automoto.ee foorumid

Täisversioon: cz krossi karbussi seadistus
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

keegi_ikka

milline oleks larbussi ideaalne seadistus kui on uus kolb, kolvirõngas ning kolvi järgi puuritud silinder.
millise kallaku all karbuss olema peaks?mul on cz ktm raami peal, seal on kallak natuke teine, kui suurt rolli see mängib?
kas ilma kaasi juurde keeramata peab mootor tõõle jääma?
praegu on düüsed järgmised: suurem düüs on 125, väiksema düüse panin ültse kinni, kuna sai palju peale ja praegugi saab palju peale, kiirelt kaasi keerates ei tõmba kohe tuure üles.


üks pilt kah: http://www.zone.ee/proformance/cz.jpg

keegi_ikka

ärge küsige miks pilti ei näita
hmm
niipalju kui ma cz-iga olen old ja nina tattis pealt vaadanud käivad nad kohapääl ka ilma gaasiandmata Smile ja pöördesse lähevad kül hästi
Tavaliselt käivad sellistel mootoritel niisugused karpad, mis väga ei vigurda igasuguste kallakute suhtes. Ka ujukid on ju nõ. autonoomsed sees. Arvan, et piisab, kui karburaator on lihtsalt sirgel tasapinnal võrreldes maapinnaga st. pole kaldu.

keegi_ikka

originaal raamiga cz-il on kah karpa viltu. minu arust oleneb küll kallak kuid ma ei oska õelda kui palju, ma lootsin saada seda vastust teie käest.
kui kaugel peaks olema karpa silindrist? kumb on parem kas lühem vahemaa või pikem?
lühem peaks nati parem olema sest gaasi andmisel tekib väike segu rikastusmoment.

keegi_ikka

lühema all mõtled sa seda et karpa vastu silndrit ja enam lühemaks ei saa lihtsalt panna?
siis sulab sul karpa ära kui vastu silindrit paned

keegi_ikka

egas ma siis üle ei pinguta selle krossi värgiga

keegi_ikka

mõni võiks enda seadistusest kah rääkida
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: iz350
käib silindri ja karpa vahele spets ühenduse kummimuhv

Just nii. Ka mul oli see vahemuhv, kui suure Jikovi ostsin. Sõbra CÞ 250 oli ka tagantjärele mõeldes horisontaalse asendiga karpaga, kui ratas seisis tasasel pinnal.

keegi_ikka

mul enda cz on kah karpa kallakuga, ja kui pilte vaatata siis mõned karpad on kallakuga mõned mitte

keegi_ikka

näiteks see
cz õige seadistusega ei tohi kohapeal ilma gaasi andmata töödata ja karpa peab ikka kallakuga olema minu 250 on küll.vaatan raamatust järgi,aga olen üpris kindel,et on kallakuga.Kui muid küsimusi on anna teada.
see on cz125?palju tal käike on?Mis sellised ka umbes maksavad?

tahaks omalegi sellist soetada
loogiline et tal on

ja loogiline et enne lihtsate küsimuste esitamist tuleks külastada kodulehti WWW.GOOGLE.EE ja KB.WWW.EE ja WWW.SOOV.EE ning võibolla teha ka otsing siinsamas. Ma tean vastuseid aga otsi ise!!!