automoto.ee foorumid

Täisversioon: väike mure? (175)
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2

wanker

Selline asi et masin käis super hästi ja bena sai otsa ning järgmine päev panin bene juurde ja enam käia ei taha??!! Läheb käima ja nata käib sureb välja. Seisab nata ja uputad üle ning jälle nata käib. Puhusin düüsed läbi ikka sama asi. Milles asi?? Kas probla võib olla kraanis?? ..et ei saa kätte.

matix

nii palju kui mina oskan öelda siis, ma arvan et panite liiga palju/vähe/valet õli bensiini sisse, mul deltaga ka sama, vend pani mingi vale õli sisse ja ei taht käimagi minna, mis bena panid??
seda teksti yleval ei ole vaja arvestada kuna olen veel täitsa algaja, tuli lihtslat yks m6te p2he:keersilm

harley

kui ikka enne käis hästi siis asi benas.....tänapäeval müüakse igasugu solki ju....võid saada tanklast head kütet...päev hiljem(uus last toodud) isegi ei sütti põlema......
vaheta bensiini....kui ikka ei tööta siis veel korra, ja veel korra....
ja kui pärast mitmekordset vahetamist ikka enam ei tööta siis vaatame mis teha annab Wink
kahju lausa et tanklates mingit degusteerimisvõimalust pole enne kui tundmatut bensiini ostad
see ei pruugi küll nii olla aga kui sa sellise külmaga ta käima paned tõmbab hetkega karba jäässe....

wanker

bensiini viga ei tohiks olla, sest bena võtsin samast kanistrist....aga kui bena otsa sai siis tõmbas paagist järsku mingit sodi???? ning kraan umbes.....kuda saab karpa jääse minna???:lol
:lol Bens jäätub ju ära,loogiline,et masin ei laula enam.-10c on juba jama käima saada(Aind siis,kui leeklambiga kaugemalt karbussi soendadWink)
no mis rumal jutt??? bens jäätub ära ??? Siis alla -10kraadi C ei sõidaks ükski auto ja leeklambiga karbussi soendada ??? On ikka lollus...samahästi võid tikuga vaadata palju paagis bensu on...karpa võib ära jäätuda siis kui bens saab otsa j a karbussi siseküljele tekib härmatis, ning kui see nüüd sooja saab siis sulab see veeks ja kui jälle külma saab jäätub see vesi ära. Kõige lihtsam, võta kraan lahti, puhasta ära,samuti karpa, pane kõik kokku...enne käivitamist võid puhuriga sooja õhku õhupuhastisse lasta ja anna vänta...
Mul igatahes karbuss -10c juures hakkas vaikselt jäätuma. Mul vana sõitis omal ajal
Voshodiga vist -30c,suri järsku välja ja siis
tuli leeklamp appi.Kaugelt soendades vaikselt ei juhtu midagi.
karburaatoris kondents sees et jäässe läks või saast kütus Toungue
karbuss lähb väga lihtsalt jäässe, pole seal imestada midagi, väiksematel masinatel tekib juba null kraadi juures probleeme, aga kui mõni ei usu siis proovigu kavrossi miinuskraadidega käima panna....
siis ei tohiks ju karburaatoritega autod ka hästi käivituda ? kusjuures kavrossi ja jupil sama karpa nii et mõleamid peaks raske käima saada lüüa
mul oma lada suure külmaga ei taha külmast peast käia, sõbral oli FSO, mille soojatoru oli katki, paar kilti sõitis ja suri välja... nii et on võimalik...

wanker

ei... mure lahendatud puhusin kraani läbi ja asi korras. mis jutt see veel on et bensiin jäätub see loll jutt....meil -25c eelmine aasta ja masin käis kui lennuk......bena jumala vedelas olekus:lol
ega bensiin ei jäätu... eesti bensiinis on lihtsalt piisavalt h2o-d, düüs läheb lihtsalt jäässe, aga kui ei usu eks siis pole miskit teha.Toungue
ütleme nii et ma panin oma sapika -20 c ka käima kuigi karpa oli täitsa härmas ja käigukang ei liikunud Toungue

g3arh3ad

no see härmatis tekkib ju ainult välis pinnale.-20 juures ja sõita saab ikka Wink

wanker

kui bensiinis on piisavalt vett ja väljas on alla nulli siis las see benunn seisab seal väljas ja varsti vala see bena läbi mingi tiheda sõela või riide ning tahkes olekus vesi jääb filtrisseCoolCoolToungue
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: g3arh3ad
no see härmatis tekkib ju ainult välis pinnale.-20 juures ja sõita saab ikka Wink

seda küll aga düüsi auk on nii väike et ka härmatis paneb selle kinni...
Tsitaat:seda küll aga düüsi auk on nii väike et ka härmatis paneb selle kinni...

Keegi ei väidagi, et see nii ei ole, aga kas sina käid siis -10c jala ?
Lehti: 1 2