automoto.ee foorumid

Täisversioon: selline lugu....
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
pakutakse jupiteri. dokumente pole, mootor suht metsas aa raam komplektne . koos korviga. 300 eeku. tasub osta??
Kui masinast võib veel asja saada, siis mix mitte! Saab ju päris odavalt!:yes
oleneb kuidas võtta, mõni tahax juba paljaste rataste eest saada 300, aga mõni vana annax viinapudeli eest sellise pilli ära...aga kui kusagil on sul saada uus mootor peale, et mitte ei pea sa hakkama kõiki puudulike juppe kusagilt poest ostma, siis tasub küll ära
mootorit saab alati lappida Smile
20 euro eest tasub ikka ää võtta, kui
kerevärk päris utiil pole. Ja kui kusagil
hoida on asja.


Parimat,

Valdo
no asi nii tegelt et hoidmisega muret pole ja endal just k750 pooleli. aa maitea ma mõtsin et izid väärt kraam on aa minigpäev passisin lehte ja sama teema mingi 300 tegelt pole see ju minig megahästisaadud või kuidas?
kuidas võtta..ma sain IZ56 59a oma 300...oli ainult vaja aku osta ja eskatihend ära vahetada ning uus relee ja harjased panna...peale väikest remonti sõitsin kax suve, nii et polnud vaja suuremaid remonte teha....pärast müüsin sommidele maha ja sain raha mitme kordselt tagasi....kõik oleneb seisukorrast, kui ikka elulooma on loota saada, siis vast tasub osta...muidugi kahte tsiklit korraga teha pole ka just teab kui mõnus..ex sa ise tead, mis teed
tegelt point siiski selles et ega ma rahaliselt ju kuidagi miiinusesse jää
A kui sulle tasuta pakutaks, kaua sa siis mõtleksid?
see kolm sotti pole ju küll mingi summa et jupi eest välja käia
mina näiteks ostsin kolme soti eest minski väntvõlli ja jäin rahule aga sulle pakutakse selle eest rohkem.
kuna ma izide kohta mitte midagi ei tea siis kas planetasid pole kunagi tehtud külgkorvidega???
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: dworkin
kuna ma izide kohta mitte midagi ei tea siis kas planetasid pole kunagi tehtud külgkorvidega???

Miks ei ole? minuteada on küllSmile
kas antud mootor jupiterile läheb peale ilma raami ümbertegemata ?? http://forum.automoto.ee/viewthread.php?tid=4107
ühed kõrvad tuleb ümber teha. mul joonised olemas.
äkki meilid - dworkin@hot.ee ! tänud
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: dworkin
äkki meilid - dworkin@hot.ee ! tänud


praegu skännida ei saa. kui oled tallinnast, siis teen sulle koopia.

krt, olen siin nii mõnelegi skännimise võlgu. sorry, veel läheb aega, enne kui oma arvutijama korda saan...
ega kiriet pole tegelt
maihakka uut teemat tegema aga selline lugu 2..
äkki keegi kaa mees viitsib oma tsikkli pealt vaadata ja mulle joonise koor mõõtmetega teha sellest kronsteinist. see paagi ja esimese istme kinnituse oma. keegi siga on minuomal maha lõigand selle ja ennem ei saa värvima hakata kui taastatud. aitähh
nuuh ääd inimesed kus te olete?? joonist tarvis
mis joonist sul täpselt vaja on ja mis iz sul on?
Lehti: 1 2