automoto.ee foorumid

Täisversioon: Jawa 350/638 karpa
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kas Jawa 350/638-le saab mingi muu karburaatori peale panna, kui siis mis masina oma ja mis hinnaga?
Ei ole ise nii väga pädev jawa teemal ,aga teoreetiliselt peaks saama ka peale panna iz jupiteri karpa ,aga sellega väike probleem ka ,päris 1:1le ta nüüd ei sobi minuteada jaffil kinnitus vähe teine kuid kuid kui kinnitus ümber teha siis peaks saama küll...Izhi karpa pole kindlasti ainuke võimalus ,võimalusi palju..
ok aitäh info eest
Aga milleks on vaja Jawale mingit muud karburaatorit peale panna? No ei ole nii rariteetne asi, et vajalikke kuluosi ei leiaks või suisa tervet (uut) karburaatorit.

Jupiteri karburaator? No milleks? Kepp und käpikut täie raha eest, aga vaevalt, et mingi paranemist sõiduomadustes tekib, pigem vastupidi. Huvitav, miks Jupiteridele ikka Jikovi karburaatoreid võimaluse korral peale pandi?

Kui Jawa käia ei taha, on tavaliselt vigadeks paigast ära seadetega karburaator, üldiselt kulunud mootor või siis probleemne süütesüsteem.


Viga selles et mootor pole 10+ aastat töötanud ja nüüd karpas see mehhanism mida gaasitross liigutab on kinni jäänud ja leotades ka liikuma ei hakka. Kui kuskilt leian odavalt jawa karpa siis läheb ikka jawa karpa peale.
Jawa lehelt vaatasin ja seal maksis uus jawa karpa 66 euri aga ei tahaks niipalju raisata karpa peale.
Ei tahagi vaielda vastu ,jupiteri karpa on nii nagu ta on(pole küll kõige lollikindlam,ja nõelklapp peamine probleem(hakkab uputama)Eks alati varjante jagub ja miks ka mitte asendada ikka originaaliga ,kuid ütleks nii ,et sageli paneb asja hind asja paika..

Ise ma üritaks otsida ikkagi töötava jikovi peale(kõige lollikindlam ja mootor peaks ka puhtalt käima kui seadistus õigeSmile
Sori veidi ostu-müügi teemas ja sa leiad Ikov karbusse, mina ei paneks kunagi Jawa peale IZ karburaatorit, pigem vastupidi.
Selle teema kokkuvõte: parem 66 euro eest uus karpa kohe peale, kui hiljem 100 euro eest ajuke**i.
Teema ammendunud ja lukus.