automoto.ee foorumid

Täisversioon: "Nutumüür" ehk kas kellelgi on selline vidin ülearu?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
(10-10-2014, 20:33 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas: [ -> ]Kuna kohe hakkab kütteperiood pihta ja korralik katlakütja valmistub soojal ajal siis....
On vaja Calix plokisoojendusele pistikut koos juhtmega või ilma.
http://www.osta.ee/auto-mootori-soojendu...34870.html
P.S. ennevanasti sai väga edukalt kasutatud vene tšainiku/triikraua/jumaltebmisasja juhet. Selline kahe auguga. Maandust (jäme pulk) ei kasuta, kütteelemendi pulkade vahe on täpselt õige. Iga otsik ei sobinud, vist oli nii, et portselan ei kõlbanud, plastik aga sobis.
Plokisoojenduse pistiku pihta:
Lihtne lahendus - keerad vaskplekist ümber poldiotsa kolm toru, joodad juhtmed külge ja tõmbad kaks kihti termokahanevat rüüsi selga. Pulgad lükkad külge ükshaaval.
Veel lihtsam lahendus - Lõika see originaalpistik sealt na***i ja pane tavaline eurokas.
(10-10-2014, 22:28 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas: [ -> ]
(10-10-2014, 20:55 PM)Wiki432 Kirjutas: [ -> ]
(10-10-2014, 20:33 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas: [ -> ]Kuna kohe hakkab kütteperiood pihta ja korralik katlakütja valmistub soojal ajal siis....
On vaja Calix plokisoojendusele pistikut koos juhtmega või ilma.
http://www.osta.ee/auto-mootori-soojendu...34870.html
P.S. ennevanasti sai väga edukalt kasutatud vene tšainiku/triikraua/jumaltebmisasja juhet. Selline kahe auguga. Maandust (jäme pulk) ei kasuta, kütteelemendi pulkade vahe on täpselt õige. Iga otsik ei sobinud, vist oli nii, et portselan ei kõlbanud, plastik aga sobis.
Täitsa olemas selline kahe meetrine, aga vaatasin, et sul vahetuskauba seas 20 eurost pole  Wink

Härrased,see variant on mul juba millalgi kasutusel olnud. Oskan kõiki pakutud variante teha,pole brobleem. See vahvliküpsetaja variant saabki kasutusse minema kui ma ei leia teravat nuga parasjagu.....seega ka vana kõutsi pakutud variant on juba ammu mõttes olnud. Pigem loodan,et kellegil on lausa valmis asi olemas ja ei pea midagi ehitama ega lõhkuma hakkama. Nüüdseks on ju juba hulga aega meil seda vabariiki olnud ja peaks ka minu jaoks olema mõni valmis asi... Big Grin
Seega tänan kõiki mõtlejaid! Eks ma talun mingi aeg seda ootamist ja siis kas nuga või läheb vahvliküpsetaja juhe aretamisele.... kohe ei sobinud.... Wink 
Muideks,vanasti sai kõiki variante proovitud aga sellest polnud kasu. Koerte pärast kadusid lõpuks ka pronksist klemmid auto küljest......ei jäänudki muud üle,kui tavaline toa stepsel asemele. Mäletan,et üks koer viis pistiku kesta ja teine lõpuks klemmid. Eks karvu lendas aga kutsad jooksid rõõmsalt edasi.
Pean järgi vaatama, aga töenäoliselt on ka mul möni calixi juhe kuskil muu pasa hulgas vedelemas. Eks antagu teada kui lähemalt ei saa...
  Tom, vaata mu bussi kaasreisija istme alla, seal mingi pikendus vms.  äkki pole seda sinna vaja?
Vajaka on üks ühe kiuga tross kombaini Sampo 25 gaasihoovastikule. Kiu läbimõõt umbes 1,5 mm, trossi pikkus ~2300 mm, kõri pikkus ~2100 mm. Alati võib pakkuda ka pikemat trossi, lühemaks tegemine pole kunst. Vana tross on küllaltki väsinud ja roostes, kõri ka katki. Viskasin diisli sisse likku, viimases hädas ehk saab veel asja.
Üks illustreeriv pilt ka juurde:

[attachment=50528]
(11-10-2014, 11:59 AM)Naabrivana Kirjutas: [ -> ]DT-75 lindilülisid pulki on kellelgi pakkuda, väga kulunuid ei soovi pigem natuke kulunud.
Soovitavalt Lõuna-Eesti kandist mõistliku hinnaga.

Täpsustan, et kitsalindi lülisid otsin jätkuval.

Kuna levi on hetkel väga  s...t, siis paluks kirjutada, asukoht ja hind.
Otsin endiselt GAZ 53 käsipiduri kangi koos kinnitustega ja sama margi käigukasti väljavõtet kardaanile. Vastu pakuks raha Big Grin - aga mitte ülemõistuse palju Big Grin . Tegelikult on ka hüdropuma väljavõte vastu pakkuda- kasvõi koos pumbaga.
Kas need käsipidurikangid mingid muud ei või olla? Olen üsna kindel, et leiaksin Granada omasid paari.
(12-10-2014, 20:20 PM)Marko Kirjutas: [ -> ]Kas need käsipidurikangid mingid muud ei või olla? Olen üsna kindel, et leiaksin Granada omasid paari.

