automoto.ee foorumid

Täisversioon: "Nutumüür" ehk kas kellelgi on selline vidin ülearu?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
(27-05-2014, 17:21 PM)mlsluik Kirjutas: [ -> ]
(27-05-2014, 15:50 PM)saarrand Kirjutas: [ -> ]Äkki kellelgi on üle 13" sõiduauto rehve, vaja oleks 2tk. Võivad olla kulunud, aga peavad olema õhku pidavad, hea oleks, kui pisut mustrit ka oleks säilinud. Vaja panna 1000liitrisele mahutikärule rehvideks. Peaks asuma Tartu või Otepää läheduses.



Mine raadile ja võta või paarsada tükki Wink

[Pilt: o_BrHcvPPFqBnBlf8BjIFmgKEC7b9VAZNQrRLeyZ...03-h602-no]

Vedelevad jah aga kui võtma lähed....teevad vargaks...Big Grin See kraam ju ka kellegi oma.
(27-05-2014, 15:50 PM)saarrand Kirjutas: [ -> ]Äkki kellelgi on üle 13" sõiduauto rehve, vaja oleks 2tk. Võivad olla kulunud, aga peavad olema õhku pidavad, hea oleks, kui pisut mustrit ka oleks säilinud. Vaja panna 1000liitrisele mahutikärule rehvideks. Peaks asuma Tartu või Otepää läheduses.
Küsiks sportlikust huvist, kas see 1000+ kg kaaluv käru hakkabki ainult kahel pastlaks aetud 13" sõiduauto rehvil veerema? Kuidagi hirmus tundub...
Mõni aeg tagasi Zubrjonoki-teemas, kus paljudki väitsid, kuidas Tiki või misiganes treileriga tonni vedamine on igapäevane asi, ei kartnud keegi. Ja nüüd traktori taga?
(10-05-2014, 10:23 AM)mart77 Kirjutas: [ -> ]Ahnete metallihuntide käest sai mull-mull-mull....

Tagantjärgi tuhat tänu herr Tiftile, sobisid nagu valatult!
(27-05-2014, 17:33 PM)Basilio Kirjutas: [ -> ]
(27-05-2014, 15:50 PM)saarrand Kirjutas: [ -> ]Äkki kellelgi on üle 13" sõiduauto rehve, vaja oleks 2tk. Võivad olla kulunud, aga peavad olema õhku pidavad, hea oleks, kui pisut mustrit ka oleks säilinud. Vaja panna 1000liitrisele mahutikärule rehvideks. Peaks asuma Tartu või Otepää läheduses.
Küsiks sportlikust huvist, kas see 1000+ kg kaaluv käru hakkabki ainult kahel pastlaks aetud 13" sõiduauto rehvil veerema? Kuidagi hirmus tundub...

Olles Zubriku teemaga kursis, kus kõigil käis vähemalt tonniste koormate vedu, siis olen päris veendunud, et kui ma tünni ca poolest saati täidan ja põkaga selle aiamaa serva viin, ei juhtu mitte midagi halba.
Raadil on juba selline hunnik neid rehve? Ma pole aastaid käinud seal enam, varem olid kogused oluliselt väiksemad Smile
(27-05-2014, 18:25 PM)Wiki432 Kirjutas: [ -> ]Mõni aeg tagasi Zubrjonoki-teemas, kus paljudki väitsid, kuidas Tiki või misiganes treileriga tonni vedamine on igapäevane asi, ei kartnud keegi. Ja nüüd traktori taga?
Ma ei ole nüüd kahjuks pädev, aga kas treilal ei ole mitte C kummik all? Küsimusmärgi all oleks tavalise sõiduauto pastla vastupidavus. Tõsi, põllu peal on jah, ükskama. Läheb pauguga lõhki, võtab mees kuuri seinalt naela otsast järgmise ja sõit läheb edasi. See on õige.
Pool küsimust oli selle pihta, et põllal müttamine ei ole seesama, mis vend osvaldi peal sõitmine. Erisurve pinnasele kisub vähe karmiks. Hakkab pehme maa peal maakera keskpunkti tahtma. Aga kui selliseid papusid läheb 4tk või rohkem alla, siis on OK.
(28-05-2014, 08:15 AM)Basilio Kirjutas: [ -> ]Ma ei ole nüüd kahjuks pädev, aga kas treilal ei ole mitte C kummik all?

