automoto.ee foorumid

Täisversioon: datsun cherry gl. Kas osta voi mitte?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

wanksta

Mul on küsimus,kas osta või mitte datsun cherry gl i 1500 eegu eest sinist värvi ja pagasnik juppe täis?
Oleneb,mis seisus ta on.Ma valiks hoopis
100AToungue Mis sa sellega tegema hakkad? Rallitama?

wanksta

ta on täitsa ok .akud kõik töötab.maksa raha ja soida sealt minema aga yks jama värk on ta on arvelt maha võetud ja ylevaatuselt läheks ka veel läbi.Selle omanik ostis uue auto aga talle garaaSi ei mahu 2 autot niisiis müüb ta selle ära
Et arvele saada,tuleb teha omanikul,kes ta arvelt maha kandis,tuleb tal avaldus teha ja kogu kupatus läheb maksma 1600,-

wanksta

Kas on siis m6tet kulutada 4000 ja siis saab sellega linna ja igale poole sõita kui tahtmist on ???

wanksta

auto täitsa korras.
Igatahes osta ära.Mis auto sa veel saad sellise raha eest millel on soendusel kolm kiirust,tagaklaasi pesu+kojamees,esikojameestel seitse (kui mälu ei peta)reziimi,talvel läheb hästi soojaks,on suht hea läbivuse ja teelpüsivusega ja kõige selle juures võtab veel vähe bensiini ka.Kui ta nii korras on siis ma ei mõtleks kaua.Eriti kui on võimalus ta uuesti arvele saada.Ja muidugi ka asjaolu et selliseid ei liigu enam siinmail eriti palju.Varuosad ei ole tal teab mis kallid.Näiteks esipiduriklotside eest käisin paar aastat tagasi välja kõigest 120 eeku.Kui sul juppe peaks tarvis olema siis mul on tasuta ära anda kõiksugu asju.Äri foorumis kunagi kuulutasin,ei tahetud isegi niisama.Osta pill ära muidu tulen ostan ise:lol:Big Grin

wanksta

kui mull juppe peaks vaja minema ma siis võtax yhendust sinuga.kui sul on nr voi midagi siis jäta .
totaalne OT
Täiesti huvi pärast ja mittenorivalt küsiks: mis juppe see pakiruum täis on ?

Enda kogemus ütleb, et antakse kaasa:
Vanad, lõpuni kulunud piduriklotsid;
katkisõidetud esi ja taga laternaid;
lömmisõidetud uks;
vett täis amortisaatorid;
kolm kõverakssõidetud plekkvelge
kokkusulanud, taastamiskõlbmatu starter; jne jne.
ühesõnaga kõik see mis antud isendi ekspluatatsioonist üle jäänud ja mida kokkuhoidlikkus ei ole lubanud prügimäele visata. Ei usu ju, et kaasa oleks antud tehasepakendis klotse, sharniire, amorte ?

Ainult ühe autoga olen kaasa saanud uue esiklaasi, mille eelmine omanik oli tellinud ja sunnitud välja ostma.

wanksta

uued need jupid just ei olnud aga vanad ka mitte.täitsa heas korras jupid.
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: al
Enda kogemus ütleb, et antakse kaasa:
Vanad, lõpuni kulunud piduriklotsid;
katkisõidetud esi ja taga laternaid;
lömmisõidetud uks;
vett täis amortisaatorid;
kolm kõverakssõidetud plekkvelge
kokkusulanud, taastamiskõlbmatu starter; jne jne.
ühesõnaga kõik see mis antud isendi ekspluatatsioonist üle jäänud ja mida kokkuhoidlikkus ei ole lubanud prügimäele visata. Ei usu ju, et kaasa oleks antud tehasepakendis klotse, sharniire, amorte ?

Big Grin, väga tabav kommentaar. samas natuke haruldasema auto puhul on ka lõpuni kulunud ja katkised jupid abiks, kui muidu mitte siis mõne spetsiifilisema kujuga kinnitusnublaka või siis tollmõõdus mutri sealt ikka saab. või siis vähemalt juppe millega poodi minna uut ostma. mina igatahes ladusin kõik ilusti riiulisse.

wanksta

mul on ka igasuguseid vanu juppe alles,vahepeal on hea kui on võtta riiulilt.Big Grin
Tsitaat:väga tabav kommentaar. samas natuke haruldasema auto puhul on ka lõpuni kulunud ja katkised jupid abiks, kui muidu mitte siis mõne spetsiifilisema kujuga kinnitusnublaka või siis tollmõõdus mutri sealt ikka saab. või siis vähemalt juppe millega poodi minna uut ostma. mina igatahes ladusin kõik ilusti riiulisse.
kusjuures nii ongi Smile
mul täpselt sama lugu - kui mingi jupp vajab vahetamist, ei kruti ma seda auto küljest ära, vaid võtan riiulist ja lippan poodi Smile
Cherry üks suuri vaenlasi on ROOSTE, ja seda just esimeste lansekate juurest, samuti põhi. Omal kogemus olemas kuna esivanem sõitis cherryga mitu head aastat, mootorit ja veermikut ei tulnud kordagi remontida. Aga kere Sad