automoto.ee foorumid

Täisversioon: Šassiitraktor RS 09 starter 2 silindriline
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Vaja oleks ülaltoodud traktorile starterit. Oleks kellegil pakkuda?

E-mail - Rantz87@hotmail.com
kas on kirjaviga või sul ongi kodarvelgedega sakslane?
Kirjaviga, parandan koheselt ära. Tänud märkamast.
uhiuue saad ebayst. Kui vana vastu saadad. Kogumaksumus oli endal ca 250 eur.
4 sil oma läheb kahesele ka peale, vastupidi on vaheplaati vaja.
Kuid sobib ka multicari oma ja mingid tartu vennad müüvad neid.
Idees on ka nüüd juba reduktoriga 2 poldiavaga startereid saada, seal on samuti vaja veidike ümber teha kinnitusi.

Tere,

Leidsin täna oma UTB 445-le juppe otsides juhuslikult sellise saidi, kus ka RS 09 juppe,

http://www.utb-traktor.de/product_info.p...omsen.html

starter 149.-, ehk on abiks, ma pole sealt veel midagi tellinud, aga kui nendega diiliks läheb, olen huvitatud müüja kohta tagasisidest.

Tervitades, IP

Oleks huvitatud rohkem nende tartu vendadelt saadava starteriga. Ameerika värk läheks liiga kalliks. Kuidas saaksin rohkem infot selle kohta?

(02-05-2012, 17:59 PM)Isapull Kirjutas: [ -> ]Tere,

Leidsin täna oma UTB 445-le juppe otsides juhuslikult sellise saidi, kus ka RS 09 juppe,

http://www.utb-traktor.de/product_info.p...omsen.html

starter 149.-, ehk on abiks, ma pole sealt veel midagi tellinud, aga kui nendega diiliks läheb, olen huvitatud müüja kohta tagasisidest.

Tervitades, IP

Kui te sealt saidilt juppe tellite siis, kas oleks äkki võimalik teiega tellida? Ei ole ise välismaiste äritehingute pealt eriti kogenud ning nii oleks vast kergem. Veel oleks ka küsimus, et kui kiiresti ma kätte saaksin selle ? On ju kartulikülvi aeg Smile

[/quote]

Kui te sealt saidilt juppe tellite siis, kas oleks äkki võimalik teiega tellida? Ei ole ise välismaiste äritehingute pealt eriti kogenud ning nii oleks vast kergem. Veel oleks ka küsimus, et kui kiiresti ma kätte saaksin selle ? On ju kartulikülvi aeg Smile
[/quote]

Mul pole kiiret plaani hetkel juppe tellida, otsisin neid nö igaks juhuks. Hetkel teeb mulle muret kütusepump, aga loodan, et diislimehed sellele vajalikud pudinad välja ajavad. Ülejäänud jupid peaks mul olemas olema.

Muidugi, kui pumba peale saan ja käima-käiama hakkan, võib samuti uut straterit vaja minna.Cool

tervitades, IP

Tänud vastuse eest. Pean veel siit-sealt uurima seda asja. Muidu see starter, mis seal leheküljel, sobib ideaalselt.
Aga peeterpaul kus ma nende Tartu kuttide kohta rohkem informatsiooni saada? Eestisiseselt oleks hea ajada äri.
http://www.rodnas.ee/foorum/viewtopic.php?f=9&t=2063
Selle teema lõpus on pakumine Eestist

Täpsemal küsimisel sain sellise vastuse
Töötan firmas Agroparts Rakveres ja müün traktorite varuosi.Hetkel on mul 2tk RS-09 startereid juba tellitud aga peaks neid saabuma rohkem tegelikult.Jama selles et nende tarneaeg on umbes kuu aega.Kui on huvi siis helista 5142374
mul täitsa olemas vedeleb riiulil peaks töökorras olema, ei tea millise mudeli oma tahtsin kunagi 25le peale panna sain orginaali ei läinudki vaja
võin pildid saata kui soovi on.
uus mulicari reduktoriga kiirstarter 4 -sele RS- ile sobib hästi. tikkpoldiaukudest vindid 12 või 12,5 puuriga läbi puurida .Aga kahesele mina teda külge ei saanud ,tõmberelee läheb vastu mootorit ,starter jääb viltu ja ei lähe tikkpoltide otsa. Tundub et mootori ploki kumerus on 2- sel ja- 4 sel starteri juures erinev.
Või on kellelgi reaalne kogemus kuidas see starter 2-sele külge istuma panna ? Starteri ostsin Türi agromarketist hind 153 euru.
Tere.

Magnetoni starter numbriga 9142600 sobib 2-sil sakslasele. Istub peale samasuguselt 4-sil sakslasega ehk siis tagurpidi paigaldades (tõmberelee jääb allapoole). Starter ostetud samuti Türi agromarketist.

hajameelne
vaadates täna oma 4-st(peal Magnetoni starter) ja 2-st (peal ZiL -i starter )starteri poolt lähemalt siis ongi plokid starteri juures erinevad 2-sel starteri jaoks plokis kumer õnarus ,4-sel plokk sile .Julgen kahelda selle Magnetoni starteri sobivuses 2-sele.Võtan lähipäevil 4-selt maha ja proovin 2-sele veelkord eemaldades tikkpoldid ,täpsustan ka starteri koodi .
Pean tunnistama et härra hajameelsel on õigus. Magnetoni starter 9142600 istub tõesti ka 2-sele Rs -ile külge ,kuid mina pidin selleks maha viilima tõmberelee kinnituse nukki mis läks enne ploki vastu ja alles siis läks starter paika . Aga lõpptulemus ok.Smile
Tere.
Ka sinul on õigus. Mul enesel on 4 silindriline ja laenasin oma starterit 2-sil omanikule. Mul oma poldiaugud käe vahel läbi puuritud 13mm puuriga ja probleeme polnud. Sai täna üle küsitud. Kui 2 silindrilise omanik enesele sama starteri ostis, augud täpselt puuris, siis pidi samamoodi ühe nuka maha viilima.
hajameelne