automoto.ee foorumid

Täisversioon: kiivrid
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

cuda

mul tuli selline mõte et küsida milliseid kiivreid keegi üldse sõidu ajal sellise idaploki masinga kannab täitsa huvitav olex teada palju need kiivrid teil maksnud ka on.Mina ostsin endale MDS-i maksab miski 1600.Must biketüüpi.

scratchy

AGV
poehind kuni 5-7k
M** hind 900 Sad

g3arh3ad

IXS kiiver veidi alla 2kilo @depoo

matix

enda mopiga ostsin Probiker basic http://www.motopood.ee/pood/product_info...bdd98ed495 - 800kr
:bounce
aga mina ostsin ühelt sõbralt saksa sõjaväe kiivri, mille ta oli kusagilt metsast leidnud....panin neetidega vana munakiivri sisu sisse ja kiiver mis sugune.....:rull....ja maxma läx see kiiver mulle 100 kr
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: munk
aga mina ostsin ühelt sõbralt saksa sõjaväe kiivri, mille ta oli kusagilt metsast leidnud....panin neetidega vana munakiivri sisu sisse ja kiiver mis sugune.....:rull....ja maxma läx see kiiver mulle 100 kr

Palju sa tahad ta eest?

matix

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: munk
aga mina ostsin ühelt sõbralt saksa sõjaväe kiivri, mille ta oli kusagilt metsast leidnud....panin neetidega vana munakiivri sisu sisse ja kiiver mis sugune.....:rull....ja maxma läx see kiiver mulle 100 kr


kui selle kiivriga lõua peale lennata siis on jamaSad muidu on lahe:???
ega peapeale kukkuda ka tore pole ja mendid ei pruugi hästi suhtuda sellesse
mul õnnex pole veel seda juhtund, et ma peapeale kukund olex....ptui..ptui..ptui..aga tugevam ikka, kui mu üx vana munakiiver, mis kukkus tsikli istmelt maha ja läx poolex...aga ikka vähemalt stiilne..no mentide seisukohalt ma ei oska midagi arvata, sest kui ma menti näen..siis kiiremas korras tuleb lihtsalt ära kaduda..

@tziklivend..see ei ole müügix..mine vaata mõndadelt vanavara laatadelt, küll sealt saad..aga seal aint hinnad igavesed kirved..või mine metsa..äkki leiad endale ka mõne....ühekorra ma nägin KB ka saksa poti kuulutust..aint see oli mingi makett..plastmassist oli..aga maxis vist kui ma õieti mäletan 300