Tavalisel tiki treileril, respol on originaalis väga tavalised 13" ja 155 laiad rehvid all, ei mingeid erirehve.

Ah jaa lisaks on need seal pigem B-kategooria omad st kvaliteedilt mitte kõige paremad. Võivad esineda muhud külgedel ja muud anomaaliad.
(28-05-2014, 08:15 AM)Basilio Kirjutas: [ -> ]
(27-05-2014, 18:25 PM)Wiki432 Kirjutas: [ -> ]Mõni aeg tagasi Zubrjonoki-teemas, kus paljudki väitsid, kuidas Tiki või misiganes treileriga tonni vedamine on igapäevane asi, ei kartnud keegi. Ja nüüd traktori taga?
Ma ei ole nüüd kahjuks pädev, aga kas treilal ei ole mitte C kummik all? Küsimusmärgi all oleks tavalise sõiduauto pastla vastupidavus. Tõsi, põllu peal on jah, ükskama. Läheb pauguga lõhki, võtab mees kuuri seinalt naela otsast järgmise ja sõit läheb edasi. See on õige.
Pool küsimust oli selle pihta, et põllal müttamine ei ole seesama, mis vend osvaldi peal sõitmine. Erisurve pinnasele kisub vähe karmiks. Hakkab pehme maa peal maakera keskpunkti tahtma. Aga kui selliseid papusid läheb 4tk või rohkem alla, siis on OK.
Minu tikil on rehvidel märge REINFORCED ehk siis meie keeli tugevdatud
Ma oma subrikuga vedanud 1,2tonnist laadungit, 0,5 tonniseid koormaid metsas ning all on vanad veneaegsed(kuid korralikud) mosse rehvid(mitte pirukamosse omad). Mitte miskit pole nendega juhtunud ning kestavad veel.
Kui rehvid mõralised pole siis selle tünni all aiamaa serva vedades ei juhtu nendega küll midagi.

Ats.
Rehvi kandevõime on määratud kiirusklassi järgi. Mida aeglasemalt liikuda, seda suuremat ülekoormust talub. Tõsi, rõhk peab siis ka vastavalt paranema.

Suvaline sõiduautorehv on litsenseeritud 600+ kilole. Seda kiirustel 150+ km/h. Põllal mõnikümmend pööret minutis veeredes kannab rõhul 3 bar kenasti tonni per rehv ära. Proovitud oma majapidamises korduvalt, mitte küll autokärul.

Küll on tavalise pehme sõiduautorehvi hädaks nõrk karkass - suvaline oks võib saatuslikuks saada.

Kui võimalik, soovitan leida C või reinforced tähistusega rehv - neil on karkass jäigem ja seega kannatavad paremini teravaid kive/oksi/kännuservi.

Kel konkreetset väikest mõõtu vaja, võib Eesti loodenurgas minult küsida - mul veel on üksikuks jäänud õhkupidavaid sõõre, mida teele enam ei saada.
(28-05-2014, 08:14 AM)saarrand Kirjutas: [ -> ]Raadil on juba selline hunnik neid rehve? Ma pole aastaid käinud seal enam, varem olid kogused oluliselt väiksemad Smile

