
Ega kellelgi ei juhtu vedelema mõnda katkist või puruks keeratud väikest narre saba. Ma enda omaga toimetasin väga kitsastes oludes ja kuidagi kadus ära see väike kangike, millega saab keeramise suunda muuta. Kui kellelgi leidub mõni katkine või vigane isend, andke julgelt teada!
Vaja kahte Volga või Uazi velge..
Oleks tarvis veneaegsele plekkgaraažile vettpidavat katust - kas plekki või siis nt. eterniiti. Kuna just plekkgaraaže agaralt lammutatakse siin-seal siis katusest/materjalist ära ei ütleks. Peaks asuma Pärnus või selle lähiümbruses. Pleki eest maksaks vanaraua hinda.
Vaja seda plastik detaili Audi 100le. Kui kellegil peaks see detail üle olema siis saab ta ka väärilise vaevatasu
[Pilt: 0104742021b753d.jpg][/u]
Vaja oleks 1cm paksust tallanahka. Seda on mul vaja treipingi suporti külge juhtpindade puhastajateks. Tükk võiks olla 10x15cm. Võib ka väiksemaid tükke mitu olla, aga siis peaks kaks tükki olema u 10x5-6cm suurusega. Ideaalne oleks, kui asi asuks Tallinnas või Harjumaal, mujalt kättesaamist peab arutama. Hinne umbes 15-20EUR max, kui on etteantud mõõtudes ilus tükk. Kui on suurem tükk, mida lõikuda ei taheta, võib ka arutada.

Mul on võimalik praegu saada 4-5mm paksusega nahatükki, otsin seega üsna kindlalt 1cm paksust. Paksem võib natuke olla, õhem mitte.
Kas on kellelgi pakkuda siledaseinalist plastist kanalisatsioonitoru juppi läbimõõduga ~750mm, pikkusega ~2,5...3 m?
(16-10-2013, 10:02 AM)Envir Kirjutas: [ -> ]Vaja oleks 1cm paksust tallanahka.
Mul on võimalik praegu saada 4-5mm paksusega nahatükki, otsin seega üsna kindlalt 1cm paksust. Paksem võib natuke olla, õhem mitte.
Ma olen olnud 26 a kingsepp, aga nii paksu tallanahka ma näinud ei ole- huvitav mis looma seljast see võiks olla ? Big Grin Big Grin
Miks sa õhemaid tükke kokku ei liimi- nii nagu kingale kontsad tehakse.. ???
Võid uurida ka näiteks sellest asutusest: http://parim.ee/firma/nikander-ja-wiinikka-eesti-as

Kui sealt mingit elevandi või pühvli turjanahka ei saa, siis ma ei oska rohkem soovitada ...aga kokkuliimitud nahad ei erine ühest paksust nahast omadustelt mitte millegi poolest Smile
(16-10-2013, 19:11 PM)maitus Kirjutas: [ -> ]Ma olen olnud 26 a kingsepp, aga nii paksu tallanahka ma näinud ei ole- huvitav mis looma seljast see võiks olla ? Big Grin Big Grin
Poliitikutest oled midagi kuulnud? Big Grin
(16-10-2013, 20:08 PM)Basilio Kirjutas: [ -> ]
(16-10-2013, 19:11 PM)maitus Kirjutas: [ -> ]Ma olen olnud 26 a kingsepp, aga nii paksu tallanahka ma näinud ei ole- huvitav mis looma seljast see võiks olla ? Big Grin Big Grin
Poliitikutest oled midagi kuulnud? Big Grin
Nojah, eks nende nahk on oma viis centi kindlasti, aga seda vast liiga palju Big Grin. Mõnda neist nahkadest pargiks hea meelega ise Smile
Kellelgi vana saunakerist ei ole üle? Hea oleks kui oleks terasest, aga malmkerisest ei ütle ka ära... asukoht võiks olla Viljandi-Tallinn, või seal vahepeal kuskil. Tasu on kokkuleppe küsimus.
(16-10-2013, 23:36 PM)kaasik Kirjutas: [ -> ]Kellelgi vana saunakerist ei ole üle? Hea oleks kui oleks terasest, aga malmkerisest ei ütle ka ära... asukoht võiks olla Viljandi-Tallinn, või seal vahepeal kuskil. Tasu on kokkuleppe küsimus.

Põhimõtteliselt on......täiesti uus, seisnud lihtsalt aastaid kuuris kasutamata,kiles nagu saadud, asukoht Tallinn. Isegi hetkel jään vastuse võlgu kas malm või teras....Kui huvi siis PS
(16-10-2013, 20:08 PM)Basilio Kirjutas: [ -> ]
(16-10-2013, 19:11 PM)maitus Kirjutas: [ -> ]Ma olen olnud 26 a kingsepp, aga nii paksu tallanahka ma näinud ei ole- huvitav mis looma seljast see võiks olla ? Big Grin Big Grin
Poliitikutest oled midagi kuulnud? Big Grin

Veel selle pühapäevani nende kõigi nahad ju turul, ole ainult mees ja võta maha.Big Grin
Mul oleks tarvis ca 35-40 ruutu hööveldatud voodrilauda, esimese katekooria omi taga ei aja. Garaazi lakke vaja paigaldada. asukoht Tartu v lähiümbrus. müüügikohtades jääb sinna 5e ruutmeeter, ehk saab kuskilt odavamalt
Tere.
Ega kellelgil pole jäänud Agideli veepumpa vedelema? Või selle isendi korralikku tiivikut.
Veiko
5232468