automoto.ee foorumid

Täisversioon: Sadula nahatamine
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
kuna mul kohe kohe plaanis hakata oma planetsi sadulale uut nahka panema, siis äkki oskate nõu anda kust saada head nahka ning mis ta maksma võib minna. plaanis oleks kas originaalselt pruun või siis must.
ps! tahaks ka teada kust saaks selliseks tegevuseks mõeldud neete osta.
Jyrka rakveres sindrinahast saad ehk abi ?
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Raigo
Jyrka rakveres sindrinahast saad ehk abi ?

ega sa ei kujuta ette palju see nahatykk maksta võix? ja ega sa ei tea kusagil selliseid neete myya olevat rakveres?
Odavam tuleks vist kuskilt uus või vägakorralik iste osta.See sadulsepa töö
jäle kallis:mad:
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Tziklivend
Odavam tuleks vist kuskilt uus või vägakorralik iste osta.See sadulsepa töö
jäle kallis:mad:

tegelikult tahtis mu tüdruk selle sadulsepa töö ära teha Wink
jyrka selle naha saamisega on nüüd raskem asi Sad ma rääkisin sindrinaha mehega ja ta ütles et nahka saab Jõgevalt ja narvast.. pärast väikest tausta uuringut sain teada et jõgeva firma on pankrotis ja üle jääb ainult narva ..aga sinna on ka kahtlaselt pikk maa Sad
aga mis firma seal narvas sellle nahaga muidu tegeleb?
ei kujuta ettegi Sad
tahaks ise ka kuskilt nahka saada uue istme ja ehk ka kovhrite jaoks

Tim

Ei ole see sadula naha vahetus nii suur probleemne midagi kui on keegi, kes õmblemistöö ära teeb. Palju lihtsustab asja ka see kui vana sadula nahk vähemalt mingiski seisukorras alles on. Nahka (kunstnahk) igasugust on saadaval Tallinnas Noore tehniku poes (Luise tn.). Kui ma õieti mäletan siis mõned ajad tagasi sain sealt oma sadulale uue katte jagu nahka mingi 100 krooniga. Soovitav on osta muidugi võimalikult paks nahk (see kestab kauem).Naha kinnitamiseks kasutasin väga edukalt suure peaga tõmbeneete ja kui teispoole veel sobivad seibid alla panna saab asi väga hea! Needid paned nii,et suure needil juba oleva pea paned väljapoole, peenema otsa lükkad vajalikust kohast läbi naha, siis läbi sadulapleki ääres oleva augu ja siis uuesti läbi ümber sadulapleki ääre tagasi keeratud naha. Tagasikeeratud nahast väljaulatuvale needi \"kaelale\" paned seibi, mille auk sobib läbimõõdu poolest täpselt needi kaelale. Siis võtad tõmbeneedi tangid ja asud tõmbeneedi naelast tõmbama ja ise jälgid,et seib, mille needi kaelale panid jääks ikka needi kaela otsa tõmbamise tulemusena tekkiva \"muna\" ja tagasikeeratud nahaosa vahele. Nii saadki naha ääre kinni! Pikk ja segane see seletus küll on aga loodan,et said mingi ettekujutuse!
kui jutt istmetel on siis ma risustaks teemat natuke oma istme probleemiga nimelt on mul üks izi iste. mille kate ei ole nahk vaid on nagu present vms siuke hästi kõva.Aga mu soov oleks ta üle värvida.Aga jällegi värv ju koorub maha istudes ju ? et kas on olemas siukest värvi või mingit moodust kuda saaks seda istet paremaks muuta ?
tänud Tim\'ile väga asjaliku poistituse eest. raigot mina aidata vist ei oska Sad
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Raigo
jyrka selle naha saamisega on nüüd raskem asi Sad ma rääkisin sindrinaha mehega ja ta ütles et nahka saab Jõgevalt ja narvast.. pärast väikest tausta uuringut sain teada et jõgeva firma on pankrotis ja üle jääb ainult narva ..aga sinna on ka kahtlaselt pikk maa Sad
Jõgeve firma ei ole pankrotis!!:eureka
mis asja ma lasin ühel tegelasel jõgevalt uurida ja ütles et too firma on finito Sad aga kui ta ikkagi tegutseb.äkki saad uurida mis hinnaga nahk on seal ?
Aga millest tänapäeval istme sisu tehakse. Jutt käib külgkorvi istmest, mis on suure seismise käigus muutunud rotipesaks ja kogu sisemus on ära näritud. Selge et läheb uus nahk, aga mis sisse. Kas lihtsalt paks porolon...?
karta on jah Smile poroloon parim
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: iz350
/---/,siis võib pöörduda igasugu autode sisustustega tegelevate firmade poole ja mööbli restauraatorid saavad ka aidata.tsikli sadula nahatamine eriti kallis töö ei ole.

Tartus Võru mnt mööblirestauraartorite käest uurisin iz-i istme tegemise kohta - kui uut porolooni ei tule panna, siis läheb 300 eeku + nahk umbes teine samapalju.
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: iz350
naha hind on ca 2.50-10 kr ruut detsimeeter\"noores tehnikus\".kui su tüdruk õmblemisega jänni jääb(mida ma küll ei usu),siis võib pöörduda igasugu autode sisustustega tegelevate firmade poole ja mööbli restauraatorid saavad ka aidata.tsikli sadula nahatamine eriti kallis töö ei ole.

ära muretse, kyll mu tüdruk selle asjaga hakkama saab Wink Big Grin
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: JyrkaEE
ära muretse, kyll mu tüdruk selle asjaga hakkama saab Wink Big Grin

äkki ta teeb siis meie motika sadulad ka ära Big Grin

Triin

andke aga kõik oma tellimused sisse ja ma hakkn öösiti, kui koolitöö tehtud, sadulaid õmblemaWink
triin äkki ennem räägiksid hindadest ?,kus asub kas materjal enda poolt jne kui kiiresti täidad tellimuse ?
Lehti: 1 2