Lennuraja ääres pole enam midagi, need hunnikud on tagapool varjendite juures. Rõõmu tee poolt lähenedes on vist kõige lihtsam ligipääs, samas võib proovida ka linnapoolt minna.
Oleks soov veneaegse väikese eterniidi järele. Hea oleks kogus ca30-40ruutmeetrit, kuid võib pakkuda ka väiksemaid koguseid. Soovitavalt kasutamata.
Ats.
58131553
Ega kellelgi juhuslikult briggs&strattoni 11hp mootorit vedele nurgas?
Enda aed-mees vist hakkab otsi kokku tömbama, kohvik oli juba enne ja suitses a nüüd tömbas miski ägeda vibra kah sisse ja jöud tundub juba miinuspoolel olevat.
Olen avatud möistlikele pakkumistele
(29-05-2014, 17:58 PM)90Deville Kirjutas: [ -> ]Ega kellelgi juhuslikult briggs&strattoni 11hp mootorit vedele nurgas?
Enda aed-mees vist hakkab otsi kokku tömbama, kohvik oli juba enne ja suitses a nüüd tömbas miski ägeda vibra kah sisse ja jöud tundub juba miinuspoolel olevat.
Olen avatud möistlikele pakkumistele
hehehe just õige pakkumine on mul sulle Cool Jäi kaks aastat tagasi üks selline vanalt jonseredilt seisma ja nüüd vedeleb kuurinurgas varuosadeks. Kadunud on pealt starter ja karbuss( soovikorral võin teise mootri pealt võtta...). Süütesusteem, karterid, väntvõll jne kõik olemas... Olen huvitatud rohkem vahetusest kui rahast mõne venekaherattlise tükiga...
Kui kellelgi vedeleb "Kose kaaruti" piisid, siis mulle läheb neid terve jooks tarvis. PakkugeWink
Basiliole teeks rõõmu väiksem hüdrosüsteemi paak, soovitavalt koos filtriga. Tarvis puulõhkuja projekti jaoks.
Tere.

Kui sobivat ei leidunud, lasin tiisli teha, ja ajas asja ära.



Tsitaat:Otsin oma "uuele" soojakule vedamise tiislit, sobib ka laenamise variant.
Tiisel peaks olema mõni ( 2 - 4 ) meeter pikk ja sobima Gaz-52 haakesse.
Soojaku külge kinnitub tiisel aasade vahele 40mm diam. sõrme abil.
Aasade vahe 95 mm.
Lugupidamisega
Ühe projektiga seoses tekkis vajadus palgijuppi järele. Siin foorumis on palju maa ja metsaomanike koos, ehk kellelgi on jäänud midagi, et ühte linnapoissi aidata. Miinimum mõõdud oleksid 900mm pikkust ja 400mm, puidu eelistus mänd, aga kui kellelgi on selline tammepakk siis saaksin ka seda kasutada.

Mida lähemal Tartule seda parem, aga väikse tunne Eestimaad reisi vastu pole mul ka midagi. Helistamise vaeva saame kompenseeritud Wink

Viis kuus kuus kuus kuus viis viis null on siis nr.
tagaotsitav on alumiiniumist plekitahvel
maksimaalne vajalik mõõt on 145cm*145cm (150cm*150cm)
paksust maksimaalselt 1mm aga eelistatud on alla 1mm ehk ~0,5mm

võib olla anodeeritud võib olla mitte võib olla ka värvitud

alternatiivina võib see tahvel koosneda kolmest osast (´a 50cm*150cm)

peab olema sile ja sirge
ei tahaks kohe tervet tahvlit (150*300) osta selleks et vaid pool ära kasutada.

Tallinn-Harjumaa tulen ise järgi
hinna ütleb esmalt pakkuja
kontakti saab minuga nt. 5o7o462
Kas kellelgi võiks olla?
http://live.hot.ee/gallery/show_gallery?id=2593313
Paharet siis sae kõrval, väidetavalt defekteeritud.
Ostma ei kipu, saag päästetud metallihundist, kahtlaselt sarnane Makitaga. Õlled teen.

PS endiselt puudu Makita 12V akutööriista korpus.
Vahetusfondis mingid paadikäru? rullikud ja sääreväristaja? esituli.