automoto.ee foorumid

Täisversioon: "Nutumüür" ehk kas kellelgi on selline vidin ülearu?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Vanatehnikast veits asi kaugel aga soov oleks üht Ford Mondeod Mk2  mis läheb vanarauda veel mingil määral päästa! Universaalkerega peaks olema! Tartu Pärnu Valga Võru piirkond on ok!
Äärmisel juhul jämedamast treida.
Kellegil vedeleb äkki paar lõhki külmunud või katkist IBC konteinerit (tonnine tünn) sisu mind eriti ei huvitagi mul raame vaja! on üks asi plaanis teha maikuuks! see 35 eurtsine on kallis mu jaoks samas võin sisu edasi müüa Big Grin
Otsin pildil olevat juppstükki.

PS või 53314010 
Otsin selliseid  (külmkapi) reste. Sügavus ~50 cm ja laius min 54 (ideaal54,5) cm kuni 58 cm (või saab lihtsalt lõigata või vajadusel juurde panna).
Soovitavalt roostevaba või nikeldatud. Vajadus oleks kuni  10nele restile.

Tel 5o31425
Tervist!
Äkki on kellelgi üle jäänud töökorras 250- 1000w elektrimootor kiirete pööretega (vähemalt 2500 pööret minutis). 
tanel@iti.ee
erasõnum 53 966 835
Žiguli radika punni oleks vaja. Kas neid poodides ka müüakse ja millistes? Kas need punnid on erinevad? Mul on tegu o1-e radikaga- vasest vannidega.
Ei tea kus kandis asud aga Viljandi Auto-Motos rautselt saad abi.
Aa mul ka punn koos radikaga vedeleb, ikka viljandimaa!
(19-03-2015, 23:42 PM)fm25 Kirjutas: [ -> ]Aa mul ka punn koos radikaga vedeleb, ikka viljandimaa!

Tartus poes olemas, uus. Mingi 3 euri oli viimati
tere,on kellelgi pakkuda Clio 1,4 mootori plokki 55kw bens 98.a,tähtis et vända ja silindrite seisund on hea,plokki kaant ei pea peal olema.
(20-03-2015, 08:10 AM)Jossu Kirjutas: [ -> ]
(19-03-2015, 23:42 PM)fm25 Kirjutas: [ -> ]Aa mul ka punn koos radikaga vedeleb, ikka viljandimaa!

Tartus poes olemas, uus. Mingi 3 euri oli viimati

Millises poes ?
Kellegil 2140 tagurdustuleklaasi on pakkuda Tallinnas? Smile Käisin Volgast uurimas,seal polnud.Tuttavatelt ka uurinud...
80nendate Toyota pealt sellist 6-harulist pistikut otsin. Eks ma vaatan mõne romula ka üle, aga suurt lootust sellele vist ei saa panna.
Vaja uus pingeregulaator külge aretada, aga vana komplekti ei taha enne ära lõhkuda.  Kuidagi isegi laeb, aga kohati liiga palju laeb Smile

[Pilt: Toyota_pistik.jpg]


Otsimisvaeva eest kompensatsioon viieka kujul.
Kas see pistik tuleb relee küljest?
Kaks sarnase näoga pistikuga Alto releed peaks prügikastis vedelema, aga ei mäleta kas relee küljes oli isane vöi emane pool.
Pingerelee küljest tuleb jah.  Isast vaja. Mõõdud ca 3,5x1,5 cm. Asukoht või lennutrajektoor Tallinna suunas on abiks.
Kunagi oli neid endalgi mitme tagavara-Crowni jagu, aga koristamiskire ohvriks nad kõik läinud on Smile
Mingid autopistikud olid/on vist jah ülemaailmselt standardsed ? Selle kuuelise kohta täpsem mälestus puudub.
Mina otsin oma skodale karburaatorit. Hea kui saaks töötava masina pealt.
1.3l ja mõned kilovatid. Esindusest igast juppe ma sellele karpale sain ja ülevaatuselt co-ga pika punnimisega sain ka läbi, kuid 30l sajale, mind väga ei rahulda.
Siuke massin
[Pilt: 238868532be4da_l.jpg]

Kehva pilt karpast kah
[Pilt: 23886863a87e60_l.jpg]
(16-04-2012, 17:38 PM)hillar2 Kirjutas: [ -> ]Kas keegi oskab juhatada vene kaheteljelise traktorihaagise 2-PTS4 vedrupakini? Endal on ühes pakis pooled lehed ära murdunud.
5336 4455
Kas gas 53-e verud ei sobi- neid jääb terve tiir üle ?
(22-03-2015, 00:37 AM)maitus Kirjutas: [ -> ]
(16-04-2012, 17:38 PM)hillar2 Kirjutas: [ -> ]Kas keegi oskab juhatada vene kaheteljelise traktorihaagise 2-PTS4 vedrupakini? Endal on ühes pakis pooled lehed ära murdunud.
5336 4455
Kas gas 53-e verud ei sobi- neid jääb terve tiir üle ?

Minu kärule ei sobi. Aga kriitilisemad said eelmine talv ära vahetatud, poes on täitsa müüa 2-teljelisele kärule vedrupakke.
Kas kellelgi on head ideed, et kuskohast saaks väikeses koguses tekstoliiti? Tüki mõõmed oleksid 15x20 umbes (ei pääse hetkel mõõtma) ja paksus võiks olla 15-20mm. Kõik poed müüvad tahvliga ja hind paneb südamest haarama. Oleks vaja ühele karpale vahetükk teha, kipub sunnik karpat tühjaks keetma ruttu.