automoto.ee foorumid

Täisversioon: "Nutumüür" ehk kas kellelgi on selline vidin ülearu?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
(02-04-2014, 21:00 PM)metsakohin Kirjutas: [ -> ]Ehk on kellelgi jäänud üleliigseks elektrimootor: 3 faasi, 5,5kW, 3000 pööret.
Saatsin inffi... Muuseas on saadaval ka 11 kw mootor, päris hea tükk teine Smile , pöörete kohta ei oska momendil öelda, uurin järgi.
Unustasin täpsustamatta piirkonna.
Pärnumaa, Audrust Kilingi-Nõmmeni või P-Jaagist Häädemeesteni või Torist mereni.

Eelpool pakutud 11kW on palju, ma Narvast kaugel, ei tea kas tuleb kohale.
Tere.
Vajaka Urali käigukastist üks kahvel, mis sai " väheke" kannatada.

[Pilt: orig_28665155_1xT1.jpg]
detail nr. 6204342-10
Ehk kellelgi leidub selline ülearusena seismas.

Ats.
58131553
Kas kellegi riiulis vedelevad üleliigsed veljeflantsid 5x139,7-->5x112, soovitavalt täisjooks (4 tk)?

Võib olla ka miski muu mõõdu pealt, kuid sisemine poldiring (PCD) peab olema 5x112 ja ketta välisdiameeter vähemalt 150. Paksus vähemalt 30 mm, enam oleks soovitav.

Arvestades minu ihnsust ja otsitava ebaharilikku mõõtu, võib mulle pakkuda ka keermekahjustusega, deformeerunud, paaritu arv vms. kettaid. Võib olla ka kergsulam, kuid eelistaks terast.Big Grin

Valmis asja eest olen nõus maksma kuni 12 € tükist (pluss saatmine). Igasuguste toorikute puhul on kaks vanarauahinda läbirääkimiste aluseks.Cool

Ei lähe liiklusesse, vaid metsa.Cool
Asukoht ei oma tähtsust, kuid kilulinna ümbruses on lihtsam trehvata. Kontakt foorumi või sposti vosat@hot.ee kaudu.
Millele see 5x139,7 mõõt kuulub. Mul mingi komplekt isegi on, olid Opeli valuveljed alla sobitatud MB-le.
(08-04-2014, 10:53 AM)v126 Kirjutas: [ -> ]Millele see 5x139,7 mõõt kuulub. Mul mingi komplekt isegi on, olid Opeli valuveljed alla sobitatud MB-le.

UAZ-le.

Väline mõõt ei oma tähtsust, kui on üle 150 mm. Vajalikud avad on lihtne (kuigi aeganõudev) puurida.
Selliseid asju soovitan 4x4.ee foorumist küsida, seal vahel liigub. Kuigi ma kardan et kallima hinna eest.
Eks ma üritan välja kaevata ja pilti teha.

Nagu ma lõpuks aru sain sul vaja 5x139,7-->5x112 mul need vastupidi vist.
(08-04-2014, 23:18 PM)v126 Kirjutas: [ -> ]Eks ma üritan välja kaevata ja pilti teha.

Nagu ma lõpuks aru sain sul vaja 5x139,7-->5x112 mul need vastupidi vist.

Kuidas need vastupidi saavad olla? Šveik'is oli kunagi lõik, kus sisemine maakera oli välimisest suurem Smile, ah ära pane tähele Smile
Vastupidi selles mõttes, et Võsa tahab 5x139,7-le 5x112 alla panna, mul oli 5x112-le suurem mõõt alla sobitatud.
(09-04-2014, 11:17 AM)v126 Kirjutas: [ -> ]Vastupidi selles mõttes, et Võsa tahab 5x139,7-le 5x112 alla panna, mul oli 5x112-le suurem mõõt alla sobitatud.

Jepjep.Cool

Mulle piisab täiesti, kui on 5x112 poldiringile flants paksusega 30+ mm, kui ketta välisdiameeter on 150 mm või enam. Siseava paikaajamine on vaid kättevõtmise asi.
(09-04-2014, 11:17 AM)v126 Kirjutas: [ -> ]Vastupidi selles mõttes, et Võsa tahab 5x139,7-le 5x112 alla panna, mul oli 5x112-le suurem mõõt alla sobitatud.

