automoto.ee foorumid

Täisversioon: "Nutumüür" ehk kas kellelgi on selline vidin ülearu?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Plastikust pehmemööbli äärekanti või keedrit oleks vaja. Pohlad mis värvi, peaasi, et lapiku läbiõmmeldava kannaga.
Vaja oleks 5-10l mahuga roostevaba või alumiinium nõud, mida oleks võimalik survestada umbes 3 bari.
Täitmis võimalus ehk kaas oleks hea. Eriti hea oleks kui nõu alumisel äärel oleks mingit mõõtu toru ühendus. Kompressori jaoks ventiili saab ikka lisada.

Plaanis on teha ühe masina torude pesemiseks väike pesuvee anum. Anumas vastav lahus ja survega laseb selle torudesse.
Kas selliseks nõuks ei sobiks näiteks tühjaks saanud tulekustuti? Mul pole seda olemas, kuid tõin välja näite milline täpsemalt.
alternatiiviks oleks ka ehk juba valmis asi
http://oregon.ee/index.php?page=details&...35&group=9
pump küljes ja kaan peal voolikust tuleb survega välja ja puha

?
kiirkeedu pott on vähemasti rv.
mingi sutsukese kannatab ülerõhku ka.
kolme liitrise mahuga vast ka peaks olema.

edit:
pagan, kust ma selle 3 võtsin. 5-10 ju küsitud. a ehk on suuremaidki.
(24-06-2014, 16:33 PM)diesel Kirjutas: [ -> ]kiirkeedu pott on vähemasti rv.
mingi sutsukese kannatab ülerõhku ka.
kolme liitrise mahuga vast ka peaks olema.

edit:
pagan, kust ma selle 3 võtsin. 5-10 ju küsitud. a ehk on suuremaidki.

Nägin just kuskil portaalis kiirkeedupotti 4l mahuks.

Võimalik et selline 3-5 l anum sobiks ka veel, et siis saab uuesti paaki lahusega täita peale iga toru pesu.
Pilt on küll illustratiivne, aga http://gastro.ee/eripakkumised/leiunurk/3E0
vaja on seda anumat selle süsteemi läbipesuks.
Et võtad kodus kompressoriga tekitatud survevee põllule kaasa? Teravmeelne.
(24-06-2014, 15:26 PM)Naabrivana Kirjutas: [ -> ]Vaja oleks 5-10l mahuga roostevaba või alumiinium nõud, mida oleks võimalik survestada umbes 3 bari.
Täitmis võimalus ehk kaas oleks hea. Eriti hea oleks kui nõu alumisel äärel oleks mingit mõõtu toru ühendus. Kompressori jaoks ventiili saab ikka lisada.

Plaanis on teha ühe masina torude pesemiseks väike pesuvee anum. Anumas vastav lahus ja survega laseb selle torudesse.

http://forum.automoto.ee/showthread.php?...#pid320031
Ennegi otsitud asi.
(24-06-2014, 15:52 PM)maisalup Kirjutas: [ -> ]Kas selliseks nõuks ei sobiks näiteks tühjaks saanud tulekustuti? Mul pole seda olemas, kuid tõin välja näite milline täpsemalt.

Kui see on roostevaba, siis miks mitte. Keevitada ja puurida saab ju endale vajalikke asju juurde alati.
Hädasti vaja lauluisa Pobedale pendelhooba. Kes aitaks?
(24-06-2014, 20:28 PM)Naabrivana Kirjutas: [ -> ]
(24-06-2014, 15:52 PM)maisalup Kirjutas: [ -> ]Kas selliseks nõuks ei sobiks näiteks tühjaks saanud tulekustuti? Mul pole seda olemas, kuid tõin välja näite milline täpsemalt.

Kui see on roostevaba, siis miks mitte. Keevitada ja puurida saab ju endale vajalikke asju juurde alati.

Vot ei leidnud mis materjalist on, ainuke kustuti mille kohta leidsin balooni materjali oli vedelikuga täidetud kustuti, need on roostevabast terasest. Ehk on punane pulberkustuti mustast metallist kui kontrollis kontrollitakse korrosiooni...
(26-06-2014, 16:20 PM)Maanteemuuseum Kirjutas: [ -> ]Hädasti vaja lauluisa Pobedale pendelhooba. Kes aitaks?

Ei ole kursis mis see on, aga kui kirjeldate lähemalt, siis saan samast garaazist otsida, kust see auto pärit on.
See on samasugune "asi", mis on roolikarbi küljes (rooliõlg) kuid ainult teiselpool, ehk siis kõrvalistuja pool ja tema küjes on ka roolivardad...Big Grin
Kas ksf JaakK sai oma Ford Mondeole külgmise klaasi? Mu lapselapse emme vana auto otsustati lammutusse saata- pole enam küljekarpe kuskile kinnitada. Pakuti 200.- kogu krempli eest- pole ka paha. [Pilt: F%2520Mondeo%2520k%25C3%25BCljeklaas.JPG]
(26-06-2014, 20:29 PM)saarrand Kirjutas: [ -> ]
(26-06-2014, 16:20 PM)Maanteemuuseum Kirjutas: [ -> ]Hädasti vaja lauluisa Pobedale pendelhooba. Kes aitaks?

Ei ole kursis mis see on, aga kui kirjeldate lähemalt, siis saan samast garaazist otsida, kust see auto pärit on.

no selline,venes saadav seal ka pildid ja skeem olemas

tegelikult vaja vaid keermega puksi [Pilt: b_2336_1.jpg]
Sooviks osta 6mm läbimõõduga roostevaba ümarvarrast.
Pikkus 320mm min. Kaks tükki oleks selliseid vaja.

Kui keegi oskab juhatada, tänud!
56642632
(14-07-2014, 16:23 PM)autorestauraator Kirjutas: [ -> ]Sooviks osta 6mm läbimõõduga roostevaba ümarvarrast.
Pikkus 320mm min. Kaks tükki oleks selliseid vaja.

Kui keegi oskab juhatada, tänud!
56642632

http://www.setaare-metall.ee/setaare-pricelist.pdf
(27-06-2014, 01:23 AM)pen.skar Kirjutas: [ -> ]Kas ksf JaakK sai oma Ford Mondeole külgmise klaasi? Mu lapselapse emme vana auto otsustati lammutusse saata- pole enam küljekarpe kuskile kinnitada. Pakuti 200.- kogu krempli eest- pole ka paha. [Pilt: F%2520Mondeo%2520k%25C3%25BCljeklaas.JPG]

ksf JaakH sai klaasi aga suur tagaamortide isu on!
Praegu treenin selle Mondeo abil vorstijupiga oma 36 kilost koera vabatahtlikult autosse tulema- varsti vaja Kilingi Nõmme Lazlo kliiniku sõita "pimesoole opile". Amortide osas helista ikka mu lapselapse emmele: 53800746- Anne