automoto.ee foorumid

Täisversioon: "Nutumüür" ehk kas kellelgi on selline vidin ülearu?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
(06-11-2012, 12:20 PM)MAZ Kirjutas: [ -> ]
(06-11-2012, 12:11 PM)wax Kirjutas: [ -> ]Otsin kandiliste esituledega vanatüübi Mosse kastikat/pirukat. Iga vihje teretulnud Smile
LIhtsam on sul siis juba minu oma ära osta ja vastavad plekid külge ladudaBig Grin

ei taha. tahan et oleks ka dokumentides ikka see õige Smile
Otsin 2 16" veneaegse aia(jalgratta)käru ratast. Võib pakkuda ka mopeedi rattaid või midagi muud sarnases mõõdus. Soovitavalt koos rehvidega.
(06-11-2012, 12:52 PM)kalju1 Kirjutas: [ -> ]Otsin 2 16" veneaegse aia(jalgratta)käru ratast. Võib pakkuda ka mopeedi rattaid või midagi muud sarnases mõõdus. Soovitavalt koos rehvidega.
Vaata seda teemat: Jalgratta haagis
Mis rattad need on? Ei tea, kas praegu ka veel müüakse?
(06-11-2012, 13:03 PM)kalju1 Kirjutas: [ -> ]Mis rattad need on? Ei tea, kas praegu ka veel müüakse?
Müüakse küll. Need on kas Valgevene või Ukraina toodang, Tartus turu peal on sihuke puud, nagu Tuhat pisiasja vms, seal oli kindlasti..
Hädasti vaja GAZ 51 esistanget,ehk kellegil vedeleb.
Hinnas saame kaubale
Kogun talviste projektide jaoks materjali!Smile
Nimelt oleks vaja ühte sõiduauto mootorit kubatuuriga 1600-2000 cm3. Plokikaane korrasolek või olemasolu ei ole vajalik, kolvigrupp ja mootori alumine osa võiksid olla korras-pm ongi vaja ainult mootori alumist osa. Eelistatud oleks diiselmootor, aga bensukas ajab ka asja ära! Asja vastu võin pakkuda vastava koguse metalli oma vahetusfondist või ka mõningase koguse valuutat.
Võiks asuda Tallinna/Viljandi lähedal.
Kui on kellelgi pakkuda siis võib mulle kirjutada taivo84@hotmail.com
es. või helistada 55624799

Tänud!
Minul on tarvis vanu eterniite lauavirnade peale. Kui keegi vahetas katust ja hakkab jäätmejaama viima eterniite, siis mina tuleksin ja viiksin tasuta naerulsui need minema. Asuda võiksid need Harjumaal või Tallinna lähiümbruses. Tarvis on umbes 80m2
Eterniidiga saaksin aidata aga kahjuks ei tea täpselt millal katuseni jõutakse. Tõenäoliselt võib see juhtuda kuu-paari jooksul. Vahetusse läheb u. 400m2 eterniitkatust (umbes aastast 2000) ja maha võetakse ka punasest tellisest 1952a. laotud korstnaid kogupikkusega u. 20m. Kontakt PS.
(13-11-2012, 10:03 AM)isandpauk Kirjutas: [ -> ]Eterniidiga saaksin aidata aga kahjuks ei tea täpselt millal katuseni jõutakse. Tõenäoliselt võib see juhtuda kuu-paari jooksul. Vahetusse läheb u. 400m2 eterniitkatust (umbes aastast 2000) ja maha võetakse ka punasest tellisest 1952a. laotud korstnaid kogupikkusega u. 20m. Kontakt PS.

Kui ma varem kuskilt ei leia siis on seegi abiks. Kus need muidu asuksid?
(13-11-2012, 10:54 AM)Ranno Kirjutas: [ -> ]
(13-11-2012, 10:03 AM)isandpauk Kirjutas: [ -> ]Eterniidiga saaksin aidata aga kahjuks ei tea täpselt millal katuseni jõutakse. Tõenäoliselt võib see juhtuda kuu-paari jooksul. Vahetusse läheb u. 400m2 eterniitkatust (umbes aastast 2000) ja maha võetakse ka punasest tellisest 1952a. laotud korstnaid kogupikkusega u. 20m. Kontakt PS.