Teinekord kiilub mul lihtsates asjades ikka väga kinni Big Grin
Teema pole küll rauast, ega vanarauast, kuid ehk antakse andeks...
Ühe projekti jaoks vaja kollast, u 2mm paksust plastmassi/pleksi. Just nimelt kollast ja mitte oranži.
Ehk siis, kui kellelgi on ära viskamisel mõni rebenenud Salvo pann, või midagi säärast, kust saab sirgeid plastikutükke, siis ehk mõtleks enne ära viskamist...?
Vaja on just sirgeid tükke u 30 X 300 mm, st potid, pannid, kausid jm kõverad kollased asjad ei sbi.

Ette tänades
samodelkin[ät]hot.ee
52 92 402

(soovitavalt Harju, Rapla, Läänemaa. Väga kaugele pole otstarbekas sõita.)
Ksf TalupoegT küsis pikka hoobamortisaatorit. Kui pikk on pikk? Mul kaks tükki. Hoob tsentrist tsentrini 170 mm. Korpusel NLiidulikult detailinumber 11-180.... Gaz 11? -on selline masin ülepea olemas olnud? Ja Ford oligi diiselmootori saamiseks Mõisakülast kunagi toodud. Seega mootorit netu. Eetrisüsteemi ei silmanud, tõttöelda eriti pole otsinud ka- oraseäestamine käib. Fordi kere on huvitav- 2 kihti, 3 kihti klaasriiet, tõmbeneedid, ülevärvitud silikooni. Klaase hoiavad nurkadest igaks juhuks mõlemalt poolt plekkplaadid. Pärisplekki gemüse all säilinud lapiti- tüüpiline 90`date müügikstegemine olnud.
(11-04-2014, 22:45 PM)pen.skar Kirjutas: [ -> ]Korpusel NLiidulikult detailinumber 11-180.... Gaz 11? -on selline masin ülepea olemas olnud?
On täitsa olnud - vt pilte! GAZ-11-73 ja GAZ-11-40
https://www.google.ee/search?client=fire...h&imgdii=_
Kust võiks leida sellise pingi, millega annab ka 38mm trossi pleissida?

Elmar
5 112 112
NB Parandasin kirjavea pleisima pleissima-ks
Päris põhjalik otsimise tulemusena leidsin midagi aga ainult ühe, pildi tegemiseks siiski piisas.
(16-04-2014, 18:11 PM)elmarm Kirjutas: [ -> ]Kust võiks leida sellise pingi, millega annab ka 38mm trossi pleisida?

Elmar
5 112 112

Kas on pinki selle jaoks loodud? Olen murul 6-mm trossi pleisinud, abiks telgivaia kujuline nurkrauast vahend. 38 mm ei kujuta ette, äkki kruustangide vahel? Niipalju mäletan, et kahe otsa kokkupleisimisel kaksatakse südamikud lühemaks ja välistega pleisitakse. Aasa puhul siis ainult üks südamik lühemaks.
(16-04-2014, 18:11 PM)elmarm Kirjutas: [ -> ]Kust võiks leida sellise pingi, millega annab ka 38mm trossi pleisida?
Elmar
Kui on Edgargradi`s tegemist, siis astu Certex-i kontoorast läbi ja küsi tagasohoidlikult sealse rahva käest. Neil tagalaos mehed tegelevad pleissimisega. Vahest saad sealt abi Smile. Tartu kandis pole ette tulnud.....
(20-04-2014, 08:20 AM)Tift Kirjutas: [ -> ]Kui on Edgargradi`s tegemist, siis astu Certex-i kontoorast läbi ja küsi tagasohoidlikult sealse rahva käest. Neil tagalaos mehed tegelevad pleissimisega. Vahest saad sealt abi Smile. Tartu kandis pole ette tulnud.....
Hea meelega muretseks omale sellise aparaadi. Mul on mees, kes oleks võimeline ja nõus neid trosse tegema hakkama. Vaja oleks kindlasti sellist millega jämedamaid trosse saaks pleisida.
Ilmselt ehitaks ta ise ka sellise valmis. Tema teab milline see olema peaks. Mina täpselt ei kujuta ette, kuigi põhimõttest saan aru. Ega äkki mõnel pilti sellest aparaadist pole ja kas neid üldse hulgi toodeti?