automoto.ee foorumid

Täisversioon: "Nutumüür" ehk kas kellelgi on selline vidin ülearu?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
(03-12-2013, 12:12 PM)ats97 Kirjutas: [ -> ]Vaja kiiremas korras paari vidinat ehitatavale puulõhkujale, mille taga viimane lõpp seisab.
... "emast"(sisenuutidega) võllijuppi pumba otsa - piisab 5cm jupist täiesti, T25 hüdrojahajale kangi ning kahte "pimedat" ühele sektsioonile...
Pimeda võid leida heal juhul põllumajandusmasinate poest Reldorist või kallimal kujul kindlasti Hydroskandiast (Alvega ühe katuse all). Seal küll ühtegi alla 5 euri maksvat juppi ei paista olevat.
Nuutidega võllijupile pretendeeriks ise ka. Pean häbiga tunnistama, et minulgi on puulõhkuja projekt siiani pooleli. Ei saanud asju kohe nii käima nagu vaja ja jändamiseks polnud aega. Muud hädalised tööd pressisid vahele. Loodus ju ei oota, raisk! Smile
Kui muudmoodi ei saa, siis poodide asukoht teada. Kindlasti seisab kellegil üleliigseid kasutatud osi mille soetaks soodsamalt, kui poest - ei pea ju uued jupid olema(tuleb teine niigi jurakas ja kole kui öö ning kasutanud olen käepäraseid olemasolevaid juppe).

(03-12-2013, 15:42 PM)Basilio Kirjutas: [ -> ]
(03-12-2013, 12:12 PM)ats97 Kirjutas: [ -> ]Vaja kiiremas korras paari vidinat ehitatavale puulõhkujale, mille taga viimane lõpp seisab.
... "emast"(sisenuutidega) võllijuppi pumba otsa - piisab 5cm jupist täiesti, T25 hüdrojahajale kangi ning kahte "pimedat" ühele sektsioonile...
Pimeda võid leida heal juhul põllumajandusmasinate poest Reldorist või kallimal kujul kindlasti Hydroskandiast (Alvega ühe katuse all). Seal küll ühtegi alla 5 euri maksvat juppi ei paista olevat.
Nuutidega võllijupile pretendeeriks ise ka. Pean häbiga tunnistama, et minulgi on puulõhkuja projekt siiani pooleli. Ei saanud asju kohe nii käima nagu vaja ja jändamiseks polnud aega. Muud hädalised tööd pressisid vahele. Loodus ju ei oota, raisk! Smile
Nuutidega võllijupp- vaadake vene Iz`i, kovrossi käigukasti hammasrattaid. Tegin omale kunagi. Võis ka emmilise oma olla- kolakastist sai leitud sobiva sisenuudiga.
Üle on kasutatud IZ`i, jawa hammakaid ja võlle.
Puudu on jawa külgkorvi iste, selle jäänused või joonised - mõõtudega pildid.
Tarvis oleks Gaz51-e tagasilla vedru kokkulöögi puhvrit. Just seda kummiga keatud osa, metallist vahetükk on olemas. Ühe poolhaige sain, teine on üldse puudu. Asjaolude sunnil ei ole eriti aktiivne vanakraamilaatadel käija, kuid niipaljudel, kus olen viibinud, pole silma jäänud. Kaasaegsete masinate poodides müüdavad on kas liiga suured, liiga väiksed ja igaljuhul vale poldiaukude vahega. See poltide vahe läks meelest ära mõõta, lisan kunagi hiljem.
[attachment=46100]
[attachment=46101]

Kui kellegi peaks jalus taolisi asju vedelema, saatke palun PS.
----------------------------------------------------------
Tänu ksf! volvo'le on puhvid olemas. Tänud talle ja teistelegi, kes mulle kaasa tundsid.
Kas kellegil võiks olla ülearust suure käia flantsi? Mul üks on, teist ei ole ...

[attachment=46167]
Vaja õhukest-kitsast istet madal põhjaga, vaja saab muidugi restaureerida aga kuna tegu pole uunikuga, siis ei näe mõtet. Enda silma ees on nn rafi iste (mul selline omal ajal ka UAZile paigaldatud)

tel viis668viis266
(16-12-2013, 10:14 AM)Envir Kirjutas: [ -> ]Kas kellegil võiks olla ülearust suure käia flantsi? Mul üks on, teist ei ole ...

osta.ee keskkonnas on juba tükimat aega flantsid pakkumisel aga hind on veel liiga krõbe, kui sul aega ja viitsimist oodata siis küll see hind ka lõpuks järgi annab.
Lumepuhuri projektiks vaja sisenuutidega (emast) võllijuppi, pikkus 5...7 cm ajab asja ära. Jama selles, et nuute 12, isase välisläbimõõt nuutide pealt 20mm (mõõdetuna 19,6 mm), võll ise (hammaste vahelt Smile) 16,5mm (mõõdetuna 16,2 mm). Isast võlli ei tahaks ringi teha kuna kevadel plaanis frees uuesti tööle ajada. Kutaisi 610 motoploki frees (kasutuskõlbmatu, kuid terve nuutvõlliga), ajaks ka asja ära.
Hädasti vaja väiksema paadimootori jalga,tasuta ei sooovi
Tsitaat:osta.ee keskkonnas on juba tükimat aega flantsid pakkumisel aga hind on veel liiga krõbe, kui sul aega ja viitsimist oodata siis küll see hind ka lõpuks järgi annab.

