automoto.ee foorumid

Täisversioon: Mitsubishi Lancer GLX 1991(vist)
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere, probleem siis Mitsubishi Lancer GLX 1991 aasta generaatoriga, ei lae piisavalt ehk kui auto käivitada siis töötab aga välja suretada siis enam käima ei saa. Milles võib olla probleem(genekas on koos õlipumbaga). Kas äkki transistorid läbi või midagi ? Asjaga suhteliselt kiire :S (kuna autot pole veel ostnud siis ei ole lähemalt teda eriti vaadanud ja ei oska öelda täpseid andmeid, vabandan)

paar pilti: http://www.rate.ee/albums/DJ-Janek/a787230
Mida laadimistuli tegi? Äkki on ainult harjad läbi?
(15-03-2012, 22:58 PM)Jaanes Kirjutas: [ -> ]Tere, probleem siis Mitsubishi Lancer GLX 1991 aasta generaatoriga, ei lae piisavalt ehk kui auto käivitada siis töötab aga välja suretada siis enam käima ei saa. Milles võib olla probleem(genekas on koos õlipumbaga). Kas äkki transistorid läbi või midagi ? Asjaga suhteliselt kiire :S (kuna autot pole veel ostnud siis ei ole lähemalt teda eriti vaadanud ja ei oska öelda täpseid andmeid, vabandan)

paar pilti: http://www.rate.ee/albums/DJ-Janek/a787230

Genekas pole koos õli pumbaga vaid geneka otsas on vaakum pump kui see auto on traktor!Tundub et on suht sarnane 2,0-se diisel mazda genekaga.Omasin kunagi seda isendit ja läks ka ära dioodi plokk.Kui ma õieti mäletan siis maksis see 600-700 EEK-u.Kui hästi otsida siis ehk leian selle lahtivõetud geneka ja uue dioodi plokki ülesse.
Vabandust vaakumpump, harjad on vahetatud, ja viimati käivitati autot 1-2 aastat tagasi seni on seisnud niisama ja genekas on maha võetud
(15-03-2012, 23:41 PM)Jaanes Kirjutas: [ -> ]Vabandust vaakumpump, harjad on vahetatud, ja viimati käivitati autot 1-2 aastat tagasi seni on seisnud niisama ja genekas on maha võetud

Kui genekas on maas siis otsi mõni elektrik kes selle saab stendi pista ja on asi selge.Ei ole mõtet jalgratast leiutama hakata.
Geneka välimuse järgi paistab, et ta elu pole olnud kerge.

Parim mida sa teha saad, on ta viia näiteks Hiiule või Türi tn/Saku tn nurgale spetsialiseeritud meeste kätte remonti. (muidugi juhul, kui oled Tallinna mees).
tallinna mees ei ole, ida-viru kandis elan, siin ka palju kohti aga ma alles hakkasin selle autoga tegelema, ja vaja hakata uurima. mõtlesin et äkki on siin kedagi kes oskaks öelda mis viga
neitsi62, küsisin naabrilt nõu, ta ütles et enamustel jaapanlastel on sellised genekad, koos vaakumpumbaga, mazda 626 genekas peaks olema üks ühele(samasugune) nüüd ootan kuni genekas remondist tuleb kui korda ei saa siis otsin Mazda 626 genekat Smile
k-järvel ja ka jõhvi metallikokkuostudest võid saada soodsalt kasutatud geneka.
k-järvel oli isegi mingi mazda 323 olemas.
Mina omalt poolt aga küsiks hoopis, et kas pole mitte äkki vale foorum?
(18-03-2012, 00:16 AM)Tom Kirjutas: [ -> ]Mina omalt poolt aga küsiks hoopis, et kas pole mitte äkki vale foorum?

Miks vale ?
Nii originaal generaator on katki, parandamine läheks liiga kalliks. Nimelt on üks vaskjuhe läbi arvatavasti rootor vastu käinud. Nüüd otsin Mazda 626 1986-87 aasta genekat või Mitsubishi Lancer GLX 1991 genekat (DIISEL MASIN)

PAKKUGE
leidmise % on ehk suurem

http://foorum.clubmitsubishi.ee/
http://www.mazdaklubi.com/foorum/

ja tasub kindlasti küsida ka siit

http://www.elv.ee/

aitäh abi eest leidsin generaatori 50€ Wink
(21-03-2012, 13:40 PM)Jaanes Kirjutas: [ -> ]aitäh abi eest leidsin generaatori 50€ Wink

Kui asi leitud siis võiks ka teema ära kustutada või lukku panna...