automoto.ee foorumid

Täisversioon: V-902
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere, oman sellist vana võrri.
http://public.fotki.com/jonnyminus/v-902...oadapplet4

Olen alustanud taastamisega, tundub, et enamus detaile on originaalid, kas keegi teab kellel on pakkuda ketikaitset, siis saaks värvimisse viiaSmile

Järgmisena sooviks pöiad ette võtta, suht roostes, kas keegi annaks nõu mida teha?

Ettetänades

juhanson1@gmail.com
5204212
mhm, keegi mainis tõesti seda värvimist.

Ma veel võhik, pole kunagi Tagadil käinud, aga sõber pidi minema Kurtnasse vanakraami laadale, kas see on üks ja see sama koht?
Tervist, sõber käis täna laadal, aga ei leidnud sobivat ketikaitsetSad
Jätan veel soovi üles, kui keegi teab , kes teabSmile
5204212
Ma poleikkaveel leidnudväikest ketikaitset,aga juurdeontekkinud muid juppe raam, miskid porilauad jne, vahetaks kogu kupatuseSmile, võtke ühendust!
Keerasin ühe ketikaitse kodus vedelenud raami küljest maha. On ta nüüd originaal või mitte, ei tea. Tagumine ots on parandatud, kuid hea tahtmise juures saaksid selle korda teha. Asub Tallinnas, hind: tule ise järele.
(14-10-2012, 18:47 PM)isandpauk Kirjutas: [ -> ]Keerasin ühe ketikaitse kodus vedelenud raami küljest maha. On ta nüüd originaal või mitte, ei tea. Tagumine ots on parandatud, kuid hea tahtmise juures saaksid selle korda teha. Asub Tallinnas, hind: tule ise järele.

Tere,

Kevad käes, hakkaks võrri kokku panema.
Kes osksab öelda kust saab rehve v-902-le ja ikka ma pole veel trehvanud ka veovõlli poolset ketikaitset.

Ette tänades

5204212
rehvideks sobivad 26" MTB rehvid, on päris sarnase mustri ja mõõduga, samas võib ka originaale trehvata, kui silmad lahti hoida. täna näituseks soetasin riga7 rata, kus väga heas korras rehv koos lohviga, see sobib ka sinu rattale.
ketikaitse on suht sarnane hiina sääru komplektis, neid võid saada sakusääruklubist, kasutaja mellpoiss siin hõikas kuskil välja ,et virks olla neile ka mingi koguse eraldanud neid.
Kui midagi head on vahetuseks,mõtlen tsikli osasid, siis saab ka ilma selle kolme verétilgata.Tuli parem mõte eurid ziz 155 taastamise fondi.
Annetaks heameelega misiganes fondi, et ketikaitse saada:-P

Mõned tegelased on isegi venemaalt originaalrehve otsinud, aga peale hiina sodi pole õnnestunud hankida!
pole ikka veel ketikaitset saanud ja värskemaid rehve?

Ehk on kellelegi tekkinud?
(16-05-2013, 11:46 AM)jonnypoiss Kirjutas: [ -> ]pole ikka veel ketikaitset saanud ja värskemaid rehve?

Ehk on kellelegi tekkinud?

Esiharki ei taha? Muud pole hetkel välja ilmunud kahjuks. Ja ega neid selle mudeli juppe enam laialt ei liigu kahjuks.