Tänan viite eest! PS. kui veidi nalja teha, siis mitte flantsid, aga vlansid, ei leitnutki teisi esimese hooga.
Ega kellegil ei juhtu vedelema kuskil rihmade pingutus ratast(2rihmale korraga) Justkui on mälus, et niva kombainil oli selline plekist ratas olemas, eks neid masinaid on vast teisigi.
midagi taolist http://forum.automoto.ee/attachment.php?aid=35910
et 2 B profiili rihma kõrvuti mahuks peale
Kellegil sellise viguri hüdraulilist lülitit vedeleb?
[Pilt: mvu_5d_1_.jpg]
(27-12-2013, 23:39 PM)maisalup Kirjutas: [ -> ]Ega kellegil ei juhtu vedelema kuskil rihmade pingutus ratast(2rihmale korraga) Justkui on mälus, et niva kombainil oli selline plekist ratas olemas, eks neid masinaid on vast teisigi.
midagi taolist http://forum.automoto.ee/attachment.php?aid=35910
et 2 B profiili rihma kõrvuti mahuks peale

See pildil toodu on väga sarnane vanema VW/Audi hammasrihma pingutusrulliga. Noid vanu peaks rauakastis mul päris mitu(kümmend) tükki vedelema... Ole ainult mees ja leia üles

Kui sa oled võimeline ütlema mulle selle rulliku minimaalse laiuse, siis saaksin vast mingiaeg päevases valguses järgi vaadata ja mõõta

Tegelikult on mul noid rihmapinguteid igasugu erinevaid kujusid ja erinevates laiustes... Kasutatud muidugi...
mul kodus ka üks fiat pingutus rull, aga kitsas on. Homme mõõdan üle ja annan teada. peale peaks mahtuma 2 b profiil 17mm rihma, umbes 40-50mm peaks laius olema puusalt tulistades
Oleks hädasti ühte hüdropaaki vaja. Võiks olla nii 10-15 liitrit.
vist need mida otsid http://www.osta.ee/vedrupadjad-ulemised-...53264.html
(10-12-2013, 17:57 PM)Wiki432 Kirjutas: [ -> ]Tarvis oleks Gaz51-e tagasilla vedru kokkulöögi puhvrit. Just seda kummiga keatud osa, metallist vahetükk on olemas. Ühe poolhaige sain, teine on üldse puudu. Asjaolude sunnil ei ole eriti aktiivne vanakraamilaatadel käija, kuid niipaljudel, kus olen viibinud, pole silma jäänud. Kaasaegsete masinate poodides müüdavad on kas liiga suured, liiga väiksed ja igaljuhul vale poldiaukude vahega. See poltide vahe läks meelest ära mõõta, lisan kunagi hiljem.



Kui kellegi peaks jalus taolisi asju vedelema, saatke palun PS.
Ei ole need, hoopis neid otsib https://www.google.com/search?q=51-29126...B500%3B500

(01-01-2014, 13:53 PM)Jossu Kirjutas: [ -> ]vist need mida otsid http://www.osta.ee/vedrupadjad-ulemised-...53264.html
(10-12-2013, 17:57 PM)Wiki432 Kirjutas: [ -> ]Tarvis oleks Gaz51-e tagasilla vedru kokkulöögi puhvrit. Just seda kummiga keatud osa, metallist vahetükk on olemas. Ühe poolhaige sain, teine on üldse puudu. Asjaolude sunnil ei ole eriti aktiivne vanakraamilaatadel käija, kuid niipaljudel, kus olen viibinud, pole silma jäänud. Kaasaegsete masinate poodides müüdavad on kas liiga suured, liiga väiksed ja igaljuhul vale poldiaukude vahega. See poltide vahe läks meelest ära mõõta, lisan kunagi hiljem.



Kui kellegi peaks jalus taolisi asju vedelema, saatke palun PS.
Täpselt nii. Ksf! Volvo näitas neidsamu puhvreid, mida mul tarvis oleks. (Muideks, tänu tema lahkusele on vajalikud asjad peaaegu, et olemas, asi seisab nüüd minu organiseerimisvõime taga). Osta lingil on tegu pika raamiga Gaz-i vedrulehe raamile ühendamise puhvriga.
Olemas!
Ehk vedeleb kellelgi jalus mõni vana aku või elektritrell, soovitavalt Makita või DeWalt. Sobib mittetöökorras või mittekomplektne isend. Info: PS!