Kui ma varem kuskilt ei leia siis on seegi abiks. Kus need muidu asuksid?

Põhja-Tallinnas
Eterniidist olen kahuvitatud.
kus te mineva aasta olite.
terve katusetäis eterniiti oli saadaval. nüüd juba kahjuks kuskil maapinna sügavustes vist.
ega kellegil ei vedele mõnda jupikest fiiber optilist kiudu
kasutatakse nn. tähistaeva imitatsiooniks laes vms. kohas valgustuse efekti loomiseks
palju poleks vaja mõni 20 cm jupike aitaks prooviks
aitavad ka viited neile kes seda müüvad.
võiks olla sinna ~1mm läbimõõdus

valmis komplekte koos valgusallikaga a´la 100.- pole mõtet pakkuda neid leian ka ise - see on tulevik siis kui proovitükk õnnestub.

EDIT: proovitükid on omandatud tänud ksf! Mufff
edaspidi (kui kõik õnnestub) võib olla huvi soodsale komplektile - LED+fiiber. kes tahab see pakub.
Kui kellelgi on Tartu kandis veneaegse võrevoodi jaoks paar pulka anda, siis oleksin väga tänulik. 4paki ikka saan vastu anda.
(24-11-2012, 19:42 PM)Provoker23 Kirjutas: [ -> ]Kui kellelgi on Tartu kandis veneaegse võrevoodi jaoks paar pulka anda, siis oleksin väga tänulik. 4paki ikka saan vastu anda.
Kas mõtled seda puidust lastevoodit või midagi muud? Kui seda puidust, siis sarnase läbimõõduga ümarpuitu leiad liistupoodidest, lõikad parajaks ja lakk peale. Originaal on muidugi kasest tehtud...
(24-11-2012, 19:42 PM)Provoker23 Kirjutas: [ -> ]Kui kellelgi on Tartu kandis veneaegse võrevoodi jaoks paar pulka anda, siis oleksin väga tänulik. 4paki ikka saan vastu anda.

Kui pikki sul vaja on? Mul siin tüki mitmest voodist jagu saadud...


Dad
(06-11-2012, 12:11 PM)wax Kirjutas: [ -> ]Otsin kandiliste esituledega vanatüübi Mosse kastikat/pirukat. Iga vihje teretulnud Smile
Uuemad ümmarguste tuledega üle 1982 vl masinad ei paku huvi.
[Pilt: 481752_10151138679923727_763047691_n.jpg]
http://mosseklubi.planet.ee/foorum/viewt...909#p30909
(24-11-2012, 21:03 PM)dad Kirjutas: [ -> ]
(24-11-2012, 19:42 PM)Provoker23 Kirjutas: [ -> ]Kui kellelgi on Tartu kandis veneaegse võrevoodi jaoks paar pulka anda, siis oleksin väga tänulik. 4paki ikka saan vastu anda.

Kui pikki sul vaja on? Mul siin tüki mitmest voodist jagu saadud...


Dad

minu kunagisel voodil olid nad kõik ühepikkused. Esimest külge sai lihtsalt madalamele lasta. Seega kui pikemad saaks siis ei saa mööda panna, sest saag ju kodus ikka olemas Smile
Kas kellegil seisab kasutult või üleliigsena tavalise kasseti peale ehitatud diktofoni? Endal on kogunenud terve kari kassette ja tahaks need kasulikult ära tarvitada ..... Millalgi oli selliseid diktofone kaubandusvõrgus saadaval,kuid nüüd......aeg edasi läinud ja sellised aparaadid kapitalistide poolt välja tõrjutud. Aparaat võib vajada ka remonti.

Pakkumised teha siis p.s. või tel 56 95 60 13