automoto.ee foorumid

Täisversioon: Küsimus pagasniku põhja puhastamise kohta?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere,

on olemas Cadillac Fleetwoodi pakiruum, mis on umbes sama suur kui mõne mehe kodu.

Põhimõtteliselt, seal on kõike - natukene pinnapealset roostet, paks kiht värvi.

Tahaks seda nüüd kvaliteetselt ja ilusti taastada.

Põhimõtteliselt, üks lihtne tee - mehaaniline. Sellega on kõik selge.
Plussid: asi on ilus, läikiv, metallipind on sile.

Miinused: garaazh on tolmud täis, ajakulu suur, materjali kulu suur.

Teine variant ilmselt oleks nitrolahusti + roostemundur.

Ma tean mõnda meest, kes sellest variandist üldse ei taha midagi kuulda. Kas siiski see oleks mõeldav, või tegemist on mitte kõige parema variandiga?

Ja üllatavalt kolmas variant - lokaalne ja õrn liivaprits. Ehk siis ettevaatlikult ja väikese surve alla. Mida arvavad kodanikud sellest?

Mida kasutaksite teie?
(27-08-2012, 21:54 PM)denis23 Kirjutas: [ -> ]Ma tean mõnda meest, kes sellest variandist üldse ei taha midagi kuulda.


Mulle tundub küll, et Sa oled nende meestega millestki mööda rääkinud...Toungue

Nad tegelikult väga tahavad seda teha, aga umbes kolme kuu pärast, kui see töö tehtud on, pead sa oma kodu maha müüma, et kulunud aega hüvitada: 30€/h x 8h x 63 päeva on umbes 15000€, mis pole vana värvi eemaldamiseks just väga otstarbekas summa.
Lisaks umbes 100L nitrolahustit....Big GrinBig GrinBig Grin

Nii, et ei saa päris segamini ajada asju, et Sa ise istud kilede ja kaltsudega (vahetad neid korrapäraselt) oma vabast ajast seal pagassis või lükkad auto kuhugi raha eest tegemisse...