automoto.ee foorumid

Täisversioon: mopil väike viga
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3

bart

Kas keegi oskab õelda mis on mu mopil viga kui külmast peast sõidab hästi aga kui juba natuke sõidad kaob võimsus ära kas keegi oskab öelda miks?
Rõngad&kolb pitsitavad? Oled kolbi+rõngaid alles vahetand?

bart

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Tziklivend
Rõngad&kolb pitsitavad? Oled kolbi+rõngaid alles vahetand?
ma pole vahetand kolbi ega kolvirõngaid!kolvirõngad on natc kulunud küll aga kolb on normaalne!
Arvatavasti on sul kolb liiga täpne,kuumaks minnes paisub ja jõud kaob

mart391

Mis siis ette võtta??

alkazar

ehk aitab vahest silindri välja vahetamine rohkem kulunu vastu:eureka

bart

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Tziklivend
Arvatavasti on sul kolb liiga täpne,kuumaks minnes paisub ja jõud kaob

ei usu sest asi on suht vana ja juppid vist suht kulund ka kuna ma pole seal ise midagi vahetand ja sõit umbes 4 kuud. aga kas viga võib olla käikukastis kuna see ei pea õli siis on sõidetud ka ilma sest iga kord ei ole meeles õli juurde panna?
kuhu sul see õli kaob ?
ehk saab lisa õhku alt ? kui sul mootori tihend ei pea

bart

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Raigo
kuhu sul see õli kaob ?
ehk saab lisa õhku alt ? kui sul mootori tihend ei pea
ei oska öelda kuna mini praegu maal ja ei saa vaadata aga tundus et vist tuli vända juurest kuid kindlalt ei mäleta

bart

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Raigo
kuhu sul see õli kaob ?
ehk saab lisa õhku alt ? kui sul mootori tihend ei pea
kui saab lisa õhku siis ei tohiks ka alguses korralikult töödata
proovi seda kolviasja nii et ettevaatlikult võta rõngad maha ja kolb ka ja siis pane kolb sisse silindrisse ja lase alla vajuda kui vajub rahulikult alla siis ei tohiks pitsitada ka kuumast peast aga selle susimisega ole ettevaatlik Smile

bart

ma proovin selle asjaga pjooksul hakkama aari päeva saada ja yltse yle asjad vaadata sest pole tykk aega näind ja nyyd vaheajal mõtlesin jälle paar kiiremat teha eks ma siis uuri täpsemalt kust õli lekkib jne.

bart

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: bart
ma proovin selle asjaga pjooksul hakkama aari päeva saada ja yltse yle asjad vaadata sest pole tykk aega näind ja nyyd vaheajal mõtlesin jälle paar kiiremat teha eks ma siis uuri täpsemalt kust õli lekkib jne.

ma proovin selle asjaga paari päeva jooksul hakkama saada ja yltse asjad yle vaadata sest pole tykk aega näind ja nyyd vaheajal mõtlesin jälle paar kiiremat teha eks ma siis uuri täpsemalt kust õli lekkib jne. ma ei tea miks ennem read sassi läksid

mart391

ma proovin ka om mopile hääled sisse puhuda aga uusi rõngaid täna ei saa kuskiltSad
Ah mis te lapsed jamate,lugege ennem mõni A.Palu piibel läbi ja siis alles hakake remontima! Niimoodi saad natuke aimu mootorist ja kogu tehnikast.Muidu võib sul neid rõngaid rohkelt minna.......Wink

Kui sa kasti õli ei pand,siis suutsid mõne laagri küpseks lasta? Nii see tehnika hävibki......:haige

mart391

Kahjuks ei ole ju saada seda kusagiltSad
aga ega palu piibliski delta kohta juttu pole natuke kõrgem tasand remondis on seal..kusjuures raamatute saadavuse kohta saab infot kui kasutada otsingut Smile
...no elementaarsed remonditõed saab sealt teada küllWink

g3arh3ad

No mul sama jama.Kolb, silinder ja rõngad peaksid välja jääma.Sõidab sõidab ja siis laob jõud ära Sad Mida teha :???
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: g3arh3ad
No mul sama jama.Kolb, silinder ja rõngad peaksid välja jääma.Sõidab sõidab ja siis laob jõud ära Sad Mida teha :???

See ei saa muu jama olla,kui KOLB! Külmalt käib ilusti,soojastpärast on ta niipalju paisund,et ta lihtsalt ei liigu enam silindris.
Paisumisruumi pole arvatavasti.
Lehti: 1 2 3