automoto.ee foorumid

Täisversioon: GAZ 24 Rally & Ringrada
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kas kellelgi on andmeid Rally või Ringraja GAZ 24 kohta.Olid ju suht levind vene ajal sellised lõbustused.Tõsi paljude rally Volgadega aeti tööpäevadel kolhoosi või kek´i asju .Kuid siiski kas miskit on kuskil säilind ka?Mäletan et 93-95.a.oli üks ringraja Volga Tallinnas praeguse spordiklubi Flexer taga asuvas automüügiplatsis saadaval ca.1500$ küsiti.
Selle aegse \"know how\" abil saaks ju modida küll .:???
Paistab et raske küsimus,mulle endalegi.
Suvel justkui lugesin pikemat lugu just \"Volga\" sõitjatest
aga ei mäleta kus ajakirjas või ajalehes see oli kas:
TM,AutoLeht või Sporditäht või hoopis \"JärvaTeataja\"
Juttu oli Tallinna Taksopargi ja Paide ATB nr.10 sõitjatest:???
Kui kellegile asi tuttav tundub ehk valgustab ka Foorumit:eureka
Flexeri taga olnud Volgat pakuti mingil hetkel vististi odavamalt, meelde on jäänud mingi odavam kroonihind.

Pidin kunagi ühe rinkavolga ostma doonoriks, et siis tänavaauto teha. Oli teise tagasillaga; 2,9 mootoriga ( Suuremad kolvid ja hülsid? + prepareeritud plokikaanega, ees ketaspidurid /3102 esisild/), omanik arvas, et maanteel 200+ km/h poleks probleem. Jäi siiski kahjuks ostmata mul see auto...

Nüüdisajal on Volgale tehase 5-manuaalkaste saada: kui mootorit veidi järele aidata, siis peaks ka 5 - kastiga asi suht hästi liikuma. Veidi madalamaks võiks ka lasta ja ette kettad piduriteks. Smile
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: ints
Paistab et raske küsimus,mulle endalegi.
Suvel justkui lugesin pikemat lugu just \"Volga\" sõitjatest
aga ei mäleta kus ajakirjas või ajalehes see oli kas:
TM,AutoLeht või Sporditäht või hoopis \"JärvaTeataja\"
Juttu oli Tallinna Taksopargi ja Paide ATB nr.10 sõitjatest:???
Kui kellegile asi tuttav tundub ehk valgustab ka Foorumit:eureka

Oi-oi Pärnus Sauga- kolmnurgal yhel mehel on rally Volgusi ledemes isiklikult arvan ,et mingi 20tk kindlalt aint kõik on juba 10 a. seisnud ja logud ,aga miskit saaks vict kokku ikkaSmile
Tal veel ka Zim kere täiesti läbi roostetand ,aga kuna põhi oli allumiiniumist lägib see nagu uusSmile Kahjuks mees vict neid myya ei taha aga minetea?
Tallinnas üks sõidab täitsa ringi .Must valuveljed jne.Abistasin teist oli teele jäänud tänu valuvelje pikkade poltide purunemisele .Rehvimõõt oli235/ miskit/miskit,
Ei oska täpsustada, aga V= ligi 3 liitrit! Need Volgad käisid 200+ , olenevalt ülekandest.

Hea teema ja isegi ootaks tõsiseid kommentaare! Smile

Ise fännan \"kandilisi\" Volgasid juba ammu, 24-10 viin (?) ilmslt täisoriginaali, aga tahaks ühe selluse viia ka suht kähkusõitvaks, ilma mega $$$ Smile
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: nasa13
Ei oska täpsustada, aga V= ligi 3 liitrit! Need Volgad käisid 200+ , olenevalt ülekandest.

Hea teema ja isegi ootaks tõsiseid kommentaare! Smile

Ise fännan \"kandilisi\" Volgasid juba ammu, 24-10 viin (?) ilmslt täisoriginaali, aga tahaks ühe selluse viia ka suht kähkusõitvaks, ilma mega $$$ Smile
Pistsin sõnumi kord ühte teise teemasse. Soomes \"Konela\" (Nõuka autode maaletooja) müüdud GAZ 24, Ford \"Capri\" 3L V6 mootoriga olemas, originaalis, mitte tagantjärgi moditud.
Terv. Ivar
Nasa, vist sinu küsimusi Konela Volgade kohta trehvasin Soome foorumites? Kas oled sealt mingit tagasisidet ka saanud, vaatasin et üksvahe uurisid päris laialt seda liini?
B.
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: mossepower
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: ints
Paistab et raske küsimus,mulle endalegi.
Suvel justkui lugesin pikemat lugu just \"Volga\" sõitjatest
aga ei mäleta kus ajakirjas või ajalehes see oli kas:
TM,AutoLeht või Sporditäht või hoopis \"JärvaTeataja\"
Juttu oli Tallinna Taksopargi ja Paide ATB nr.10 sõitjatest:???
Kui kellegile asi tuttav tundub ehk valgustab ka Foorumit:eureka

Oi-oi Pärnus Sauga- kolmnurgal yhel mehel on rally Volgusi ledemes isiklikult arvan ,et mingi 20tk kindlalt aint kõik on juba 10 a. seisnud ja logud ,aga miskit saaks vict kokku ikkaSmile
Tal veel ka Zim kere täiesti läbi roostetand ,aga kuna põhi oli allumiiniumist lägib see nagu uusSmile Kahjuks mees vict neid myya ei taha aga minetea?
See alumiiniumpõhjaga Zim-i jutt on küll huvitav. Kas oled oma silmaga seda aparaati näinud? Äkki oli hoopis roostevaba põhi?
See ikka roostevaba põhjaga ZIM
Tsitaat:See alumiiniumpõhjaga Zim-i jutt on küll huvitav. Kas oled oma silmaga seda aparaati näinud? Äkki oli hoopis roostevaba põhi?

Ei põhi oli ise keevitatud maisina tehases. Olen näinud kyll Zimil ju kahekordne kere plekk minu meelest kerel pealpool see mis mustaksvärvitud ja all mingi paksem ,seda pealmist plekki enam-vähem pole alles läbi roostend. Mootor on originaal vict ,aga palju jubinaid puudu tuled ja klaasid enam-vähem purux pextud ,mudu kõik kroom jubinad olemas ,aga roostesSad Tulesi enam pole ja istmeid ka ,natuke veel lae voodrit ka ripub, rool on see puust ,aga seegi ysna läbi, spido ja kõik armatuuri jubinad olemas,aga need jah 20-30 aastat niimoodi seisnud väljas. Autos on juba samblakiht ja pisike herbaarium.
Mees autot ei myy ,sest kogu see kraam ta isa ajast ,aga vaatada ikka lubab mul isa tunneb seda venda. Kaugelt vaadates tundub ,et masin on korralik aint roostekiht peal ja klaase pole, yhteki kroomnubinat ple rotti lastud:yes Ysna omapärane masin....
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: bom
Nasa, vist sinu küsimusi Konela Volgade kohta trehvasin Soome foorumites? Kas oled sealt mingit tagasisidet ka saanud, vaatasin et üksvahe uurisid päris laialt seda liini?
B.

Pmtliselt ei midagi...