automoto.ee foorumid

Täisversioon: Eesti Moskvich Klubi.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Klubi on siis nüüd lõpuks loodud.Täpsemalt LOE SIIT Küsimustele saab vastused moskvich.klubi@mail.ee sammuti ka siin foorumis!
Kõik Mosse huvilised on teretulnud sammuti ka kõik huvitavad ettepanekud ja ideed!
Klubi loodud.
Klubi kodulehekülg www.mosseklubi.ee Wink
Moskvichi klubi on hea mõte... mu peres ka M412 (3x)


P.S. Kas kuskilt su M410 pilte ka näha saab?
werewolf0 Kirjutas:P.S. Kas kuskilt su M410 pilte ka näha saab?
Varsti ehk saab ka ,aga ega seal eriti midagi vaadata pole auto ikka väääga kurva väljanägemisega irvitav rooste ja lahtine pahtel ning kasvav sammalBig Grin
Kas mina,kes on ilma autojuhiloata,ka Mosseklubiga liituda saab? Mulgi olemas AZLK 2140.
Eks ikka saab(ju need juhiloadki ükskord tulevad.)
see on küll teretulnud koht Cool Rolleyes
Nüüd siis saavad kõik huvilised ennast REGISTREERIDA klubi liikme kandidaadiks
ints Kirjutas:Nüüd siis saavad kõik huvilised ennast REGISTREERIDA klubi liikme kandidaadiks

A mis sellest kasu on kui mu mailile keegi ei vasta? Rolleyes
wax Kirjutas:
ints Kirjutas:Nüüd siis saavad kõik huvilised ennast REGISTREERIDA klubi liikme kandidaadiks

A mis sellest kasu on kui mu mailile keegi ei vasta? Rolleyes
Uurin asjaSad
Ma tahaks juba saada mosseklubi liikmeks ja mitte väheSmileootan seda päeva mil saab liikmeraamatu tasku pannaWinkBig GrinBig GrinBig Grin
Praegu siis mõnda aega ei toimi klubi lehel kõik funktsioonid (ajutiselt on ka Suursõidu tutvustus maas) kõik see tingitud
kodulehe arendaja (ITimeesBig Grin) vahetusest .
Asjade käiguga üritan foorumlasi kursis hoida.


ps.Suursõit ja Kokkutulek Valgerannas toimub augusti keskpaigas (kuupäevad täpsustamisel)Wink

MIX

kas on olemas selline asi nagu põhikiri ja kas klubi on MTÜ ja kui on siis kui palju on aastamaks?
werewolf0 Kirjutas:P.S. Kas kuskilt su M410 pilte ka näha saab?
Muusas, kui mõnikord Lätimaale lähed, siis külasta kindlasti Riia automuuseumit, sealt leiad originaalvarustuses komplektse ja ilusa mosse 410-ne.
Tere!
Kuhu mosseklubi kadus?
kahju et see leht maas on, see oli päris armas, igal juhul loodan, et see leht uuesti üles saab, nõus ka ise toetama.
foorum tagasi Smile
Miks on foorumisse regamisel bännitud @gmail.com aadressid ? Rolleyes
Mis siis täna juhtus? Hommikust juba leht maas.
www.mosseklubi.ee
motoblokk Kirjutas:Mis siis täna juhtus? Hommikust juba leht maas.
www.mosseklubi.ee

Sa siis eile uudistest ei kuulnud, et kõik Mossed kästi täna hommikuks Kuusakoskisse viia?
Leht ilmselt jälle maksevõlgatesse sattunud.
Lehti: 1 2