Usun, et võivad ikka- kuigi ma ju ei tea kuidas nende kinntused välja näevad. Iste on ka suhteliselt kõrge- peaasi et ulatab nendest haarata. Need on mõeldud selleks, et ratastele eraldi käsipidurid teha ja neid peaks olema võimalik kinnitada raami küljele.  Esiteks oleksid need põkal libedaga keeramise juures, kui esirattad otse tahavad minna,  funktsionaalsed ja lihtsam on ka paigaldada kaks käsipidurit otse trosside otsa kui viia need omavahel kuskil põhja all kokku, kus niigi ruumi ei ole Smile
Ma vaatan ringi, edasi privas.
Pistan oma soovi siia ka. Ehk kellegi vedeleb...

Mul läheb tarvis MTZ esipoolraamile saharaami tegemiseks kinnitusplaate. Võib pakkuda ka pooltootest saha kinnitusraami. Vanarauahinnaga oleks hea leida, aga õiges mõõdus asja eest olen täitsa nõus turuhinda maksmaWink

Eks ma viimases hädas sõidan Mõisakülla ja ostan neilt uued. Aga enne uurime, ehk on kellegi mulle vajalik vidinas üleliigne.
(12-10-2014, 17:55 PM)Illimar Kirjutas: [ -> ]Vajaka on üks ühe kiuga tross kombaini Sampo 25 gaasihoovastikule. Kiu läbimõõt umbes 1,5 mm, trossi pikkus ~2300 mm, kõri pikkus ~2100 mm. Alati võib pakkuda ka pikemat trossi, lühemaks tegemine pole kunst. Vana tross on küllaltki väsinud ja roostes, kõri ka katki. Viskasin diisli sisse likku, viimases hädas ehk saab veel asja.
Üks illustreeriv pilt ka juurde:

Võta autolammutusest mõne auto kapoti traat koos kõriga, teed pikkuse parajaks ja toimib. Mnul ka nii tehtud, vist kasutasin Mazda 626 GF 1999 aasta väljalase kapoti traati Sampo 30-l.
(12-10-2014, 22:00 PM)v6sa Kirjutas: [ -> ]Pistan oma soovi siia ka. Ehk kellegi vedeleb...

Mul läheb tarvis MTZ esipoolraamile saharaami tegemiseks kinnitusplaate. Võib pakkuda ka pooltootest saha kinnitusraami. Vanarauahinnaga oleks hea leida, aga õiges mõõdus asja eest olen täitsa nõus turuhinda maksmaWink

Eks ma viimases hädas sõidan Mõisakülla ja ostan neilt uued. Aga enne uurime, ehk on kellegi mulle vajalik vidinas üleliigne.

Egas sõitma ei peagi. Saadavad dpdga ka kaupa.
Tahaks oma "lambile" kovrovetsi paaki saada.
Deta plaak minuarvates sinna ei sobi!

http://www.imageshack.eu/cNS.jpg

http://www.imageshack.eu/dNS.jpg
Minul peaks olema üks kavrovetsi paak...
Oskab keegi hea inimene juhatada kätte mõne auto, mille pruugiti sfäärilise istu ja M12x1,5 keermega kuppelmutreid rataste kinnitamiseks? Japsidel on kuppelmutrid küll, kuid minu silma alla sattunutel on koonusist... Rolleyes 

Neid võib siis pakkuda ka, tükki 20 läheb tarvis. Cool
Otsin endiselt GAZ-53 käigukastiväljavõtet kardaanile ja ühte GAZ- 53 käsipiduri kangi- nuttes otsin juba Smile !
(15-10-2014, 21:06 PM)v6sa Kirjutas: [ -> ]Oskab keegi hea inimene juhatada kätte mõne auto, mille pruugiti sfäärilise istu ja M12x1,5 keermega kuppelmutreid rataste kinnitamiseks? Japsidel on kuppelmutrid küll, kuid minu silma alla sattunutel on koonusist... Rolleyes 

Neid võib siis pakkuda ka, tükki 20 läheb tarvis. Cool
Kui mõtled seibidega mutikaid, siis mitsu 2005+ aasta suksudel peaks leiduma (nt. pajero)
(15-10-2014, 23:32 PM)Dexter Kirjutas: [ -> ]
(15-10-2014, 21:06 PM)v6sa Kirjutas: [ -> ]Oskab keegi hea inimene juhatada kätte mõne auto, mille pruugiti sfäärilise istu ja M12x1,5 keermega kuppelmutreid rataste kinnitamiseks? Japsidel on kuppelmutrid küll, kuid minu silma alla sattunutel on koonusist... Rolleyes 

Neid võib siis pakkuda ka, tükki 20 läheb tarvis. Cool
Kui mõtled seibidega mutikaid, siis mitsu 2005+ aasta suksudel peaks leiduma (nt. pajero)

Ei ole vahet, kas seib on või mitte. Oluline on, et oleks sfäärilise pesa jaoks.