automoto.ee foorumid

Täisversioon: Москвич 412 1969
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3
Tere,
lugu selline, ostin endal ka moskvich 408E, kunagi 3-4 aastat tagasi nägin sellist seismas, oli ees neli tuld ja taga pikad püstised tuled ja see mulle meeldiski kõige rohkem. Nüüd endal ka olemas väljalaske aasta on 1969, mootor on originaal m412, läbisõit 110 000km, ainult üks külje karp on mõlikis ja kõrval istuja poolsed uksed ei tule veel lahti, peab natukene vaeva nägema aga kere on kõva ja see saab olla ainult rooste seal mis on arvatavasti lukudes
Jõudu tööle!Smile Loodame teda varsti ilusana,läikivana ja kobedana nähaToungue
Jõudu ka minu poolt! Aga tee need asjad valmis ka, ära liigapalju endale neid uunikume kokku aja, et pärast jõud üle ei käi. Ma ei taha sellega midagi halvasti öelda, aga vahest juhtub, et mehed kuhjavad omale liiga palju väärtuslikku materjali, mis pärast roostetab, sest omanikul pole aega/viitsimist tegeleda.

Loodame, et sinu sõidukid(eriti Volga) selle all kannatama ei pea.
minul on aega u. 3 aastat kindlasti, sest olen alles 17 ja käin koolis , pärast kooli on aega nii et küll, aga asi on selles et praegu on käimas garaazi ehitus ja siis kui see saab valmis, siis saab ju need autod sinna panna, vähemalt pole väljas vihma käes, praegu on need muidugi koorma kattega kaetud, ja m408-l käimas pidurite remont et saaks ülevaatluselt läbi, hetkel on plaanis viia see maale garaazi kuni enda oma valmis saab ja sinna peaks sees ikka omal jõul kohale minema.
Aga on ta ikka 408?
Kui tal on 412 mootor, siis peaks olema M412. Nende esimesed aastakäigud olid 408 kerega.
Minu lapsepõlve-perekonnaauto nägi välja täpselt samasugune (aastakäik kah \'69) ja selle mark oli M412E. Mõned detailid, mille järgi vahet teha:
408 - käigukang rooli küljes, 412 - põrandal
408 - pikk esiiste, 412 - eraldi 2 istet
408 - spidomeeter lõpeb 120-ga, 412 - 140-ga
408 - tagatuled üleni punased, 412 - ülaosa kollane
408 - ees 2 laternat (üldjuhul), 412 - 4 tükki
408 - pidurivõimendi puudub, 412 - olemas

Aga jah - masinat vaadates meenub noorpõlv ja esimesed sõidud Cool
mullegi paistab see 412 olevat Smile
Tsitaat:408 - ees 2 laternat (üldjuhul), 412 - 4 tükki

kas see mitte polnud sõltuvuses E-tähest ?
408 - 2 tuld, 408E(Elite) - 4 tuld ? Ja see katuseservas olev gabariidituli ka?

üks huvitav link ka. mossedest ja sellest, kuidas mosset taastada tuleb Smile
http://arni.sigurdsson.bei.t-online.de/index1.html
võõrast keelest ei maksa end häirida lasta, pildid ütlevad kõik Smile
Ja sealsamas ka ingliskeelsed käsiraamatud sisse skaneeritud - mumeelest tõeliselt väärt materjal tänapäeval, mil vene keele oskus on kadumas ja internetis olemine tähendab olemasolu üldse Smile
teil on täiesti õigus, tegemist on 412-ga , seal on isegi kirjas "Car Moskvich 412", vabandan et andsin natukene vale infot ja ei uurinud kohe korralikult
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: matiz
seal on isegi kirjas \"car moskvich 412

Kuskohas seal? Ees kapoti all plekitüki peal?
Kui see tõesti nii on, siis on see esimene eksport-408 kerega 412, mida mina näen.
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: pppp
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: matiz
seal on isegi kirjas \"car moskvich 412

Kuskohas seal? Ees kapoti all plekitüki peal?
Kui see tõesti nii on, siis on see esimene eksport-408 kerega 412, mida mina näen.

hmm... mu sugulasel on ka elite kerega ja 412 mootoriga mosse. käigukang on roolil, aga istmetest ja armatuurist pole aimugi, sest need polnud(vist) originaalid. Kui me saime siis olid ees 2 eraldi istet. Kui kunagi maale satun, võin vaadata, mis kapoti all kirjas.
kas keegi üldse teab kui palju neid veel alles on st. arvel.
Päris kenake seegi ju:
http://www.carrating.org/car.php?358
Sad jah yx selline lõhuti hiljuti ära (aeti mootor kokku ja siis pexti segi) väga väga kahjuSad
Siin ilmas on liiga palju julmust, ma saan aru kui tehakse mõne rahvakaga aga selline mosse on ju "pärl"mida ei tohiks küll lõhkuda.
Nüüd mõni pilt veel juurde:
Mootor ja esisild
Kui võimalust on, siis võiksid sellest plekitükist, kus kere- jne numbrid peal on, ühe suurema foto ka teha.
Ikka saan teha, aga see tuleb siia üles homme.

saekas

Ise nokitsen kah hetkel sellise 408 (ees neli tuld) kallal. Ja mul on ka kaks istet ees ja kollased tagatuled. Sul on lihtsalt mootor ja kast ringi tõstetud. Võta see käigukangi kattte serv üles ja sa näed, et see ava salongi on kindlasti sinna ise tehtud.
aga mul on plekitükile kirjutadud CAR 412, kas see on ka siis ise ümber vahetatud.
Lehti: 1 2 3