automoto.ee foorumid

Täisversioon: 2012. aasta vanatehnika killavoor
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Nagu tavaks saanud, korraldab Järva-Jaani Vanatehnika varjupaik igal aastal ühe suurema ettevõtmise. Selle aasta 27.-29. juulil toimub Järva-Jaanis vanatehnika killavoor. Selleaastase ürituse kandvaks mõtteks on tuua välja varjupaiga eksponaadid, mis varem pole osalenud varjupaiga üritustel, samas pole välistatud ka varemosalenute kaasalöömine. Üritusele on oodatud ka vanatehnikahuvilised endale kuuluvate huvitavate sõidukitega, sealhulgas ka sellistega, mis ei pruugi klassifitseeruda seekordse ettevõtmise üldosasse.

Ka nõuded sõidukite väljanägemisele on seekord leebemad - peaasi, et omanikul endal oma sõidukit väga ebamugav esitleda ei oleks.


Kokkutuleku üksikasjade kohta annab infot Tuve Kärner, Järva-Jaani Vanatehnika Varjupaiga eestvedaja.

Kokkutulekule registreerumiseks palume kontakteeruda Tuve Kärneriga, tel. 514 9485.

Lähem info JJVV kodulehelt http://varjupaik.jjts.ee/?
Kui keegi laupäewal küüti pakuks,tuleks ka.
Nonii, selleks korraks on siis suurüritus jälle peetud. Minul kujunes see seekord niimoodi, et paraad sai läbitud minu JJVV vanatehnikaparaadidest esimese, 2008. aasta ürituseks korrastatud sõidukiga, teerulliga DU-50. Nii pikka paraadiringi ma polnudki selle masinaga enne läbi sõitnud, kuna 2008. aastal sai läbitud oluliselt väiksem vahemaa. Eks ta selle aja peale nn. värskenduskuuri juba vajaks, aga kui väga lähedalt ei vaata, siis näeb veel tegelikult täitsa OK välja. Pärast sai temaga varjupaiga perenaise palvel veel ka laululava esist rullitud.

Algselt selle aasta paraadiks planeeritud sõidukiga, autotõstukiga LZA-4045R (eksp. nr. 100) ma päris "sina" peale ei saanudki, kuna ikka ja jälle otsustas ta minu käes mitte käivituda. Hiljem sai seegi sõiduk siiski näituseväljakule sõidutatud.

Tänud kõigile, kes aitasid: Rainerile, kes oli abiks nii teehöövli kui ka tõstuki käivitamisel ning kutsus ka sõbra appi tõstukit värvima; Raineri sõbrale; juhuslikult läheduses viibinud varjupaiga külastajatele abi eest tõstuki käivitamisel, mis järjekordselt oli otsustanud minu tahtele mitte alluda; Ivarile; Martinile; Joonasele, kes lubas mul proovida, mis tunne on MAZi roolida ning kõigile teistele, kes aitasid. Vabandan, kui keegi kogemata nimetamata jäi.

Vabandused nende ees, kelle masinad tahtmatult kinni parkisin, kuna järjekordselt oli tõstuk otsustanud mitte alluda minu käivituskatsetele ja kuna minu teada oli paraad kohe-kohe algamas (millegipärast teadsin kogu aeg, et see algab kell 12), siis läkski ülikiirkorras käiku plaan B ehk teerull. Hiljem, Keskväljakul, muidugi selgus, et tegelikult nii kiire poleks olnud... Aga minule teadaolevalt ei jäänud sellepärast siiski ükski masin paraadile saabumata.

Järgmisel aastal siis juba uus üritus ja selle jaoks on mul sõiduk juba olemas.Smile
Kui kellegil on üritusest videoklippe või pilte, olete oodatud neid siin teemas jagama / neile siin viitama.
(01-08-2012, 15:51 PM)Sillu Kirjutas: [ -> ]Kui kellegil on üritusest videoklippe või pilte, olete oodatud neid siin teemas jagama / neile siin viitama.

Siin mõned videod http://www.youtube.com/user/edelareisija250/videos
Pildid leiab siit http://fotoalbum.ee/photos/Edelareisija/sets/1307815
Väga viis üritus oli ning järgmine aasta kindlasti kohal. Loodetavasti ka suuremate jõudude ning rohkemate masinatega.
Natuke pilte siin.
Minu pildivaliku leiab siit.